CodeTwo Exchange Rules

Automatyczne podpisy i noty prawne w wiadomościach email wysyłanych przez Exchange 2019, 2016, 2013, 2010 oraz 2007

Pobierz

30-dniowa wersja testowa;
nie wymaga karty kredytowej

Jak to działa

CodeTwo Exchange Rules pozwala na zarządzanie podpisami i notami prawnymi na serwerze Exchange. Administrator ustawia reguły które następnie automatycznie dodają odpowiednie podpisy do wiadomości email. Rozwiązanie to pozwala na szybkie ustawienie programu w dowolnym środowisku, dostosowując jego działanie do potrzeb każdego działu. Podczas gdy konfiguracja programu jest prosta i intuicyjna, program przeprowadza w tle skomplikowane operacje by każda wiadomość zawierała właściwy podpis email, oraz noty prawne.

Exchange Rules - how it works 0

Dzięki intuicyjnemu interfejsowi, tworzenie reguł w programie jest dziecinnie proste. Kryteria i wyjątki pozwalają precyzyjnie określić kiedy dana reguła ma zadziałać a kiedy nie.

Exchange Rules - how it works 1

W momencie zapisania reguł, CodeTwo Exchange Rules jest gotowy by dodawać podpisy i noty prawne. Przy każdym wysłaniu wiadomości, dedykowana usługa sprawdza czy ta wiadomość spełnia określone w regułach warunki. Jeśli warunki są spełnione, reguła dodaje w odpowiednim miejscu podpis. Rozwiązanie to pozwala na:

  • ustawienie różnych podpisów email dla wiadomości wewnętrznych i zewnętrznych,
  • dodanie zaawansowanych wersji podpisów do nowych wiadomości i skróconych wersji do odpowiedzi i emaili przekazywanych dalej,
  • stworzenie osobnych projektów graficznych dla różnych działów,
  • zaplanowanie dedykowanych kampanii marketingowych z określonym limitem czasowym,
  • i więcej.

CodeTwo Exchange Rules zawiera prosty w obsłudze edytor podpisów. Korzystając z niego, można stworzyć dowolny projekt graficzny podpisu, który będzie się dobrze wyświetlał w wiadomościach email. A to wszystko możliwe bez znajomości języka HTML.

Exchange Rules - how it works 2

Dodatkowo, program zawiera obszerny zbiór gotowych do użycia projektów podpisów email. Biblioteka z projektami jest doskonałym źródłem inspiracji i pozwola na szybkie stworzenie idealnego podpisu dla całej firmy.

Exchange Rules - how it works 3

Dowiedz się więcej: