CodeTwo Exchange Rules

Automatyczne podpisy i noty prawne w wiadomościach email wysyłanych przez Exchange 2019 oraz 2016

Pobierz

30-dniowa wersja testowa;
nie wymaga karty kredytowej

Łatwy w obsłudze edytor HTML do tworzenia szablonów podpisów email i not prawnych

Program CodeTwo Exchange Rules jest wyposażony w przyjazny użytkownikom edytor, który pozwala na tworzenie podpisów email i not prawnych w formatach HTML, RTF i plain text, nie wymagając przy tym żadnego doświadczenia z HTML. Edytor posiada dziesiątki wstępnie skonfigurowanych szablonów, które możesz łatwo dostosować do swoich potrzeb. Dzięki temu stworzenie profesjonalnych podpisów zajmuje zaledwie kilka minut.

Biblioteka szablonów podpisów

Z edytora można korzystać jak z każdego innego edytora tekstu – dodawać tekst, obrazki i linki, zmieniać typ, rozmiar i kolor czcionki itd. Ponadto edytor pozwala wstawiać pola dynamiczne (placeholders), które zastępowane są informacjami pobieranymi z Active Directory. Dzięki temu możesz w znaczący sposób spersonalizować podpisy email w Twojej organizacji.

Inne istotne funkcje edytora:

  • Zaawansowane opcje pozycjonowania podpisów: zdecyduj, czy stopki mają się pojawiać tuż pod najnowszymi odpowiedziami / wiadomościami przesyłanymi dalej, czy na samym dole danej konwersacji email.
  • Warunkowe pola dynamiczne (conditional placeholders): twórz niestandardowe pola dynamiczne, które można wykorzystać do dalszej personalizacji podpisów email. Wstawiaj dodatkowe elementy, np. banery marketingowe, do stopek przeznaczonych tylko dla wybranych użytkowników lub pozwól programowi dodawać domyślne dane firmy (np. numer telefonu) w przypadku braku takich danych w AD nadawcy wiadomości.
  • Sekcje email: dodawaj tekst, grafiki lub inne elementy do nagłówka i banerów bocznych wiadomości email.

Edytor szablonów podpisów

Edytora można również używać do tworzenia i edytowania not prawnych. W zintegrowanej bibliotece szablonów znajdziesz zarówno wzory podpisów email, jak i przykłady not prawnych.

Jeśli potrzebujesz podobnego programu ze zintegrowanym edytorem podpisów email, ale chcesz używać go w środowisku Office 365 (Microsoft 365), zapoznaj się z CodeTwo Email Signatures dla Office 365.