CodeTwo Exchange Rules

Automatyczne stopki i noty prawne w wiadomościach email wysyłanych przez
serwer Exchange 2016, 2013, 2010,
2007 oraz 2003*

Dodaj do stopki firmowe logo, zdjęcia pracowników lub banery marketingowe

Posiadając CodeTwo Exchange Rules możesz dużo więcej jeśli chodzi o design stopki w Twojej firmie niż przy zastosowaniu reguł transportowych serwera Exchange. W łatwy sposób możesz ją uatrakcyjnić poprzez dodanie grafik do każdego podpisu email – Ty zdecyduj czy to będzie logo firmy, zdjęcie pracownika czy też baner reklamowy. Dodatkowo masz do dyspozycji ikony popularnych mediów społecznościach, które są już niemal obowiązkowym elementem każdej stopki.

er family obrazy i zdjęcia w stopkach sm

Co więcej, program daje możliwość umieszczenia grafiki w dowolnym miejscu w stopce. Dzięki zastosowaniu tabeli można w łatwy sposób uporządkować elementy podpisu email tak, aby były dostosowane do wymagań Twojej firmy. Nie jest również powiedziane, że musisz korzystać jedynie z jednego rodzaju grafiki osadzonego w stopce na stałe. Program pozwala na dynamiczne dodawanie grafik do Twojej stopki z wcześniej przygotowanego folderu zawierającego kilka różnych grafik. Korzystając z tego rozwiązania możesz decydować czy grafiki mają być dodawane losowo czy też w kolejności. Rozwiązanie to okazuje się niezwykle pomocne podczas kampanii marketingowych prowadzonych drogą mailową.

Ponadto program daje możliwość umieszczania w stopce zdjęć poszczególnych pracownikówW jaki sposób program dodaje zdjęcia użytkowników? CodeTwo Exchange Rules, zaraz po wysłaniu wiadomości przez pracownika, uzupełnia informacje w stopce jego danymi zawartymi w Active Directory na podstawie użytych placeholderów. W sytuacji kiedy zostanie zastosowany placeholder {Photo} wówczas program pobierze zdjęcie danego użytkownika i umieści je we wcześniej określonym miejscu w stopce. Jaki będzie efekt? Każdy z pracowników, który posiada zdjęcie w Active Directory będzie miał swoją miniaturkę zdjęcia dodaną do podpisu email. 

er family obrazy i zdjęcia w stopkach sm

Jeśli potrzebujesz wygodnego narzędzia, które pomoże Ci przesyłać zdjęcia użytkowników do Active Directory, wypróbuj CodeTwo Active Directory Photos. Jest całkowicie darmowy!

Aby dowiedzieć się jak łatwo dodawać grafiki w CodeTwo Exchange Rules, przeczytaj o wbudowanym edytorze stopek.

Dowiedz się więcej o używaniu grafik w stopkach email: