CodeTwo Exchange Rules

Automatyczne podpisy i noty prawne w wiadomościach email wysyłanych przez Exchange 2019 oraz 2016

Pobierz

30-dniowa wersja testowa;
nie wymaga karty kredytowej

Tester Reguł

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że administratorzy niechętnie dokonują jakichkolwiek zmian na swoim serwerze, o ile nie są one konieczne. Wszystkie ustawienia muszą być sprawdzone i przetestowane, zanim się je zatwierdzi.

Dlatego wyposażyliśmy CodeTwo Exchange Rules w Tester Reguł, który pozwoli na zweryfikowanie swoich ustawień w sztucznym środowisku. Oznacza to możliwość zobaczenia jak będzie wyglądać podpis po dodaniu do wiadomości email zanim uruchomi się daną regułę na serwerze.

er family testowanie reguł

Tester Reguł tworzy sztuczne środowisko skrzynek mailowych i umożliwia wysyłanie pomiędzy nimi wiadomości testowych, to wszystko możliwe jest zanim zatwierdzisz swoje ustawienia na serwerze. Można ustawić prawdziwych adresatów z Active Direcotry lub fałszywych, jednak nie ma to znaczenia, gdyż wysłane wiadomości nie dotrą do podanych adresatów; wiadomości są tworzone i wysyłane jedynie w celach symulacji. Po tym jak wyślesz wiadomość z Testera Reguł, przejdzie ona przez naszą usługę, a następnie zostanie skierowana do skrzynki testowej. W ten sposób możesz zobaczyć jak Twoja stopka będzie wyglądać po dodaniu do prawdziwej wiadomości.