CodeTwo Exchange Rules

Automatyczne podpisy i noty prawne w wiadomościach email wysyłanych przez Exchange 2019 oraz 2016

Pobierz

30-dniowa wersja testowa;
nie wymaga karty kredytowej

Ile możliwości marketingowych tracisz każdego dnia?

Dodając informacje marketingowe (np. bannery reklamowe) do swoich wiadomości email, zyskujesz cenną szansę na skuteczną promocję marki i swoich produktów. Zobacz jak wiele możliwości marketingowych tracisz nie wykorzystując tego kanału promocji:

Kalkulator możliwości marketingowych

Każdy użytkownik wysyła średnio 200 wiadomości email tygodniowo.
W ciągu roku ta liczba wzrasta do 10 000. Dodatkowo, każda wiadomość otwierana jest średnio dwukrotnie. Te liczby pokazują, jak wiele możliwości marketingowych kryje się w zwykłych wiadomościach email.

Korzystając z tego kalkulatora możesz obliczyć ile szans na promocję swojej firmy i produktów tracisz, jeśli nie wykorzystujesz ujednoliconych, profesjonalnych podpisów email w swojej korespondencji elektronicznej.

Liczba pracowników Liczba pracowników w Twojej firmie:

Możliwości marketingowe Niewykorzystane możliwości promocji (rocznie): 8,760


Każdego roku, organizacja zatrudniająca 100 pracowników wysyła 1,095,000 wiadomości email, które są otwierane 2,190,000 razy. Daje to doskonałą szansę na zwiększenie świadomości marki i poprawienie skuteczności kampanii marketingowych. Zakładając, że średni współczynnik CTR wynosi 0,4%, bannery zamieszczone w stopkach email dają 8,760 dodatkowych szans na konwersję.

 

Informacje marketingowe mogą być zawarte w treści podpisów email, zaraz obok informacji kontaktowych. CodeTwo Exchange Rules pozwala na umieszczanie informacji promocyjnych pod spersonalizowanymi podpisami wszystkich pracowników Twojej firmy.

Twoje banery mogą zawierać informacje o:

  • Najnowszym produkcie lub usłudze
  • Opcjach zapisania się do newslettera
  • Ofertach specjalnych i zniżkach
  • Kodach rabatowych
  • Zaproszeniach do konkursów promujących Twoją markę lub produkty
  • I wiele innych…

Banery marketingowe w stopkach email

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej o prowadzeniu kampanii marketingowych w firmowej poczcie za pomocą CodeTwo Exchange Rules.

Jeśli chcesz dodawać banery marketingowe do podpisów w Office 365, wypróbuj CodeTwo Email Signatures 365.