CodeTwo Backup for Office 365

Pobierz

30-dniowa wersja testowa;
nie wymaga karty kredytowej

Przegląd funkcjonalności

CodeTwo Backup for Office 365 to aplikacja desktopowa, która pozwala na stworzenie pełnych lub przyrostowych kopii zapasowych wszystkich lub wybranych skrzynek pocztowych, folderów publicznych, oraz zawartości SharePoint Online i OneDrive for Business, a także danych zawartych w Microsoft Teams. 

Dzięki zaawansowanym opcjom wyszukiwania, można przeglądać zawartość kopii zapasowych z poziomu programu, a następnie przywracać poszczególne zasoby do oryginalnego lub innego tenanta Office 365. Program pozwala na swobodę w wyborze sposobu tworzenia kopii zapasowych dając możliwość tworzenia jednorazowej kopii lub ustawienia automatycznego zadania cyklicznego.

CodeTwo Backup for Office 365 umożliwia także tworzenie kopii zapasowych danych lokalnych serwerów Exchange i SharePoint.

Jak działa program (WIDEO):

Backup for Office 365 wideo

Główne funkcjonalności

Tworzenie kopii zapasowych skrzynek pocztowych Office 365

Tworzenie kopii zapasowych skrzynek pocztowych Office 365

Stwórz kopie zapasowe skrzynek pocztowych Office 365 i zachowaj je na lokalnych dyskach w swojej firmie. Uruchom automatyczny inkrementalny backup, tak aby mieć zawsze dostęp do aktualnej wersji danego elementu. Przechowuj kopie zapasowe tak długo jak potrzebujesz i przywracaj je w dowolnej chwili.

Tworzenie kopii zapasowych folderów publicznych w Office 365

Tworzenie kopii zapasowych folderów publicznych w Office 365

W łatwy sposób twórz kopie zapasowe folderów publicznych w środowisku Office 365. Dzięki temu możesz mieć pewność, że żaden ważny plik nie zostanie bezpowrotnie usunięty.

Tworzenie kopii zapasowych SharePoint Online oraz OneDrive for Business

Tworzenie kopii zapasowych SharePoint Online oraz OneDrive for Business

CodeTwo Backup for Office 365 pozwala na automatyczne tworzenie kopii zapasowych SharePoint Online oraz OneDrive for Business. Dzięki tej funkcjonalności jest możliwe przechowywanie oraz odzyskiwanie witryn, bibliotek, folderów lub pojedynczych plików do oryginalnej lub dowolnej innej lokalizacji w Office 365.

Tworzenie kopii zapasowych danych Microsoft Teams

Tworzenie kopii zapasowych danych Microsoft Teams

Dane zawarte w Microsoft Teams przechowywane są w różnych usługach dostępnych na platformie Microsoft 365. Część z tych danych możesz zabezpieczyć poprzez stworzenie kopii zapasowych witryn zespołów SharePoint Online, witryn OneDrive for Business oraz skrzynek pocztowych Exchange Online.

Wsparcie dla Exchange i SharePoint w wersjach online oraz lokalnych

Wsparcie dla Exchange i SharePoint w wersjach online oraz lokalnych

Chroń dane także w ramach swojej lokalnej infrastruktury. Nasz program to kompleksowe rozwiązanie do tworzenia kopii zapasowych i odzyskiwania danych z platformy Office 365, a także z lokalnych rozwiązań serwerowych – Microsoft Exchange Server i SharePoint Server.

Backup inkrementalny

Backup inkrementalny

Stwórz zadanie do wykonania jednorazowej kopii zapasowej lub ustaw program tak, aby nieprzerwanie tworzył kopie zapasowe, uwzględniając zmiany i nowe treści w już zarchiwizowanych skrzynkach pocztowych i/lub folderach publicznych. Wszystkie zadania są wykonywane automatycznie w tle, a zarządzanie nimi odbywa się przy użyciu intuicyjnego i prostego w użyciu interfejsu graficznego.

Bezpieczeństwo danych

Bezpieczeństwo danych

Nie trzymaj wszystkich jajek w jednym koszyku. CodeTwo Backup for Office 365 korzysta z nowoczesnego uwierzytelniania (OAuth 2.0), aby płynnie i bezpiecznie zalogować się do tenanta Office 365. Po nawiązaniu połączenia możesz tworzyć kopie zapasowe skrzynek pocztowych i folderów publicznych Exchange Online, witryn SharePoint Online czy danych OneDrive for Business oraz przechowywać je na lokalnej maszynie, w bezpieczny sposób. Sam program jest rozwijany według wytycznych określonych w naszym Systemie Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji, certyfikowanym na zgodność z ISO/IEC 27001 i ISO/IEC 27018, co zapewnienia maksymalną ochronę danych przetwarzanych zarówno w chmurze, jak i lokalnie. Dowiedz się więcej…

Kopie zapasowe na maszynach wirtualnych w chmurze

Kopie zapasowe na maszynach wirtualnych w chmurze

Zainstaluj program na maszynie wirtualnej hostowanej w chmurze (np. Azure), aby móc tworzyć i przechowywać kopie zapasowe danych Office 365 online. Zarządzaj zadaniami programu i uzyskaj dostęp do swoich kopii zapasowych z każdej maszyny mającej dostęp do Internetu.

Backup jednorazowy lub ciągły

Backup jednorazowy lub ciągły

Uruchom zadanie, które skopiuje dane skrzynek jednorazowo, lub ustaw kopiowanie automatyczne odbywające się w cyklach. Zarządzaj okresami pracy programu za pomocą wbudowanego harmonogramu zadań.

Zarządzaj centralnie

Zarządzaj centralnie

Zarządzaj wszystkimi kopiami zapasowymi skrzynek użytkowników, skrzynek pocztowych grup Office 365 czy folderów publicznych z jednego miejsca. Twórz zadania kopiujące dla wszystkich użytkowników Office 365 lub wybieraj jedynie pojedyncze skrzynki albo foldery publiczne. Przeglądaj i przywracaj wszystkie kopie zapasowe w trybie offline, bez potrzeby logowania się do kont poszczególnych użytkowników. Wszystko to zrobisz bez konieczności korzystania ze skryptów PowerShell.

Nieograniczone przechowywanie danych oraz pełna kontrola

Nieograniczone przechowywanie danych oraz pełna kontrola

Przechowuj swoje kopie zapasowe tak długo, jak tego potrzebujesz. Ponieważ CodeTwo Backup for Office 365 zapisuje kopie skrzynek pocztowych Office 365 i witryn SharePoint Online na dysku lokalnym, nie musisz już się martwić o politykę przechowywania danych w chmurze.

Eksport do PST i automatyczna archiwizacja

Eksport do PST i automatyczna archiwizacja

Zabezpieczaj swoje kopie zapasowe poprzez tworzenie zadań, które będą regularnie archiwizować dane Exchange oraz SharePoint Online lub eksportować skrzynki pocztowe i foldery publiczne do plików PST. Dzięki połączeniu funkcji archiwizacji i polityki inteligentnego zarządzania danymi, kontrolowanie miejsca zajmowanego przez kopie zapasowe jest proste.

Backup i odzyskiwanie granularne

Backup i odzyskiwanie granularne

Przywracaj całe skrzynki pocztowe i witryny SharePoint lub poszczególne foldery czy pojedyncze elementy (w tym notesy OneNote). Wersje kopii zapasowych są zapisywane w chronologicznej kolejności, a każda z nich może być łatwo odzyskana w dowolnym czasie.

Pomoc w przestrzeganiu prawa

Pomoc w przestrzeganiu prawa

Pewne akty prawne nakładają obowiązek przechowywania danych elektronicznych przez określony okres czasu, podczas którego organizacja może mieć nakaz udostępnienia tych danych. CodeTwo Backup for Office 365 nie tylko pozwala na zabezpieczenie tych danych, ale i łatwe wyszukanie ich, gdy są potrzebne.

Przeglądaj wersje, wyszukuj poszczególne elementy

Przeglądaj wersje, wyszukuj poszczególne elementy

Łatwo przeglądaj stworzone kopie zapasowe skrzynek pocztowych w celu znalezienia poszczególnych folderów i elementów. Znajdź je używając filtrów takich jak: słowa kluczowe, zakres czasowy, cechy nadawcy/odbiorcy i inne.

Odzyskiwanie do innych skrzynek lub tenantów Office 365

Odzyskiwanie do innych skrzynek lub tenantów Office 365

Skopiowane dane nie muszą być odzyskiwane tylko do oryginalnych lokalizacji. CodeTwo Backup for Office 365 pozwala na przywracanie danych do skrzynek innych użytkowników, do folderów publicznych lub nawet innych tenantów Office 365 czy lokalnych serwerów Exchange.

Wsparcie dla wszystkich typów elementów

Wsparcie dla wszystkich typów elementów

Wykonywanie kopii zapasowej lub odzyskiwanie danych może być przeprowadzone na wszystkich typach elementów. Dodatkowo istnieje możliwość wykluczenia wybranych folderów np. Elementy Usunięte lub Spam tak, aby nie były one uwzględnione w procesie tworzenia kopii zapasowej.

Instalacja na maszynie fizycznej i wirtualnej

Instalacja na maszynie fizycznej i wirtualnej

CodeTwo Backup for Office 365 można zainstalować zarówno na komputerach fizycznych jak i na maszynach wirtualnych działających pod systemem Windows. Przechowuj kopie zapasowe swoich danych tam, gdzie tego potrzebujesz.

Ograniczaj koszty tworzenia kopii zapasowych i odzyskiwania danych

Ograniczaj koszty tworzenia kopii zapasowych i odzyskiwania danych

Dzięki obsłudze wielu tenantów i wielu magazynów danych program daje możliwość tworzenia kopii zapasowych danych z różnych tenantów Office 365 i zapisywania ich w dowolnej liczbie repozytoriów. Wystarczy do tego jedna instancja programu, co przynosi wymierne oszczędności czasu i pieniędzy.

Brak wpływu na pracę użytkowników

Brak wpływu na pracę użytkowników

Proces tworzenia kopii zapasowych jest całkowicie niewidoczny dla użytkowników oraz w żaden sposób nie wpływa na jakość usług i dostępność serwisu Office 365, a także nie ogranicza działań wykonywanych w tym czasie na skrzynkach pocztowych.

CodeTwo Backup dla Office 365 posiada darmową wersję testową ważną przez 30 dni. W tym czasie program pozostaje w pełni funkcjonalny z jednym tylko ograniczeniem, dotyczącym liczby odzyskiwanych elementów. Ograniczenie to daje możliwość odzyskania jedynie 5 elementów z każdego folderu.

Informacje o produkcie

Nazwa produktu: CodeTwo Backup for Office 365

Wspierane platformy

Windows Server 2022 / 2019 / 2016(1)
Windows 11 / 10(2)

Plany Microsoft 365 (Office 365) z Exchange Online
Plany Microsoft 365 (Office 365) z SharePoint Online
Niezależne plany Exchange Online

Wsparcie wyłącznie dla wersji 64-bitowych

(1) Jeżeli po zakończeniu instalacji nie możesz znaleźć programu, zastosuj się do tego artykułu KB.
(2) W przypadku gdy program nie działa po aktualizacji Windows 7 lub 8.1 do Windows 10, zainstaluj go ponownie na nowym systemie.

Opis produktu

Granularne kopie zapasowe i odzyskiwanie danych dla skrzynek pocztowych Office 365, SharePoint Online oraz OneDrive for Business.

Informacje o wersji

  • Data publikacji:
  • Ostatnia wersja: 2.3.12.36
  • Rozmiar: 32.6 MB

Przydatne linki