CodeTwo Exchange Rules

Automatyczne podpisy i noty prawne w wiadomościach email wysyłanych przez Exchange 2019 oraz 2016

Pobierz

30-dniowa wersja testowa;
nie wymaga karty kredytowej

Pozycjonowanie stopek oraz ich zaawansowane przetwarzanie

CodeTwo Exchange Rules posiada zaawansowane opcje przetwarzania i wstawiania stopek, dzięki czemu może znaleźć wiele różnych zastosowań (od ochrony poufności korespondencji po kampanie reklamowe) i jest przystosowany do użytku w organizacjach korzystających z wszystkich typów klientów pocztowych. Te cechy sprawiają, że CodeTwo Exchange Rules rozwiązuje typowe problemy związane z zarządzaniem podpisami w wiadomościach:

 • Automatyzacja i kontrola 

  CodeTwo Exchange Rules posiada zaawansowane opcje przetwarzania i wstawiania stopek. W przeciwieństwie do natywnych reguł serwera Exchange, dzięki CodeTwo Exchange Rules nareszcie możesz mieć wpływ na to gdzie w treści wiadomości dodawana jest stopka. Co więcej, program może zostać tak skonfigurowany, aby wstrzymał wstawienie kolejnej stopki, jeśli znajdzie już jedną w korespondencji (ponieważ została dodana wcześniej) albo pozwolić użytkownikom za pomocą fraz kluczowych ręcznie wstrzymać automatyczne wstawianie stopki. Więcej »

 • Gdzie w wiadomości email wstawiana jest stopka?

  Jeśli korzystasz tylko z reguł przepływu poczty (mail flow rules) w Exchange, aby dodawać podpisy email i noty prawne do wiadomości, to wiesz, że nie jest możliwe dodanie stopki we wcześniej zdefiniowanym miejscu w korespondencji - stopka zawsze dodawana będzie na samym końcu konwersacji. CodeTwo Exchange Rules rozwiązuje ten problem i pozwala Ci określić czy stopka ma zostać wstawiona na końcu wiadomości czy bezpośrednio pod odpowiedzią. Więcej »

  Opcje wstawiania stopki do wiadomości mini

 • Wsparcie dla wszystkich międzynarodowych systemów kodowania

  CodeTwo Exchange Rules jest używany przez tysiące użytkowników w ponad 170+ krajach na całym świecie. Dlatego rozwinęliśmy program tak, aby był zgodny z wszystkimi językami i międzynarodowymi systemami kodowania. Nieważne czy Twoje stopki są po polsku, angielsku, niemiecku, francusku, rosyjsku, chińsku, japońsku, arabsku, malezyjsku czy w jakimkolwiek innym języku, wszystkie narodowe znaki zostaną wyświetlone prawidłowo. Więcej »

  Wsparcie dla wszystkich systemów kodowania.

 • Wstrzymaj wstawianie podpisu email do wybranych wiadomości

  W CodeTwo Exchange Rules możesz skonfigurować frazy, które w przypadku gdy program wykryje je w wiadomości, będą wymuszały wybraną akcję np. powstrzymanie programu przed wstawieniem automatycznego podpisu email lub noty prawnej do wiadomości. W  takim wypadku, jeśli użytkownik napisze np. "No-SIGNATURE" (lub innej frazy według uznania) w treści lub tytule wiadomości, to stopka nie zostanie do niej dołączona. Oczywiście, program można także skonfigurować tak, aby usuwał takie frazy z wiadomości. Więcej »

  Dodawanie nowego słowa kluczowego.

 • Usuwanie pustych pól Active Directory ze stopek

  Czasami zdarza się tak, że tworząc szablon danej stopki są użyte w niej placeholdery (np. {Phone}), niemające wypełnionych wartości w Active Directory, np. część użytkowników nie posiada uzupełnionego numeru telefonu lub adresu. W takich sytuacjach stopka po wysłaniu będzie posiadała puste pola w miejscach, w których znajdował się placeholder odwołujący się do niewypełnionego pola w AD. CodeTwo Exchange Rules może zostać skonfigurowany tak, aby automatycznie pomijał takie linijki w podpisach, sprawiając, że Twoje firmowe stopki będą zawsze wyglądały profesjonalnie i zawierały poprawnie sformatowane dane. Więcej »

 • Dodanie więcej niż jednej stopki do pojedynczej wiadomości 

  Jeśli zajdzie taka potrzeba, CodeTwo Exchange Rules może dodać więcej niż jedną stopkę do wiadomości. Możesz skonfigurować program tak, aby najpierw dodał spersonalizowany podpis użytkownika, a następnie (poniżej) notę prawną. Możliwe, jest również stworzenie rozbudowanej reguły zawierającej dwa podpisy - pierwszy zawiera jedynie najbardziej istotne informacje o nadawcy, a drugi wszystkich pozostałe dane. Program można skonfigurować tak, aby w pierwszej (i tylko pierwszej) wiadomości połączył ze sobą oba podpisy, a w późniejszej korespondencji wstawiał tylko skrócony podpis. Więcej »

Dowiedz się więcej o zaawansowanych opcjach przetwarzania stopek: