CodeTwo Exchange Rules

Automatyczne podpisy i noty prawne w wiadomościach email wysyłanych przez Exchange 2019 oraz 2016

Pobierz

30-dniowa wersja testowa;
nie wymaga karty kredytowej

Jak to działa

CodeTwo Exchange Rules pozwala na zarządzanie podpisami i notami prawnymi na serwerze Exchange. Administrator ustawia reguły które następnie automatycznie dodają odpowiednie podpisy do wiadomości email. Rozwiązanie to pozwala na szybkie ustawienie programu w dowolnym środowisku, dostosowując jego działanie do potrzeb każdego działu. Podczas gdy konfiguracja programu jest prosta i intuicyjna, program przeprowadza w tle skomplikowane operacje by każda wiadomość zawierała właściwy podpis email, oraz noty prawne.

ER Pro - jak to działa - 1 sm

Dzięki intuicyjnemu interfejsowi, tworzenie reguł w programie jest dziecinnie proste. Kryteria i wyjątki pozwalają precyzyjnie określić kiedy dana reguła ma zadziałać, a kiedy nie.

ER Pro - jak to działa - 2 sm

W momencie zapisania reguł, CodeTwo Exchange Rules jest gotowy by dodawać podpisy i noty prawne. Przy każdym wysłaniu wiadomości dedykowana usługa sprawdza, czy ta wiadomość spełnia określone w regułach warunki. Jeśli warunki są spełnione, reguła dodaje w odpowiednim miejscu podpis. Rozwiązanie to pozwala na:

  • ustawienie różnych podpisów email dla wiadomości wewnętrznych i zewnętrznych,
  • dodanie zaawansowanych wersji podpisów do nowych wiadomości i skróconych wersji do odpowiedzi i wiadomości przekazywanych dalej,
  • stworzenie osobnych projektów graficznych dla różnych działów,
  • zaplanowanie dedykowanych kampanii marketingowych z określonym limitem czasowym,
  • i więcej.

CodeTwo Exchange Rules zawiera prosty w obsłudze edytor podpisów. Korzystając z niego, można stworzyć dowolny projekt graficzny podpisu, który będzie się dobrze wyświetlał w wiadomościach email. A to wszystko możliwe bez znajomości języka HTML.

ER Pro - jak to działa - 5 sm

Dodatkowo program zawiera obszerny zbiór gotowych do użycia szablonów. Biblioteka szablonów jest doskonałym źródłem inspiracji i pozwala na szybkie stworzenie idealnego podpisu albo noty prawnej dla całej firmy.

ER Pro - jak to działa - 6 sm

Dowiedz się więcej: