Poznaj CodeTwo

O nas

CodeTwo to polska firma programistyczna, laureat nagrody 2020 Microsoft Partner of the Year Customer Experience Award oraz zdobywca tytułu Partner Roku 2019 Microsoft w kategorii Niezależny Dostawca Oprogramowania (ISV). Z naszych rozwiązań na platformy Microsoft 365 oraz Exchange korzysta ponad 110 000 przedsiębiorstw w 150 krajach, w tym takie firmy jak Facebook, Samsung, UNICEF oraz wiele firm z listy Fortune 500.

Od ponad 16 lat nieustannie rozwijamy nasze aplikacje oraz własną technologię. Na rynku międzynarodowym jesteśmy rozpoznawani jako twórca nagradzanych programów do zarządzania podpisami email, migracji danych i tworzenia kopii zapasowych. Nasz zespół ponad 100 specjalistów, zajmuje się tworzeniem niezawodnych i bezpiecznych produktów (zgodnie z wdrożonymi u nas normami ISO/IEC 27001 oraz ISO/IEC 27018) oraz udzielaniem najlepszego wsparcia technicznego na świecie.

Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, w jaki sposób spełniamy najwyższe oczekiwania naszych klientów oraz poznać nas bliżej.

Zobacz historię CodeTwo

Dlaczego CodeTwo?

W ciągu ostatnich 16 lat zbudowaliśmy markę rozpoznawalną na całym świecie dzięki produktom najwyższej jakości i doskonałej obsłudze klienta. Dowiedz się, dlaczego tak wiele firm zdecydowało się korzystać z naszych programów.

Prostota użytkowania

Prostota użytkowania

Programy CodeTwo cechuje niezwykła łatwość obsługi, niezależnie od tego, jak bardzo skomplikowane akcje wykonują. Naszą misją jest dostarczanie prostego, intuicyjnego, wydajnego i niezawodnego oprogramowania.

Microsoft Gold Partner (dlaczego CodeTwo)

Microsoft Gold Partner

Jesteśmy Partnerem Roku Microsoft i zaufanym dostawcą rozwiązań firmy Microsoft. Nasze liczne kompetencje Microsoft Partner na poziomie Gold i Silver są dowodem na to, że znamy platformy MS jak własną kieszeń.

Solidność i bezpieczeństwo

Solidność i bezpieczeństwo

Nasze programy wykorzystują najnowsze technologie bezpieczeństwa i mechanizmy przełączania awaryjnego. Posiadamy certyfikaty ISO 27001 i 27018, jesteśmy zgodni z RODO, HIPAACCPA oraz oferujemy jedyne na świecie rozwiązanie do zarządzania podpisów email certyfikowane przez Microsoft.

Wysoko wykwalifikowany zespół

Wysoko wykwalifikowany
zespół Wsparcia Technicznego

Wsparciem programów CodeTwo zajmują się nasi specjalnie wyszkoleni technicy, pracujący w bezpośrednim sąsiedztwie developerów. Dzięki temu bardziej zaawansowane problemy są rozwiązywane bezpośrednio przez osoby, które stworzyły oprogramowanie.

Gruntownie testowane oprogramowanie

Gruntownie testowane
oprogramowanie

Nasze programy są regularnie testowane przez wysoko wykwalifikowanych specjalistów ds. kontroli jakości i programistów, a także podlegają ciągłym testom automatycznym.

24-godzinne Wsparcie Klienta

24-godzinne
Wsparcie Klienta

Zapewniamy najlepsze wsparcie techniczne 24 godziny na dobę, 5 dni w tygodniu, za pośrednictwem telefonu lub poczty elektronicznej. Pomagamy również w języku angielskim, niemieckim i francuskim. Skontaktuj się z CodeTwo

Miliony użytkowników

Miliony użytkowników

Ponad 110 000 firm ze 150 krajów na całym świecie codziennie korzysta z oprogramowania CodeTwo. Sprawdź poniżej, jakie firmy nam zaufały.

Nagradzane oprogramowanie

Nagradzane oprogramowanie

Nasze programy zdobyły wszystkie najważniejsze nagrody branżowe, są preferowanymi przez Microsoft rozwiązaniami w AppSource oraz pojawiają się w raportach Gartnera, a także na łamach Forbes, Newsweek czy The Guardian. Możesz nas także znaleźć na stronach Microsoft Customer Stories.

Autorskie oprogramowanie

Autorskie oprogramowanie

Wszystkie nasze aplikacje powstały od początku do końca w siedzibach CodeTwo. Nie zlecamy innym firmom żadnych działań wiążących się z rozwojem naszych programów.

Wyróżnione filmy

Rozwiązanie ułatwiające centralne zarządzanie stopkami w całej firmie

Rozwiązanie ułatwiające centralne zarządzanie stopkami w całej firmie

 
Microsoft Ignite: nowoczesny Web Add-in od CodeTwo, który płynnie integruje się z Outlookiem

Microsoft Ignite: nowoczesny Web Add-in od CodeTwo, który płynnie integruje się z Outlookiem

 
2022 International Business Awards: CodeTwo zdobywcą tytułu Firma Roku

2022 International Business Awards: CodeTwo zdobywcą tytułu Firma Roku

Nasi klienci

Z naszych rozwiązań korzystają zarówno duże przedsiębiorstwa, jak i średnie i małe firmy z całego świata. Poniżej przedstawiamy kilka firm wybranych spośród ponad 110 000 przedsiębiorstw, które są naszymi klientami.

About CodeTwo - lista klientów - mobile

Kadra zarządzająca

Nasz zespół

Poznaj zespół CodeTwo. Tworzy go ponad 100 programistów, projektantów, marketerów i innych specjalistów, których łączy wspólny cel – dostarczanie najlepszych rozwiązań programistycznych na świecie. Każdy członek tego zespołu jest wyjątkowy i jesteśmy dumni, że mamy tak utalentowaną grupę ludzi na naszym pokładzie.

Pomimo tego, że na co dzień pracujemy w dwóch różnych biurach, w Jeleniej Górze i we Wrocławiu, z radością czekamy na każdą okazję do spotkania w pełnym składzie. Jeśli już nie siedzimy przed monitorami w pracy, to możesz nas spotkać uprawiających wszelkiego rodzaju sporty czy inne formy rekreacji (Jelenia Góra gór ma pod dostatkiem, szkoda tego nie wykorzystać!). A po intensywnych zmaganiach integracyjnych nic nie ładuje naszych baterii lepiej, niż biesiadowanie przy wspólnym stole.