Nowe geolokalizacje dla CodeTwo Email Signatures for Office 365: West Europe i West US

Nasz sztandarowy produkt do zarządzania stopkami w Office 365 – CodeTwo Email Signatures for Office 365 – ma teraz dwie nowe geolokalizacje: West Europe i West US. West Europe leży już niemal po sąsiedzku, w Holandii, i jest obecnie jest serwerem znajdującym się najbliżej naszego kraju. W sumie, można teraz wybierać spośród 7 różnych geolokalizacji: North Europe, West Europe, North Central US, West US, UK South, Australia East oraz Canada East. Dla zobrazowania obecnego etapu naszej misji podboju świata (podpisów email) poniżej zamieszczamy mapkę.

nowe geolokalizacje serwerów Email Signatures for Office 365 - West Europe, West US

Czytaj dalej ‚Nowe geolokalizacje dla CodeTwo Email Signatures for Office 365: West Europe i West US’

Zaplanuj automatyczne kampanie email marketingowe w CodeTwo Email Signatures for Office 365

CodeTwo Email Signatures for Office 365, bezpieczna i niezawodna aplikacja do zarządzania podpisami email w Exchange Online, właśnie zyskała nową funkcjonalność, która pozwala automatycznie uruchomić i wstrzymać działanie reguł dodających podpisy w Office 365. Jest to możliwe dzięki opcji Scheduler (harmonogram reguł), która pozwala na precyzyjne określanie zakresu aktywności danej reguły.

Funkcja Scheduler dla reguł w Office 365

Czytaj dalej ‚Zaplanuj automatyczne kampanie email marketingowe w CodeTwo Email Signatures for Office 365’

Synchronizuj Outlooka między dwoma komputerami za darmo

Jeśli w swojej codziennej pracy korzystasz z Outlooka, dzielenie się zawartością jego folderów między różnymi komputerami może całkowicie odmienić Twój komfort pracy i znacznie zwiększyć jej wydajność. Teraz, za sprawą naszego popularnego narzędzia, CodeTwo Outlook Sync, synchronizacja Outlooka między dwoma komputerami staje się prostsza niż kiedykolwiek. To dlatego, że program właśnie stał się całkowicie darmowy – można z niego korzystać bez limitów czasowych, reklam i jakichkolwiek haczyków. Po prostu pobierz go i ciesz się wszystkimi jego funkcjami!

Do czego służy CodeTwo Outlook Sync?

Microsoft Outlook może poszczycić się ogromną ilością programów i dodatków, które mają za zadanie uczynić go jeszcze bardziej użytecznym niż jest obecnie. CodeTwo Outlook Sync zalicza się do tej grupy. Co go wyróżnia? Aplikacja pozwala na pełną synchronizację folderów Outlooka między dwoma komputerami w czasie rzeczywistym, ponadto, teraz jest całkowicie darmowa!

Czytaj dalej ‚Synchronizuj Outlooka między dwoma komputerami za darmo’

Aktualizacja narzędzi do migracji – migracja z Office 365 i Exchange Server 2016

Właśnie wydaliśmy nowe wersje programów CodeTwo Exchange Migration i Office 365 Migration. Najnowsza aktualizacja wprowadza spore zmiany: dodaje nowe funkcjonalności i odblokowuje nowe scenariusze migracji. Program pozwala teraz na:

  • Migrację z Office 365,
  • Przenoszenie skrzynek pomiędzy różnymi tenantami Office 365,
  • Ustawienie limitu wielkości dla migrowanych elementów,
  • Migrację z Exchange Server 2016.

Aktualizacja migratorów - migracja z Office 365

Czytaj dalej ‚Aktualizacja narzędzi do migracji – migracja z Office 365 i Exchange Server 2016’

Wersja 2.8.2.15 CodeTwo Exchange Sync już dostępna!

Właśnie udostępniliśmy nową wersję CodeTwo Exchange Sync (2.8.2.15). Aktualizację można pobrać już z naszej strony internetowej. Pełna lista zmian dostępna jest w historii wersji.


Kluczowe poprawki to:

  • Poprawka: Program nie potrafił połączyć się z serwerem Exchange, który nie posiadał w Active Directory atrybutu mówiącego o jego wersji.
  • Poprawka: Program w nieokreślonych momentach przestawał synchronizować. Najczęściej wynikało to z chwilowego braku połączenia do serwera Exchange. Wymagany był restart usługi, aby synchronizacja była wznowiona.
  • Poprawka: Nie wszystkie elementy były synchronizowane w sytuacji, kiedy w krótkim czasie powstała duża liczba elementów.
  • Poprawka: Tytuł elementów nie zawsze był aktualizowany, pomimo narzucających takie zachowanie ustawień.

Zalecamy aktualizację oprogramowania wszystkim użytkownikom. Aby to zrobić, należy pobrać program instalacyjny i uruchomić go na maszynie gdzie zainstalowana jest poprzednia wersja. Po zakończonej aktualizacji wszystkie ustawienia i klucze licencyjne będą zachowane. Aktualizacja jest darmowa.

Czym jest CodeTwo Exchange Sync?

CodeTwo Exchange Sync to narzędzie synchronizujące wybrane dane z Exchange Server. Umożliwia synchronizację folderów w czasie rzeczywistym, pozwalając min. na tworzenie grupowych kalendarzy.

Synchronizacja może przebiegać na wiele różnych sposobów takich jak: replikacja elementów skrzynek pocztowych z jednego foldera do wielu, z wielu do jednego oraz z wielu do wielu. Zsynchronizowane obiekty mogą być filtrowane bądź modyfikowane podczas replikacji. CodeTwo Exchange Sync jest rozwiązaniem cenionym za swoje zastosowania administracyjne, pozwala bowiem użytkownikom synchronizować ich foldery publiczne z urządzeniami przenośnymi, albo stworzyć automatycznie aktualizowany kalendarz grupowy w Exchange Server.

Odwiedź oficjalną stronę internetową CodeTwo Exchange Sync, aby dowiedzieć się więcej.

Pobierz najnowszą wersję programu CodeTwo Exchange Sync.

Spotkajmy się na ITechDays w Warszawie

Wszystkich zainteresowanych nowościami w dziedzinie IT zapraszamy na konferencję ITechDays poświęconą technologiom Microsoft, m.in. Windows Server 2016, Windows 10, Office 365, Microsoft Azure i innym.

Nie zabraknie wykładów znanych i doświadczonych praktyków obcujących z technologią Microsoft na co dzień. Tutaj sprawdzisz pełną listę prelegentów.

Jako partner wydarzenia, my również tam będziemy (o ile zdążymy kupić sobie garnitury)! Przyjdź do naszego stoiska zapytać o nasze najnowsze rozwiązania na platformy Microsoft Office 365 oraz Exchange. Czekamy na Ciebie!

Kiedy: 1-2 czerwca 2017

Gdzie: Warszawa, PTAK Warsaw Expo.

Kto organizuje: Warszawska Grupa Użytkowników i Specjalistów Windows

Udział w konferencji jest bezpłatny – wystarczy się zarejestrować.

Spotkajmy sie na konferencji ITechDays poświęconej technologii Microsoft.

CodeTwo Email Signatures for Office 365 ma nowe funkcjonalności!

Nasz program do zarządzania podpisami email w Office 365 – CodeTwo Email Signatures for Office 365 – został wyposażony w nowe funkcjonalności. Trzy główne zmiany jakie wprowadziliśmy pozwolą na: logowanie się do panelu użytkownika przy pomocy konta Microsoft, na ustawianie reguł z użyciem custom attributes oraz na dodanie innych stopek do nowych wiadomości i innych do odpowiedzi.

Loguj się za pomocą konta Microsoft

Od teraz możesz wybrać w jaki sposób chcesz logować się do CodeTwo User Panel (panelu administracyjnego programu). Pierwsza opcja jest nadal dostępna i umożliwia zalogowanie się przy użyciu konta CodeTwo User Panel (konto stworzone w ramach panelu). Drugą dostępną opcją jest użycie danych logowania do własnego konta Microsoft, niezależnie od tego czy jest to konto służbowe, szkolne czy osobiste.

Logowanie do CodeTwo User Panel

Czytaj dalej ‚CodeTwo Email Signatures for Office 365 ma nowe funkcjonalności!’

Nowość! Wgrywaj i zarządzaj zdjęciami użytkowników w Office 365!

Prawdopodobnie znasz nasze darmowe narzędzie do zarządzania zdjęciami użytkowników w Active Directory – CodeTwo Active Directory Photos. W związku z tym, że coraz większą popularność zyskuje chmura, administratorzy zaczęli poszukiwać podobnego rozwiązania pozwalającego na zarządzania zdjęciami użytkowników w Office 365. Mając to na uwadze stworzyliśmy nową darmową aplikację pozwalająca na swobodne wgrywanie i zarządzanie wieloma zdjęciami w Office 365 – CodeTwo User Photos for Office 365.

Co to za program

CodeTwo User Photos for Office 365 jest darmową aplikacją, która pozwala na zbiorcze wgrywanie zdjęć do Office 365 oraz ich automatyczne dopasowywanie do odpowiednich użytkowników. Program nie wymaga stosowania skryptów PowerShell ani używania komendy Set-UserPhoto pozwalając na zaoszczędzanie cennego czasu administratora dzięki zautomatyzowaniu procesu. Aplikacja ta zajmie się wszystkim od dostosowania rozmiaru zdjęć, przez automatyczne dopasowywanie zdjęć do użytkowników, po zapewnienie ich sprawnego wgrania do skrzynek pocztowych w Exchange Online. A wszystko to kontrolowane z poziomu przejrzystego i intuicyjnego panelu administracyjnego.

Jak wygląda program

Tworząc panel administracyjny programu mieliśmy na uwadze, żeby był jak najbardziej czytelny i intuicyjny. Pasek narzędzi na górze okna umożliwia szybki dostęp do wszystkich niezbędnych funkcjonalności programu, jak np. Import (do wgrywania zdjęć), Export (do zgrania zdjęć na komputer), Edit (do edycji zdjęć) czy Remove (do usuwania zdjęć użytkowników Office 365). W środkowej część panelu są wyświetlane dostępne grupy Office 365/Exchange oraz użytkownicy należący do tych grup. Dzięki temu zyskujesz łatwy dostęp do wszystkich zdjęć mogąc nimi wygodnie zarządzać z jednego miejsca.

CodeTwo User Photos for Office 365 - main page of the program.

Czytaj dalej ‚Nowość! Wgrywaj i zarządzaj zdjęciami użytkowników w Office 365!’

Automatyczne tworzenie skrzynek pocztowych podczas migracji do Exchange lub Office 365

Dostępne są już nowe wersje CodeTwo Exchange Migration i CodeTwo Office 365 Migration. Dwa najważniejsze usprawnienia zaimplementowane w tej aktualizacji to: możliwość automatycznego tworzenia kont i skrzynek pocztowych użytkowników w docelowej organizacji, oraz ulepszenie funkcji automatycznego łączenia skrzynek źródłowych i docelowych.

Aktualizacja CodeTwo Exchange Migration i CodeTwo Office 365 Migration

Czytaj dalej ‚Automatyczne tworzenie skrzynek pocztowych podczas migracji do Exchange lub Office 365’

CodeTwo życzy Wesołych Świąt!

Mimo świątecznej gorączki i szaleńczych przygotowań do świąt, CodeTwo nie zapomina o swoich klientach. Jesteśmy w pełni świadomi tego, że okres między Bożym Narodzeniem a Nowym Rokiem to czas normalnej pracy. W związku z tym, pragniemy poinformować że nasze wsparcie techniczne będzie dostępne normalnie, we wszystkie dni robocze.

Z okazji świąt cały zespół CodeTwo pragnie Wam życzyć spokoju, radości, sprawnych serwerów i samych miłych niespodzianek w roku 2017!

Życzenia świąteczne CodeTwo 2016