CodeTwo Exchange Rules

Automatyczne stopki i noty prawne w wiadomościach email wysyłanych przez
serwer Exchange 2019, 2016, 2013,
2010 oraz 2007

Ile możliwości marketingowych tracisz każdego dnia?

Dodając informacje marketingowe (np. bannery reklamowe) do swoich wiadomości email, zyskujesz cenną szansę na skuteczną promocję marki i swoich produktów. Zobacz jak wiele możliwości marketingowych tracisz nie wykorzystując tego kanału promocji:

Kalkulator możliwości marketingowych

Każdy użytkownik wysyła średnio 200 wiadomości email tygodniowo.
W ciągu roku ta liczba wzrasta do 10 000. Dodatkowo, każda wiadomość otwierana jest średnio dwukrotnie. Te liczby pokazują, jak wiele możliwości marketingowych kryje się w zwykłych wiadomościach email.

Korzystając z tego kalkulatora możesz obliczyć ile szans na promocję swojej firmy i produktów tracisz, jeśli nie wykorzystujesz ujednoliconych, profesjonalnych podpisów email w swojej korespondencji elektronicznej.

Liczba pracowników w Twojej firmie:

Niewykorzystane możliwości promocji (rocznie): 8,760


Każdego roku, organizacja zatrudniająca 100 pracowników wysyła 1,095,000 wiadomości email, które są otwierane 2,190,000 razy. Daje to doskonałą szansę na zwiększenie świadomości marki i poprawienie skuteczności kampanii marketingowych. Zakładając, że średni współczynnik CTR wynosi 0,4%, bannery zamieszczone w stopkach email dają 8,760 dodatkowych szans na konwersję.

 

Informacje marketingowe mogą być zawarte w treści podpisów email, zaraz obok informacji kontaktowych. CodeTwo Exchange Rules pozwala na umieszczanie informacji promocyjnych pod spersonalizowanymi podpisami wszystkich pracowników Twojej firmy.

Twoje banery mogą zawierać informacje o:

  • Najnowszym produkcie lub usłudze
  • Opcjach zapisania się do newslettera
  • Ofertach specjalnych i zniżkach
  • Kodach rabatowych
  • Zaproszeniach do konkursów promujących Twoją markę lub produkty
  • I wiele innych…

Banery marketingowe w stopkach email

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej o prowadzeniu kampanii marketingowych w firmowej poczcie za pomocą CodeTwo Exchange Rules.

Jeśli chcesz dodawać banery marketingowe do podpisów w Office 365, wypróbuj CodeTwo Email Signatures for Office 365.