CodeTwo świętowało swoje 16-lecie z kowbojskim przytupem

Choć na co dzień zespół CodeTwo skupia się na realizacji swoich zadań, nie oznacza to, że nie potrafimy się dobrze bawić. Bo czy może być ku temu lepsza okazja niż coroczna firmowa impreza urodzinowa? W dalszej części artykułu dzielimy się szczegółami oraz galerią zdjęć prosto z tego wydarzenia.

CodeTwo świętuje swoje 16. urodziny
Czytaj dalej „CodeTwo świętowało swoje 16-lecie z kowbojskim przytupem”

CodeTwo wśród finalistów VIII Festiwalu Filmów Odpowiedzialnych „17 Celów”

Nasz film „Gdy masz jedno hasło do wszystkiego” został zakwalifikowany do VIII edycji Festiwalu Filmów Odpowiedzialnych „17 Celów”, w której stanął w szranki z innymi produkcjami o Złotą Tarczę oraz Nagrodę Publiczności. Festiwal ten jest jedynym w Polsce festiwalem poświęconym filmom dokumentalnym i promocyjnym realizowanym w duchu zrównoważonego rozwoju i społecznej odpowiedzialności biznesu (ang. Corporate Social Responsibility – CSR). Wydarzenie miało miejsce w dniach 24-29 września 2023 w Poznaniu.

CodeTwo wśród finalistów VIII Festiwalu Filmów Odpowiedzialnych 17 Celów
Czytaj dalej „CodeTwo wśród finalistów VIII Festiwalu Filmów Odpowiedzialnych „17 Celów””

Łatwa ocena i analiza satysfakcji klienta z nową bezpłatną funkcją w CodeTwo Email Signatures 365

Dzięki CodeTwo Email Signatures 365 możesz teraz szybko i skutecznie mierzyć poziom zadowolenia swoich klientów. Przedstawiamy nową funkcję, dostępną bez dodatkowych opłat, umożliwiającą zbieranie opinii w ramach codziennej komunikacji email – One-click surveys, czyli szybkie ankiety oceny satysfakcji.

Ankiety one-click - najlepszy sposób na zbieranie opinii klientów
Czytaj dalej „Łatwa ocena i analiza satysfakcji klienta z nową bezpłatną funkcją w CodeTwo Email Signatures 365”

CodeTwo z nagrodami dla najlepszej firmy, obsługi klienta i rozwiązania marketingowego w konkursie 2023 International Business Awards (Stevie Awards)

Kolejny wielki sukces CodeTwo. Zdobyliśmy trzy nagrody w 20. edycji międzynarodowego konkursu International Business Awards (Stevie Awards)! Nasze rozwiązanie do zarządzania podpisami email, CodeTwo Email Signatures 365, zwyciężyło w kategorii Marketing/Public Relations Solution, CodeTwo otrzymało tytuł Company of the Year, a nasz dział Customer Success został laureatem nagrody Customer Service Department of the Year.

CodeTwo z nagrodami dla najlepszej firmy, obsługi klienta i rozwiązania marketingowego w konkursie 2023 International Business Awards
Czytaj dalej „CodeTwo z nagrodami dla najlepszej firmy, obsługi klienta i rozwiązania marketingowego w konkursie 2023 International Business Awards (Stevie Awards)”

Nowe wersje narzędzi do migracji CodeTwo z obsługą archiwalnych skrzynek pocztowych

W ramach najnowszej aktualizacji naszego wielokrotnie nagradzanego oprogramowania do migracji dodaliśmy obsługę archiwalnych skrzynek pocztowych (In-Place Archive). Dzięki ten nowej i długo wyczekiwanej funkcjonalności każdy użytkownik może teraz zmigrować archiwa zbiorcze z Exchange Online (Microsoft 365) albo lokalnego serwera Exchange do wybranych skrzynek w środowisku docelowym. W dodatku bez konieczności zakupu dodatkowych licencji!

CodeTwo dodaje obsługę archiwalnych skrzynek pocztowych
Czytaj dalej „Nowe wersje narzędzi do migracji CodeTwo z obsługą archiwalnych skrzynek pocztowych”

Spotkaj nas na Code Europe 2023 w Warszawie

Lada moment będziemy mogli spotkać się na największym tech festiwalu w Polsce, w całości poświęconemu tematyce nowych technologii i IT – Code Europe 2023. Przez dwa dni, 25-26 maja, w sercu Warszawy będzie można wziąć udział w niemal 100 prelekcjach i warsztatach, które poruszą zagadnienia z zakresu cyberbezpieczeństwa, Big Data, sztucznej inteligencji, programowania, infrastruktury i wszystkiego tego, co admini lubią najbardziej.

CodeTwo na Code Europe 2023 w Warszawie
Czytaj dalej „Spotkaj nas na Code Europe 2023 w Warszawie”

Conversational Microsoft 365 Mailbox Migrations – pobierz bezpłatnie 8. edycję ebooka

Migracja skrzynek pocztowych z Exchange Server do Microsoft 365 (Office 365) może być czasochłonnym i stresującym zadaniem, zwłaszcza gdy organizacja od wielu lat niezmiennie korzysta z lokalnego środowiska pocztowego. Niemniej jednak duża ilość danych i złożoność całego procesu przestają być problemem, gdy odpowiednio przygotujemy się do migracji i wybierzemy właściwe narzędzia, korzystając z ebooka “Conversational Microsoft 365 Mailbox Migrations” autorstwa J. Petera Bruzzese.

Łatwa migracja do Microsoft 365 z CodeTwo - darmowy ebook
Czytaj dalej „Conversational Microsoft 365 Mailbox Migrations – pobierz bezpłatnie 8. edycję ebooka”

Podsumowanie 2022 w CodeTwo: najważniejsze wydarzenia, osiągnięcia i aktualizacje produktów

Teraz, gdy rok 2023 już na dobre się rozpoczął, chcemy raz jeszcze spojrzeć na najważniejsze osiągnięcia CodeTwo z minionego roku. Zobacz nasze krótkie podsumowanie i zapoznaj się z naszymi planami na ten rok. Przygotuj się na mnóstwo zdjęć pokazujących, jak świętowaliśmy różne wydarzenia firmowe, nagrody branżowe i świetne wyniki naszego zespołu. Przyjemnej lektury!

Podsumowanie 2022 w CodeTwo
Czytaj dalej „Podsumowanie 2022 w CodeTwo: najważniejsze wydarzenia, osiągnięcia i aktualizacje produktów”

Wesołych Świąt!

Ho, ho, ho! Powoli zbliżamy się do wyczekiwanego okresu świątecznego. Z tej okazji chcielibyśmy życzyć wszystkim wesołych Świąt oraz szczęśliwego Nowego Roku. Oby nadchodzący rok 2023 przyniósł nam wszystkim pokój i radość, których tak bardzo potrzebujemy.

Nasi pracownicy także świętują w gronie najbliższych, w związku z czym godziny pracy działu Customer Success ulegną zmianie. 26 grudnia 2022 oraz 1 stycznia 2023 wsparcie techniczne będzie dostępne od godziny 23:00. Nasze usługi są – jak zawsze – monitorowane 24/7.

Życzenia świąteczne od CodeTwo