CodeTwo Exchange Rules

Automatyczne podpisy i noty prawne w wiadomościach email wysyłanych przez Exchange 2019 oraz 2016

Pobierz

30-dniowa wersja testowa;
nie wymaga karty kredytowej

O programie

Zarządzaj centralnie podpisami, notami prawnymi oraz akcjami marketingowymi w wiadomościach obsługiwanych przez Microsoft Exchange. Dzięki tej aplikacji serwerowej nie ma znaczenia, z jakiego klienta pocztowego (np. Outlook, Thunderbird) czy urządzenia mobilnego (np. iPhone, Android) wiadomość jest wysyłana – CodeTwo Exchange Rules automatycznie doda podpis, notę lub baner marketingowy bez konieczności angażowania użytkownika końcowego.

Program uzupełnia funkcjonalności natywnych reguł transportowych pozwalając na:

 • Ujednolicenie i centralne zarządzanie podpisami oraz notami prawnymi
  Ujednolicenie i centralne zarządzanie podpisami oraz notami prawnymi
 • Tworzenie spersonalizowanych stopek uwzględniających dane pracowników zaczerpnięte z Active Directory
  Tworzenie spersonalizowanych stopek uwzględniających dane pracowników zaczerpnięte z Active Directory
 • Wstawianie różnych danych do stopki / noty prawnej zależnie od zdefiniowanych warunków
  Wstawianie różnych danych do stopki / noty prawnej zależnie od zdefiniowanych warunków
 • Umieszczenie podpisu zaraz pod ostatnią odpowiedzią
  Umieszczenie podpisu zaraz pod ostatnią odpowiedzią
 • Dodanie do stopek obrazków, logo firmy lub innych elementów graficznych
  Dodanie do stopek obrazków, logo firmy lub innych elementów graficznych
 • Stworzenie różnorodnych podpisów dla poszczególnych działów lub osób
  Stworzenie różnorodnych podpisów dla poszczególnych działów lub osób
 • Podgląd stopek w folderze Wiadomości Wysłane
  Podgląd stopek w folderze Wiadomości Wysłane
 • Umieszczenie banerów marketingowych we wszystkich lub wybranych stopkach
  Umieszczenie banerów marketingowych we wszystkich lub wybranych stopkach
 • Dodanie stopek do wiadomości wysyłanych z dowolnych urządzeń mobilnych lub klientów pocztowych kompatybilnych z serwerem Exchange
  Dodanie stopek do wiadomości wysyłanych z dowolnych urządzeń mobilnych lub klientów pocztowych kompatybilnych z serwerem Exchange

Jednolite podpisy email w Twojej firmie

 

Zobacz jak program pomoże Ci ujednolicić podpisy oraz noty prawne dla wszystkich pracowników w Twojej firmie.

ER family promo video xs

Wymagania systemowe

CodeTwo Exchange Rules jest dostępne w różnych wersjach, w zależności od używanej wersji serwera Exchange. Kliknij platformę, którą posiadasz: Exchange 2019 lub 2016.

Jeśli szukasz narzędzia do zarządzania stopkami w Microsoft 365 (Office 365), sprawdź CodeTwo Email Signatures 365.


 • Stopki email dodawane automatycznie

  CodeTwo Exchange Rules pozwala na skonfigurowanie reguł, które następnie są automatycznie stosowane w wiadomościach email wysyłanych przez serwer Exchange w Twojej organizacji. Określ warunki kiedy dana stopka ma zostać dodana, a program zajmie się resztą. 

 • Centralne zarządzanie

  Niezależnie od tego z jakiego urządzenie wysyłasz wiadomości, program automatycznie doda stopki i noty prawne do wszystkich wiadomości, które spełniają warunki określone w Panelu Administracyjnym programu. Wszystkie akcje programu są kontrolowane z jednego miejsca bez konieczności angażowania użytkowników końcowych.

 • Wsparcie dla danych Active Directory

  Każdy podpis będzie zawierał spersonalizowane dane użytkowników zaczerpnięte z Active Directory. Dzięki zastosowaniu pól dynamicznych (placeholders) ujednolicona stopka jest wypełniana danymi poszczególnych użytkowników po wysłaniu wiadomości. A gdy potrzebujesz jeszcze bardziej elastycznego rozwiązania, masz do dyspozycji warunkowe pola dynamiczne. Każde takie pole może zostać wypełnione jedną z wybranych wartości (wartość atrybutu AD, zwykły tekst, fragment kodu HTML czy obraz) zależnie od tego, który ze zdefiniowanych warunków zostanie spełniony.

 • Stopki zaawansowane oraz proste w zależności od typu wiadomości

  Program daje możliwość utworzenia różnych szablonów podpisu email (zaawansowane lub uproszczone), które następnie mogą być dodawane do różnych typów wiadomości email. Dzięki tej funkcjonalności program daje możliwość dodawania pełnej wersji stopki (z logiem, grafikami i linkami) do nowych wiadomości, oraz prostej wersji tej stopki do odpowiedzi lub wiadomości przesyłanych dalej. 

 • Logo firmy, zdjęcia użytkowników, banery

  CodeTwo Exchange Rules pozwala zaprojektować stopkę, która będzie zawierała logo firmy, baner reklamowy, obrazek, zdjęcie pracownika (znajdujące się w Active Directory) lub inny element graficzny. Dzięki temu Twoje stopki mogą być nie tylko atrakcyjniejsze, ale również profesjonalne.  

 • Wsparcie dla różnorodnych klientów pocztowych oraz urządzeń mobilnych

  Program dodaje stopki do wiadomości wysłanych z dowolnego urządzenia mobilnego lub klienta pocztowego (Outlook, OWA, Entourage, urządzenie z Android, iOS itp.) o ile wiadomość ta przechodzi przez serwer Exchange w Twojej organizacji, gdzie jest zainstalowany nasz program.

 • Prosty w obsłudze edytor szablonów podpisów email

  Tworzenie podpisów email jest bardzo intuicyjne i nie wymaga znajomości HTML. Wybieraj spośród wielu predefiniowanych szablonów i dostosuj je do swoich potrzeb, lub twórz od podstaw podpisy w formacie HTML, RTF i plain text za pomocą zaledwie kilku kliknięć.

 • Różne stopki dla różnych grup pracowników

  Każdy z działów w Twojej organizacji może mieć odmienne stopki email. Wystarczy stworzyć odpowiednie reguły w programie oraz zaprojektować szablony podpisów, które będę wykorzystane przez program w celu ich automatycznej dystrybucji.

 • Podgląd stopek w Elementach Wysłanych

  Dzięki funkcjonalności Sent Items Update każdy użytkownik może zobaczyć w folderze Elementy Wysłane, jak jego podpis prezentuje się w już wysłanej wiadomości. Reguły przepływu poczty email nie wspierają takiej funkcjonalności. 

 • Określenie pozycji stopki w wiadomości email

  Korzystając z natywnych rozwiązań nie jest możliwe sprecyzowanie, gdzie dokładnie w wiadomości email powinna znaleźć się stopka. CodeTwo Exchange Rules daje możliwość określenia czy podpis powinien zostać wstawiony zaraz pod ostatnią odpowiedzią czy może na końcu konwersacji. 

 • Zastosowanie kodów QR w stopkach

  Generator kodów QR jest integralną częścią naszego edytora. Co więcej, generator ten wyróżnia się sposobem działania, ponieważ tworzy on kody QR w trakcie gdy wiadomości są procesowane przez program, uzupełniając je danymi z Active Directory.

 • Email marketing pod kontrolą

  CodeTwo Exchange Rules daje możliwość swobodnego umieszczania banerów reklamowych w stopkach dodawanych do wszystkich lub tylko wybranych wiadomości email. Od teraz Twój zespół marketingu może dysponować użytecznym narzędziem marketingowym, który nie wymaga nadawania dostępu do ustawień serwera Exchange.

 • Śledź wyniki kampanii prowadzonych w podpisach

  Używaj CodeTwo Exchange Rules w połączeniu z Google Analytics (albo z innymi narzędziami do analityki internetowej), aby śledzić jak radzą sobie Twoje kampanie w podpisach. Zobacz ile osób kliknęło na linki i co dalej robili na Twojej stronie.

 • Środowiska wieloserwerowe nie są problemem

  Działanie programu zostało zoptymalizowane, w taki sposób, aby była możliwość bezawaryjnej pracy w środowiskach wieloserwerowych. Wszystkie instalacje programu rozlokowane na serwerach Exchange w Twojej organizacji funkcjonują w oparciu o ustawienia dokonane w panelu administracyjnym, z którego otrzymują informacje o utworzonych regułach. Zwalnia to z konieczności ręcznego kopiowania ustawień między serwerami.

 • Wsparcie dla środowisk hybrydowych

  Środowisko hybrydowe (współistnienie Office 365 i Exchange Server) nie jest przeszkodą dla CodeTwo Exchange Rules. Jedynym warunkiem prawidłowego funkcjonowania programu jest włączenie opcji ‘centralized mail transport’ w konfiguracji hybrydy.

 • Odzyskiwanie obrazków usuniętych przez iPhone i iPad

  Przekazywanie i odpowiadanie na wiadomości przy użyciu urządzeń z systemem operacyjnym iOS (iPhone, iPad) nie musi już powodować utraty grafik z treści emaila. CodeTwo Exchange Rules pozwala na zachowanie wszystkich elementów graficznych, które normalne byłyby usunięte przez te urządzenia mobilne.

 • Zaplanuj dodawanie stopek do wiadomości email

  Program daje możliwość ustawienia harmonogramu dodawania stopek lub banerów reklamowych do wiadomości email. Obowiązują zasada: ustaw i zapomnij. Program sam włączy i wyłączy reguły zgodnie z Twoimi wcześniejszymi ustawieniami.   

 • Przetestuj ustawienia w Testerze reguł

  Zanim zapiszesz zmiany wprowadzone w regułach możesz je przetestować w wbudowanym Testerze reguł. Dzięki tej funkcjonalności masz możliwość sprawdzenia czy stworzone reguły działają poprawnie zanim zostaną wprowadzone do środowiska produkcyjnego.

 • Szybki w instalacji, łatwy w użytkowaniu

  Wystarczy pobrać program i zainstalować go przy pomocy kilku prostych kliknięć. Co więcej w razie jakichkolwiek wątpliwości lub pytań zawsze możesz zwrócić się do nas o pomoc

 • Zasada privacy by design i privacy by default

  Wszelkie zabezpieczenia zastosowane w naszym programie uwzględniane są we wczesnych etapach rozwoju oprogramowania i są zawsze domyślnie aktywne. CodeTwo Exchange Rules jest także projektowany i wdrażany zgodnie z naszym Systemem Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji (SZBI), który posiada certyfikat ISO/IEC 27001 i ISO/IEC 27018.

 • Testuj program przez 30 dni

  Pobierz darmową wersję próbną w pełni funkcjonalną przez 30 dni, testuj, a następnie zaktualizuj do pełnej wersji z zachowaniem wszystkich dotychczasowych ustawień. Jeśli w trakcie testowania nasuną Ci się jakieś pytania, chcesz coś zweryfikować lub po prostu nas o coś zapytać – nasz Dział Wsparcia Technicznego jest do Twojej dyspozycji.

 • 30-dniowa gwarancja zwrotu

  Od daty zakupu masz 30 dni na zwrócenie CodeTwo Exchange Rules bez konieczności podawania przyczyny.