Poznaj CodeTwo

O nas

CodeTwo to polska firma programistyczna, laureat nagrody 2020 Microsoft Partner of the Year Customer Experience Award oraz zdobywca tytułu Partner Roku 2019 Microsoft w kategorii Niezależny Dostawca Oprogramowania (ISV). Z naszych rozwiązań na platformy Microsoft 365 oraz Exchange korzysta ponad 100 000 przedsiębiorstw w 150 krajach, w tym takie firmy jak Facebook, Samsung, UNICEF oraz wiele firm z listy Fortune 500.

Od ponad 15 lat nieustannie rozwijamy nasze aplikacje oraz własną technologię. Na rynku międzynarodowym jesteśmy rozpoznawani jako twórca nagradzanych programów do zarządzania podpisami email, migracji danych i tworzenia kopii zapasowych. Nasz zespół ponad 90 specjalistów, zajmuje się tworzeniem niezawodnych i bezpiecznych produktów (zgodnie z wdrożonymi u nas normami ISO/IEC 27001 oraz ISO/IEC 27018) oraz udzielaniem najlepszego wsparcia technicznego na świecie.

Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, w jaki sposób spełniamy najwyższe oczekiwania naszych klientów oraz poznać nas bliżej.

Zobacz historię CodeTwo

Dlaczego CodeTwo?

W ciągu ostatnich 15 lat zbudowaliśmy markę rozpoznawalną na całym świecie dzięki produktom najwyższej jakości i doskonałej obsłudze klienta. Dowiedz się, dlaczego tak wiele firm zdecydowało się korzystać z naszych programów.

Prostota użytkowania

Prostota użytkowania

Programy CodeTwo cechuje niezwykła łatwość obsługi, niezależnie od tego, jak bardzo skomplikowane akcje wykonują. Naszą misją jest dostarczanie prostego, intuicyjnego, wydajnego i niezawodnego oprogramowania.

Microsoft Gold Partner (dlaczego CodeTwo)

Microsoft Gold Partner

Jesteśmy Partnerem Roku Microsoft i zaufanym dostawcą rozwiązań firmy Microsoft. Nasze liczne kompetencje Microsoft Partner na poziomie Gold i Silver są dowodem na to, że znamy platformy MS jak własną kieszeń.

Solidność i bezpieczeństwo

Solidność i bezpieczeństwo

Nasze programy wykorzystują technologie bezpieczeństwa opracowane przez Microsoft oraz tworzone są w oparciu o system zarządzania certyfikowany na zgodność z ISO/IEC 27001 i 27018. Posiadamy także pełną zgodność z wymogami RODOCCPA i HIPAA.

Wysoko wykwalifikowany zespół

Wysoko wykwalifikowany
zespół Wsparcia Technicznego

Wsparciem programów CodeTwo zajmują się nasi specjalnie wyszkoleni technicy, pracujący w bezpośrednim sąsiedztwie developerów. Dzięki temu bardziej zaawansowane problemy są rozwiązywane bezpośrednio przez osoby, które stworzyły oprogramowanie.

Gruntownie testowane oprogramowanie

Gruntownie testowane
oprogramowanie

Nasze programy są regularnie testowane przez wysoko wykwalifikowanych specjalistów ds. kontroli jakości i programistów, a także podlegają ciągłym testom automatycznym.

24-godzinne Wsparcie Klienta

24-godzinne
Wsparcie Klienta

Zapewniamy wsparcie dla naszych Klientów 24 godziny na dobę, 5 dni w tygodniu – za pośrednictwem telefonu lub poczty elektronicznej. Pomagamy również w języku angielskim, niemieckim i francuskim. Dowiedz się więcej o Wsparciu Klienta.

Miliony użytkowników

Miliony użytkowników

Nasze oprogramowanie każdego dnia używane jest przez miliony pracowników 100 000 firm w ponad 150 krajach na całym świecie. Sprawdź poniżej, jakie firmy nam zaufały.

Nagradzane oprogramowanie

Nagradzane oprogramowanie

Nasze programy są nagradzane i wyróżniane na takich platformach, jak MS AppSource, pojawiają się w raportach Gartnera, a także na łamach Forbes, Newsweek czy The Guardian. Historie klientów korzystających z naszych rozwiązań są też dostępne na stronach Microsoft Customer Stories.

Autorskie oprogramowanie

Autorskie oprogramowanie

Wszystkie nasze aplikacje powstały od początku do końca w siedzibach CodeTwo. Nie zlecamy innym firmom żadnych działań wiążących się z rozwojem naszych programów.

Wyróżnione filmy

Rozwiązanie ułatwiające centralne zarządzanie stopkami w całej firmie

 

Microsoft Ignite: nowoczesny Web Add-in od CodeTwo, który płynnie integruje się z Outlookiem

Nasi klienci

Z naszych rozwiązań korzystają zarówno duże przedsiębiorstwa, jak i średnie i małe firmy z całego świata. Poniżej przedstawiamy kilka firm wybranych spośród ponad 100 000 przedsiębiorstw, które są naszymi klientami.

About CodeTwo - lista klientów - mobile

Kadra zarządzająca

Nasz zespół

Poznaj zespół CodeTwo. Tworzy go ponad 90 programistów, projektantów, marketerów i innych specjalistów, których łączy wspólny cel – dostarczanie najlepszych rozwiązań programistycznych na świecie. Każdy członek tego zespołu jest wyjątkowy i jesteśmy dumni, że mamy tak utalentowaną grupę ludzi na naszym pokładzie.

Pomimo tego, że na co dzień pracujemy w dwóch różnych biurach, w Jeleniej Górze i we Wrocławiu, z radością czekamy na każdą okazję do spotkania w pełnym składzie. Jeśli już nie siedzimy przed monitorami w pracy, to możesz nas spotkać uprawiających wszelkiego rodzaju sporty czy inne formy rekreacji (Jelenia Góra gór ma pod dostatkiem, szkoda tego nie wykorzystać!). A po intensywnych zmaganiach integracyjnych nic nie ładuje naszych baterii lepiej, niż biesiadowanie przy wspólnym stole.