CodeTwo Exchange Migration

CodeTwo Exchange Migration

Bezpośrednia Migracja do Exchange 2010, 2013 i 2016

CodeTwo Exchange Migration

CodeTwo Exchange Migration pozwala na bezpieczne i łatwe migracje do Exchange 2016, 2013 oraz 2010 bezpośrednio ze starszych wersji Exchange (począwszy od Exchange 2003). Program ten pozwala również na centralne zarządzanie migracją z serwerów wspierających IMAP, takich jak: IBM Notes (dawniej Lotus Notes), Zimbra, czy Google Apps.

W pigułce / Wspierane scenariusze:

  • Migracja Exchange 2003, 2007 do Exchange 2010
  • Migracja Exchange 2003, 2007 lub 2010 do Exchange 2013
  • Migracja Exchange 2003, 2007, 2010 lub 2013 do Exchange 2016
  • Migracja z serwerów wspierających IMAP (np. IBM Notes, Gmail) do Exchange 2016/2013/2010

Jeśli potrzebujesz przeprowadzić migrację do Office 365, wypróbuj CodeTwo Office 365 Migration.

Exchange Migration - Home Page banner
 

Najważniejsze funkcjonalności

Migracja z Exchange do Exchange

Migracja z Exchange do Exchange

Nie ważne, jakiej wersji serwera Exchange używasz, nasz program pozwoli Ci łatwo przeprowadzić migrację z jednej wersji na drugą. CodeTwo Exchange Migration jest szczególnie przydatny, kiedy przenosisz skrzynki użytkowników do innego lasu lub kiedy aktualizujesz serwer Exchange do nowszej wersji.

Migracja do Exchange z Google Apps, IBM Notes i innych

Migracja do Exchange z Google Apps, IBM Notes i innych

CodeTwo Exchange Migration pozwala również na centralne zarządzanie migracjami z serwerów obsługujących IMAP takich, jak IBM Notes (dawniej Lotus Notes), Google Apps czy Zimbra do Exchange 2016, 2013 lub 2010. Dowiedz się więcej…

Scenariusze migracji między domenami i między lasami

Scenariusze migracji między domenami i między lasami

Istotą CodeTwo Exchange Migration jest to, że w pełni wspiera migrację pomiędzy domenami, a nawet lasami Active Directory. Do przeprowadzenia takiej migracji nie jest nawet konieczne ustanowienie relacji zaufania pomiędzy serwerem źródłowym, a docelowym. Dowiedz się więcej...

Migracja Exchange 2003 do 2013

Migracja Exchange 2003 do 2013

Nie musisz pośrednio uaktualniać Exchange 2003, aby móc zmigrować do Exchange 2013. Program pozwoli Ci na migrację, bez konieczności wcześniejszego instalowania Microsoft Exchange 2007 lub 2010. W rezultacie, utrzymanie najnowszej wersji serwerów i migracja do Exchange 2013 kosztować Cię będzie mniej zasobów i pieniędzy. Dowiedz się więcej...

Migracja Small Business Server 2003, 2008 do 2011

Migracja Small Business Server 2003, 2008 do 2011

Planujesz migrację Small Business Server? Mamy dla Ciebie dobrą wiadomosć! Program w pełni obsługuje migracje z Small Business Server 2003, 2008 do 2011. Dowiedz się więcej o obsługiwanych scenariuszach migracji.

Aktualizacja do Exchange 2013

Aktualizacja do Exchange 2013

Dzięki naszemu narzędziu, migracja z Exchange 2003 bezpośrednio do Exchange 2013 jest nareszcie możliwa. Program pomoże Ci zmigrować skrzynki, użytkowników, pomimo że scenariusz ten wymaga migracji pomiędzy lasami.

Automatyczne tworzenie docelowych skrzynek użytkowników

Automatyczne tworzenie docelowych skrzynek użytkowników

CodeTwo Exchange Migration potrafi przygotować docelowy serwer Exchange do migracji, automatycznie tworząc na nim skrzynki pocztowe dla migrowanych użytkowników. Operacja ta wykorzystuje dane użytkowników z serwera źródłowego i może być dowolnie modyfikowana.

Automatyczne wykrywanie docelowych skrzynek pocztowych

Automatyczne wykrywanie docelowych skrzynek pocztowych

W przypadku dużych organizacji, szukanie odpowiedników źródłowych skrzynek pocztowych na serwerze docelowym jest stratą czasu. CodeTwo Exchange Migration wykona tę czynność automatycznie, na podstawie predefiniowanego lub stworzonego przez Ciebie algorytmu wykrywania par skrzynek.

Wybór typu foldera

Wybór typu foldera

Program pozwala na wybór typu elementów do migracji. W trakcie konfiguracji połączenia z serwerem źródłowym wystarczy zaznaczyć odpowiednie rodzaje folderów, takie jak email, kalendarz, kontakty, zadania czy notatki. Ponadto możliwy jest też wybór folderów specjalnego przeznaczenia, takich jak kosz, wiadomości-śmieci czy wersje robocze.

Brak wpływu na użytkowników – migracja bez przestojów

Brak wpływu na użytkowników – migracja bez przestojów

Pozwól użytkownikom pracować, podczas gdy ich skrzynki pocztowe są przenoszone. Program nie blokuje skrzynek pocztowych ani nie ogranicza użytkowników w pracy z emailami, kiedy ich dane są kopiowane do innego serwera Exchange. Dzięki temu modelowi niedostępność usług podczas całego procesu migracji może być zredukowana do minimum.

Migracja Folderów Publicznych

Migracja Folderów Publicznych

Program wspiera też migrację folderów publicznych Exchange. Struktura folderów publicznych może być przeniesiona do innego serwera Exchange w taki sam sposób jak skrzynki pocztowe użytkowników, nawet gdy serwerem docelowym jest Exchange 2013.

Bezpieczna technologia

Bezpieczna technologia

CodeTwo Exchange Migration nie usuwa ani nie modyfikuje żadnych danych na serwerze źródłowym. Skrzynki pocztowe są replikowane na serwer docelowy bez jakichkolwiek zmian. Wszystkie dane są szyfrowane zanim jeszcze trafią do Internetu, a administrator ma gwarancję, że żadne z danych użytkownika nie zostaną utracone podczas procesu migracji.

Harmonogram migracji

Harmonogram migracji

Czasami jedyną możliwością, aby przeprowadzić migrację skrzynek pocztowych użytkowników jest ich migracja poza godzinami pracy - najczęściej w nocy lub w weekendy. Program pozwoli Ci zaplanować migrację na konkretne dni i godziny w ciągu tygodnia i uruchomi ją automatycznie, nawet, jeśli Ciebie nie ma w tym momencie w pracy. Dodatkowo każdej ze skrzynek można nadać odpowiedni priorytet, tym samym decydując o kolejności w jakiej będą przetwarzane. W ten sposób możesz zdecydować które dane są ważniejsze i powinny być przeniesione jako pierwsze.

Samoobsługowa migracja

Samoobsługowa migracja

CodeTwo Exchange Migration nie wymaga pomocy zewnętrznego konsultanta w czasie migracji. Podczas migracji nie jest konieczne udostępnianie swoich serwerów żadnym zewnętrznym firmom. Nie musisz też logować się do żadnych dodatkowych serwisów w chmurze. Ponadto, wszystkie dane podczas przesyłania są w 100% bezpieczne, ponieważ migrowane elementy trafiają bezpośrednio do serwerów docelowych, bez użycia żadnych serwerów pośredniczących.

Szczegółowy raport

Szczegółowy raport

Każdy proces migracji może zostać zweryfikowany za pomocą wbudowanych raportów. Administrator może kontrolować całościowy postęp migracji lub sprawdzać status przesyłania danych na poziomie skrzynek mailowych lub zadań migrujących, tzw. jobów.

Łatwość użycia

Łatwość użycia

Program został wyposażony w garść dodatkowych narzędzi, które ułatwią pracę administratora. Dzięki specjalnie zaprojektowanym kreatorom połączeń, zostaniesz prowadzony przez cały proces wstępnej konfiguracji, a opcja Automatch będzie przydatna podczas dopasowywania skrzynek źródłowych z docelowymi.

Przetestuj za darmo!

Czy wciąż nie jesteś pewny czy nasz program jest tym, czego szukasz? Po prostu pobierz wersję próbną i przetestuj program za darmo dla limitowanej ilości elementów skrzynek pocztowych. W przypadku jakichkolwiek pytań, jesteśmy dostępni 24 godziny na dobę od poniedziałku do piątku. Skontaktuj się z nami.

Wsparcie techniczne

Jeśli potrzebujesz instrukcji, jak krok po kroku skonfigurować program, zapoznaj się z instrukcją obsługi, zadzwoń do nas lub umów się na konsultację. Wsparcie techniczne dla tego produktu jest całkowicie bezpłatne!
 

Pobierz    Cennik    Zamów

Nasi Klienci:

Informacje o produkcie

Nazwa produktu: CodeTwo Exchange Migration

Wspierane platformy

Instalacja możliwa na:
Windows Server 2012 / 2008
Small Business Server 2011 / 2008
Windows 10* / 8.1 / 8 / 7 / Vista (SP1)

*W przypadku gdy program nie działa po aktualizacji Windows 7 lub 8.1 do Windows 10, proszę ponownie go zainstalować na nowym systemie.

Wsparcie dla migracji z platform źródłowych:
Exchange Server 2013 / 2010 (SP2 / SP3) / 2007 (SP3) / 2003 (SP2)
Small Business Server 2011 / 2008 / 2003
Serwery pocztowe wspierające protokół IMAP (więcej)

Wsparcie dla migracji do platform docelowych:
Exchange Server 2016 / 2013 / 2010 (SP2 / SP3)
Small Business Server 2011

Wsparcie dla platform 32- i 64-bitowych.
Programu nie można instalować na maszynie z zainstalowanym 64-bitowym MS Outlookiem.

Windows 10 Windows 7 Windows 8 Windows 8.1 Windows Server 2003 Windows Server 2008 Windows Server 2012 Windows Small Business Server 2003 Windows Small Business Server 2008 Windows Small Business Server 2011 Windows Vista Windows XP

Opis produktu

Informacje o wersji

  • Data publikacji:
  • Ostatnia wersja: 2.2.2.7
  • Rozmiar: 24.2 MB

Przydatne linki