CodeTwo Exchange Rules

Automatyczne podpisy i noty prawne w wiadomościach email wysyłanych przez Exchange 2019 oraz 2016

Pobierz

30-dniowa wersja testowa;
nie wymaga karty kredytowej

Firmowe logo, zdjęcia pracowników i banery marketingowe w stopkach

Dzięki CodeTwo Exchange Rules możesz dużo więcej jeśli chodzi o design stopki w Twojej firmie niż przy zastosowaniu reguł transportowych serwera Exchange. W łatwy sposób możesz ją uatrakcyjnić poprzez dodanie grafik do każdego podpisu email – Ty zdecyduj czy to będzie logo firmy, zdjęcie pracownika, czy też baner reklamowy. Dodatkowo, masz do dyspozycji również ikony popularnych mediów społecznościach, które są już niemal obowiązkowym elementem każdej stopki.

er family obrazy i zdjęcia w stopkach sm

Co więcej, program daje możliwość umieszczenia grafiki w dowolnym miejscu w stopce. Dzięki zastosowaniu tabeli można w łatwy sposób uporządkować elementy podpisu email tak, aby były dostosowane do wymagań Twojej firmy. Nie jest również powiedziane, że musisz korzystać jedynie z jednego rodzaju grafiki osadzonego w stopce na stałe. Program pozwala na dynamiczne dodawanie grafik do Twojej stopki z wcześniej przygotowanego folderu zawierającego kilka różnych grafik. Korzystając z tego rozwiązania możesz decydować czy grafiki mają być dodawane losowo czy też w określonej kolejności. Rozwiązanie to okazuje się niezwykle pomocne podczas kampanii marketingowych prowadzonych drogą mailową.

Ponadto program daje możliwość umieszczania w stopce zdjęć poszczególnych pracownikówW jaki sposób program dodaje zdjęcia użytkowników? CodeTwo Exchange Rules, zaraz po wysłaniu wiadomości przez pracownika, uzupełnia informacje w stopce jego danymi zawartymi w Active Directory na podstawie użytych placeholderów. W sytuacji kiedy zostanie zastosowany placeholder {Photo} program pobierze zdjęcie danego użytkownika i umieści je we wcześniej określonym miejscu w stopce. Jaki będzie efekt? Każdy z pracowników, który posiada zdjęcie w Active Directory będzie miał swoją miniaturkę zdjęcia dodaną do podpisu email. 

er family obrazy i zdjęcia w stopkach sm

Jeśli potrzebujesz wygodnego narzędzia, które pomoże Ci przesyłać zdjęcia użytkowników do Active Directory, wypróbuj CodeTwo Active Directory Photos. Jest całkowicie darmowe!

Aby dowiedzieć się, jak łatwo dodawać grafiki w CodeTwo Exchange Rules, przeczytaj o wbudowanym edytorze stopek.

Dowiedz się więcej o używaniu grafik w stopkach email: