CodeTwo Backup for Exchange

Granularne kopie zapasowe i odzyskiwanie danych SharePoint oraz skrzynek pocztowych Exchange

Pobierz

30-dniowa wersja testowa;
nie wymaga karty kredytowej

CodeTwo Backup for Exchange to aplikacja serwerowa będąca komplementarnym rozwiązaniem dla Microsoft Exchange, które umożliwia tworzenie i zarządzanie kopiami zapasowymi skrzynek pocztowych i folderów publicznych oraz zasobów SharePoint. Odzyskiwanie danych może być przeprowadzone na wszystkich poziomach granularności.

 

Automatyczna kopia zapasowa skrzynek pocztowych Exchange

Automatyczna kopia zapasowa skrzynek pocztowych Exchange

Twórz automatyczne kopie zapasowe skrzynek pocztowych Exchange (w tym archiwalnych skrzynek pocztowych), które są niezmiernie łatwe w zarządzaniu. Dzięki konsoli graficznej CodeTwo Backup for Exchange, możesz zaplanować tworzenie przyrostowych kopii zapasowych, wykonywanie jednorazowych akcji archiwizujących, a także przeglądać kopie zapasowe skrzynek, odzyskiwać skasowane elementy, przywracać dane do oryginalnych lub nowych lokalizacji i przeprowadzać inne operacje.

Automatyczna kopia zapasowa folderów publicznych na serwerze Exchange

Automatyczna kopia zapasowa folderów publicznych na serwerze Exchange

CodeTwo Backup for Exchange pozwala na lokalne tworzenie kopii zapasowych folderów publicznych. Dzięki temu można mieć pewność, że żadne ważne dane (wiadomości, kontakty, kalendarze) nie zostaną trwale usunięte z serwera.

Automatyczna kopia zapasowa SharePoint

Automatyczna kopia zapasowa SharePoint

CodeTwo Backup for Exchange umożliwia tworzenie automatycznych kopii zapasowych zasobów znajdujących się w SharePoint Server 2019 i 2016. Pozwoli to nie tylko zwiększyć bezpieczeństwo danych organizacji, ale również odzyskiwać poszczególne kolekcje witryn, biblioteki, foldery, a nawet pojedyncze pliki zawsze kiedy będzie to potrzebne.

Wsparcie dla Office 365

Wsparcie dla Office 365

Program CodeTwo Backup for Exchange pozwala tworzyć kopie zapasowe danych z Office 365 i odtwarzać je w docelowych lokalizacjach. Obsługiwane rodzaje danych to np. skrzynki pocztowe i foldery publiczne Exchange Online, witryny zespołów lub kolekcje witryn SharePoint Online, a także dane użytkowników OneDrive for Business.

Różne scenariusze tworzenia kopii zapasowych

Różne scenariusze tworzenia kopii zapasowych

Możesz skonfigurować aplikację tak, aby uruchamiała cykliczne przyrostowe kopie zapasowe, lub przeprowadzała jednorazowe kopie zapasowe, poprzez tworzenie obrazów bazy danych skrzynek użytkowników i folderów publicznych na serwerze. Co więcej, CodeTwo Backup for Exchange jest aplikacją działającą w tle i nie przeszkadza w pracy użytkownikom.

Wydajność i niezawodność

Wydajność i niezawodność

Mechanizm kopiowania danych CodeTwo Backup for Exchange został zaprojektowany tak, aby wydajność alokacji danych była jak największa a sposób przeglądania i zarządzania danymi był łatwiejszy niż w przypadku natywnych repozytoriów Exchange. Aplikacja pozwala na utworzenie wielu punktów odzyskiwania danych i dba o możliwość dostępu do wszystkich wersji danych, kiedy są najbardziej potrzebne.

Przyrostowe kopie zapasowe

Przyrostowe kopie zapasowe

Możesz ustawić w CodeTwo Backup for Exchange tryb tworzenia okresowo-przyrostowych kopii zapasowych skrzynek pocztowych i folderów publicznych. Pierwszy cykl stworzy pełną kopię wyselekcjonowanego zakresu danych, natomiast w następnych cyklach, program będzie zapisywał kolejne warstwy zmian w skrzynkach pocztowych Exchange.

Archiwizacja danych i eksportowanie do plików PST

Archiwizacja danych i eksportowanie do plików PST

Zapewnij maksymalną ochronę swoich danych poprzez uruchomienie automatycznej archiwizacji kopii zapasowych. CodeTwo Backup for Exchange umożliwia także eksportowanie kopii skrzynek pocztowych i folderów publicznych do plików PST, co pozwala na dywersyfikację kopii zapasowych.

Zasady retencji danych

Zasady retencji danych

Sprawnie zarządzaj miejscem na dysku poprzez określanie zasad retencji danych, archiwizacji, a także eksportu do plików PST.

Centralne zarządzanie

Centralne zarządzanie

Komputer oraz konto z prawami administratora domeny jest wszystkim, co jest Ci potrzebne do pełnej kontroli nad kopiami zapasowymi wszystkich skrzynek w Twojej organizacji, uwzględniając foldery publiczne. W tym celu nie potrzebujesz żadnych skryptów PowerShell, dodatkowych narzędzi oraz dostępu do skrzynek użytkowników.

Kopie zapasowe na brick-level

Kopie zapasowe na brick-level

Jeśli chcesz, uruchom zadania kopii zapasowych dla poszczególnych skrzynek pocztowych, starszych lub młodszych elementów, albo dla określonego typu folderów. CodeTwo Backup for Exchange tworzy kopię zapasową, która odwzorowuje strukturę źródłową skrzynek pocztowych. Ponadto, poszczególne elementy i ich wersje mogą być z łatwością przeglądane w podglądzie graficznym panelu administracyjnego programu.

Odzyskiwanie granularne danych

Odzyskiwanie granularne danych

Dzięki granularności kopii zapasowych utworzonych przez aplikację, administrator może z łatwością odtworzyć dane masowo albo pojedynczo. W przypadku przyrostowych kopii zapasowych, kolejne wersje danych mogą być przeglądane i odtwarzane wedle uznania.

Przyjazne w użytkowaniu narzędzia wyszukiwania

Przyjazne w użytkowaniu narzędzia wyszukiwania

CodeTwo Backup for Exchange jest wyposażony w wyszukiwarkę z filtrem i pełnym podglądem kopii zapasowych elementów. Filtrowanie obiektów jest oparte na słowach kluczowych, ramach czasowych i innych atrybutach wyszukiwania.

Przywracanie elementów do źródłowych lub innych skrzynek pocztowych

Przywracanie elementów do źródłowych lub innych skrzynek pocztowych

CodeTwo Backup for Exchange domyślnie proponuje przywracanie elementów do folderu, z którego oryginalnie zostały pobrane. Możesz również przywrócić dane do innych folderów (nawet nowo powstałych) lub do innych skrzynek pocztowych.

Wszystkie typy folderów

Wszystkie typy folderów

Możesz zrobić kopię zapasową wszystkich typów folderów Exchange, niezależnie czy są to emaile, kontakty, kalendarze, listy zadań, dzienniki lub notatki. Jest również możliwe wyłączenie poszczególnych folderów, takich jak ‘Junk E-mail’, z tworzenia kopii zapasowej.

Ogranicz wydatki, uzyskaj maksymalną wydajność

Ogranicz wydatki, uzyskaj maksymalną wydajność

Twórz kopie zapasowe wielu serwerów Exchange i SharePoint, korzystając z jednego klucza licencyjnego. Możesz zainstalować CodeTwo Backup for Exchange na dowolnej liczbie maszyn, tworzyć wiele repozytoriów kopii zapasowych, a także zautomatyzować wszystkie procesy związane z zarządzaniem tworzeniem kopii zapasowych i odzyskiwaniem danych w organizacji.

Niewidoczny dla użytkowników

Niewidoczny dla użytkowników

Aplikacja komunikuje się bezpośrednio z serwerami skrzynek pocztowych i nie zakłóca dostępu do usług. To pozwala na ciągłą pracę użytkowników z wiadomościami podczas procesu tworzenia kopii zapasowej.

Bezpieczeństwo zapewnione domyślnie

Bezpieczeństwo zapewnione domyślnie

Aby zapewnić najlepszą ochronę danych przetwarzanych przez nasz program, w CodeTwo Backup for Exchange zastosowano wiele zabezpieczeń, wdrożonych zgodnie z wymaganiami określonymi w naszym Systemie Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji, certyfikowanym na zgodność z ISO/IEC 27001 oraz ISO/IEC 27018. Wszystkie zabezpieczenia są domyślnie włączone i nie wymagają żadnych dodatkowych ustawień. Dowiedz się więcej...

Zgodność z prawem

Zgodność z prawem

Niektóre dane, wiadomości i dokumenty przesyłane drogą elektroniczną muszą, zgodnie z prawem, być przechowywane przez określony czas. Dodatkowo, kopie zapasowe wiadomości mogą okazać się nieocenione przy wielu postępowaniach prawnych. CodeTwo Backup for Exchange pozwala na łatwy dostęp do ważnych dokumentów i błyskawiczne ich wyszukiwanie.

Przetestuj za darmo!

Wciąż nie jesteś pewny czy nasz program jest tym, czego szukasz? Po prostu pobierz wersję próbną i przetestuj program za darmo z możliwością przywracania maksymalnie 5 elementów z każdego folderu. W przypadku jakichkolwiek pytań, jesteśmy dostępni 24 godziny na dobę od poniedziałku do piątku. Skontaktuj się z nami.

Pobierz darmową wersję próbną

Informacje o produkcie

Nazwa produktu: CodeTwo Backup for Exchange

Wspierane platformy

Windows Server 2022 / 2019 / 2016(1)
Windows 11 / 10(2)

Exchange Server 2019 / 2016
SharePoint Server 2019 / 2016

Wsparcie wyłącznie dla wersji 64-bitowych

(1) Jeżeli po zakończeniu instalacji nie możesz znaleźć programu, zastosuj się do tego artykułu KB.
(2) W przypadku gdy program nie działa po aktualizacji Windows 7 lub 8.1 do Windows 10, zainstaluj go ponownie na nowym systemie.

Opis produktu

Granularne kopie zapasowe i odzyskiwanie danych dla skrzynek pocztowych, folderów publicznych oraz SharePoint.

Informacje o wersji

  • Data publikacji:
  • Ostatnia wersja: 2.3.12.36
  • Rozmiar: 32.6 MB

Przydatne linki