CodeTwo Exchange Rules

Automatyczne stopki i noty prawne w wiadomościach email wysyłanych przez
serwer Exchange 2016, 2013, 2010,
2007 oraz 2003*

Tester Reguł

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że administratorzy niechętnie dokonują jakichkolwiek zmian na swoim serwerze, o ile nie są one konieczne. Wszystkie ustawienia muszą być sprawdzone i przetestowane, zanim się je zatwierdzi.

Dlatego wyposażyliśmy CodeTwo Exchange Rules w Tester Reguł, który pozwoli na zweryfikowanie swoich ustawień w sztucznym środowisku. To oznacza możliwość zobaczenia podpisu jak będzie wyglądać po dodaniu do wiadomości email.

er family testowanie reguł

Tester Reguł tworzy sztuczne środowisko skrzynek mailowych i umożliwia wysyłanie pomiędzy nimi wiadomości testowych, to wszystko zanim zatwierdzisz ustawienia na serwerze. Można ustawić prawdziwych adresatów z Active Direcotry lub fałszywych, jednak nie ma to znaczenia, gdyż wysłane wiadomości nie dotrą do podanych adresatów; wiadomości są tworzone i wysyłane jedynie w celach symulacji. Po tym jak wyślesz wiadomość z Testera Reguł, przejdzie ona przez naszą usługę, a następnie zostanie skierowana do skrzynki testowej. W ten sposób możesz zobaczyć jak Twoja stopka będzie wyglądać po dodaniu do prawdziwej wiadomości.