CodeTwo Office 365 Migration

CodeTwo Office 365 Migration

Łatwa migracja z serwerów Exchange oraz IMAP do Office 365

CodeTwo Office 365 Migration

Z tym prostym narzędziem, migracja z serwera Exchange lub IMAP do Office 365 stanie się łatwiejsza niż kiedykolwiek wcześniej. Program pozwoli Ci bezproblemowo przenieść skrzynki pocztowe do chmury, jednocześnie oferując łatwą konfigurację, możliwość podglądu stanu migracji oraz pliki dziennika dla każdej migrowanej skrzynki. Bez względu na to, czy korzystasz z serwera Exchange 2003, 2007, 2010 czy 2013 lub korzystasz z hostowanego serwera (np. IBM Notes, Google Apps, Zimbra), program pozwoli Ci bezpiecznie przenieść zawartość skrzynek użytkowników do Office 365. 

Jeśli potrzebujesz narzędzia do migracji pomiędzy dwoma serwerami Exchange, wypróbuj CodeTwo Exchange Migration.

Office 365 Migration - Home Page banner
 

Główne zalety programu:

Migracja z Exchange do Office 365

Migracja z Exchange do Office 365

Łatwa migracja z każdej wersji serwera Exchange do Office 365. Program pomoże Ci przenieść skrzynki pocztowe bezpośrednio do Office 365. Nie ma znaczenia, której wersji Exchange obecnie używasz - 2003, 2007, 2010 czy 2013 - każda z nich jest wspierana jako serwer źródłowy migracji!

Migracja maili, kalendarzy, kontaktów i innych elementów

Migracja maili, kalendarzy, kontaktów i innych elementów

Z pomocą CodeTwo Office 365 Migration, zawartość skrzynek pocztowych użytkowników jest przenoszona w całości do Office 365. Wynikiem migracji do Office 365 jest dokładna kopia źródłowej skrzynki pocztowej Exchange. Dotyczy to wszystkich rodzajów folderów obsługiwanych w Twoim docelowym planie Office 365 – maili, kontaktów, kalendarzy, zadań, etc.

Migracje z Exchange 2003, 2007, 2010, 2013

Migracje z Exchange 2003, 2007, 2010, 2013

CodeTwo Office 365 Migration, nie wymaga uaktualnienia istniejącej wersji serwera Exchange, aby umożliwić migrację do Chmury. Bezpośrednie migracje ze starszych wersji Exchange, np. 2003 lub 2007 są w pełni obsługiwane.

Migracja z serwera IMAP do Office 365

Migracja z serwera IMAP do Office 365

Program wspiera bezpośrednią migrację e-maili z serwerów obsługujących IMAP do Exchange Online, co oznacza, że możesz centralnie zarządzać migracją z takich serwerów, jak Zimbra, Google Apps, IBM Notes (dawniej Lotus Notes) czy innych. Więcej informacji na temat tego typu migracji znajdziesz na tej stronie

Migracja folderów publicznych Exchange do Office 365

Migracja folderów publicznych Exchange do Office 365

Również foldery publiczne Exchange mogą zostać zmigrowane do Office 365 za pomocą CodeTwo Office365 Migration. Jedyne, co musisz zrobić to utworzyć pustą skrzynkę dla folderów publicznych w Office 365, a nasz program zajmie się już całą resztą. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się jak to zrobić...

Automatyczne tworzenie kont i licencjonowanie użytkowników

Automatyczne tworzenie kont i licencjonowanie użytkowników

Nie trać czasu w gąszczu skryptów i plików CSV. CodeTwo Office 365 Migration wykryje czy chmurowe konta i skrzynki pocztowe użytkowników są gotowe do migracji. Jeśli nie, pozwoli Ci automatycznie wykonać czynności takie jak tworzenie użytkowników, przypisanie licencji i aktywacja skrzynek.

Auto-dopasowanie skrzynek źródłowych i docelowych

Auto-dopasowanie skrzynek źródłowych i docelowych

Opcja Automatch pozwala na automatyczne wykrycie czy lokalne skrzynki posiadają odpowiedniki w chmurze, i jeśli tak jest, połączenie ich. Operację tą możesz przeprowadzić korzystając z predefiniowanego algorytmu lub stworzyć własny, oparty o wybrane atrybuty skrzynek pocztowych.

Wybór typu foldera

Wybór typu foldera

Teraz możesz również zdecydować jaki typ danych przenosić. Wystarczy wybrać odpowiedni typ foldera podczas konfiguracji połączenia ze środowiskiem źródłowym, aby migrować maile, kontakty, zadania, terminy lub inne elementy. Ponadto program umożliwia również wybór folderów specjalnych, takich jak kosz, wiadomości-śmieci, wersje robocze itp.

Harmonogram migracji

Harmonogram migracji

Z wielu powodów administratorzy preferują, aby migracja skrzynek użytkowników miała miejsce w nocy lub w weekendy. Za pomocą opcji Scheduler, program pozwoli Ci zaplanować migrację na konkretne dni i godziny w ciągu tygodnia i uruchomi ją automatycznie, nawet, jeśli Ciebie nie będzie w tym momencie w pracy. Dodatkowo możesz również zdecydować w jakiej kolejności skrzynki będą przenoszone. Nadaj wyższy priorytet tym, które są ważniejsze i mają znaleźć się w chmurze pierwsze.

Brak wpływu na użytkowników – migracja bez przestojów

Brak wpływu na użytkowników – migracja bez przestojów

Z CodeTwo Office 365 Migration, użytkownicy mogą używać swoich skrzynek pocztowych, podczas gdy ich dane są kopiowane do Office 365. Program nie wpływa na dostępność usługi e-mail w trakcie migracji. Dlatego użytkownicy mogą korzystać z dostępu do swoich dotychczasowych skrzynek pocztowych, nawet w przypadku, kiedy elementy ich poczty są przenoszone do Office 365.

Bezpieczna migracja

Bezpieczna migracja

Dane Twoich użytkowników pozostają zawsze bezpieczne podczas migracji do Office 365. CodeTwo Office 365 Migration tworzy dokładną kopię zawartości źródłowej skrzynki pocztowej w chmurze. Program nie usuwa ani nie zmienia niczego w konfiguracji Twoich skrzynek, a dane w trakcie migracji są szyfrowane.

Raporty migracji

Raporty migracji

Program oferuje szczegółowe raporty, które mogą być generowane dla całego procesu migracji, dla konkretnej skrzynki mailowej lub konkretnego zadania migrującego. Możesz kontrolować migrację bezpośrednio z aplikacji lub zdecydować się otrzymywać raporty mailem.

Łatwa konfiguracja

Łatwa konfiguracja

CodeTwo Office 365 Migration nie wymaga użycia żadnych komend w Power-Shell w celu przeprowadzenia migracji. Co więcej, program posiada wbudowaną opcję Automatch, która automatycznie dopasowuje źródłowe i docelowe skrzynki pocztowe. Dodatkowo, oferuje również kreatory konfiguracji, które poprowadzą Cię przez proces łączenia się z serwerem źródłowym i docelowym.

Bezpłatne wsparcie techniczne

Jeśli potrzebujesz pomocy podczas konfiguracji, skontaktuj się z nami. Wsparcie techniczne dla CodeTwo Office 365 Migration jest bezpłatne i dostępne 24 godziny na dobę, 5 dni w tygodniu. 

Pobierz     Zamów

Nasi Klienci: