CodeTwo Exchange Rules

Automatyczne podpisy i noty prawne w wiadomościach email wysyłanych przez Exchange 2019, 2016, 2013 oraz 2010

Pobierz

30-dniowa wersja testowa;
nie wymaga karty kredytowej

Zastosowanie atrybutów Active Directory w stopkach i notach prawnych w środowisku Exchange

CodeTwo Exchange Rules pozwala na stworzenie szablonu (szablonów) podpisu email, który nie zawiera konkretnych danych użytkowników, ale wskazuje atrybuty Active Directory, które mają zostać użyte w stopce. Dzięki takiemu rozwiązaniu nie musisz tworzyć stopki odrębnie dla każdego użytkownika, a jedynie raz utworzyć szablon z dynamicznymi polami (tzw. placeholderami), które zostaną automatycznie zastąpione spersonalizowanymi danymi pobranymi z Active Directory po wysłaniu wiadomości przez użytkownika. To Ty decydujesz, co ma się znaleźć w danej stopce: imię i nazwisko pracownika, piastowane stanowisko, nazwa firmy, adres email, czy też numer telefonu.

signaturess12

Innymi słowy, CodeTwo Exchange Rules przechwytuje wiadomości przechodzące przez serwer Exchange, a następnie (po weryfikacji warunków ustawionych w regułach) dodaje stopkę do tej wiadomości. W związku z tym, iż w szablonie stopki zostały użyte placeholdery, program automatycznie wypełnia Twój podpis email danymi zaczerpniętymi z Active Directory dzięki czemu odbiorca wiadomości widzi w pełni spersonalizowaną stopkę. W zależności od użytkownika wysyłającego wiadomość zostaną pobrane odpowiednie dane personalne. 

Stopki email automatycznie dodawane przez CodeTwo Exchange Rules mogą również zawierać grafiki, a dzięki użyciu zmiennych, obrazki te mogą być różne w zależności od nadawcy, np. stopka dodana do wiadomości wysyłanych z różnych działów może zawierać inny baner promocyjny czy też inne logo.

Przeczytaj więcej na temat spersonalizowanych stopek: