CodeTwo Backup for Office 365

Backup oraz odzyskiwanie danych
Exchange Online, SharePoint
oraz OneDrive for Business
Pobierz
pełne wsparcie techniczne
podczas okresu próbnego
Kup
30-dniowa
gwarancja zwrotu

Przegląd funkcjonalności

CodeTwo Backup for Office 365 to aplikacja desktopowa, która pozwala na stworzenie pełnych lub przyrostowych kopii zapasowych wszystkich lub wybranych skrzynek pocztowych, folderów publicznych, oraz zawartości SharePoint Online i OneDrive for Business, a także danych zawartych w Microsoft Teams.

Dzięki zaawansowanym opcjom wyszukiwania można przeglądać zawartość kopii zapasowych z poziomu programu, a następnie przywracać poszczególne zasoby do oryginalnego lub innego tenanta Office 365.

Program pozwala na swobodę w wyborze sposobu tworzenia kopii zapasowych dając możliwość tworzenia jednorazowej kopii lub ustawienia automatycznego zadania cyklicznego.

Jak działa program (WIDEO):

Backup for Office 365 wideo

Główne funkcjonalności

Tworzenie kopii zapasowych skrzynek pocztowych Office 365

Tworzenie kopii zapasowych skrzynek pocztowych Office 365

Stwórz kopie zapasowe skrzynek pocztowych Office 365 i zachowaj je na lokalnych dyskach w swojej firmie. Uruchom automatyczny inkrementalny backup, tak aby mieć zawsze dostęp do aktualnej wersji danego elementu. Przechowuj kopie zapasowe tak długo jak potrzebujesz i przywracaj je w dowolnej chwili.

Tworzenie kopii zapasowych folderów publicznych w Office 365

Tworzenie kopii zapasowych folderów publicznych w Office 365

W łatwy sposób twórz kopie zapasowe folderów publicznych w środowisku Office 365. Dzięki temu możesz mieć pewność, że żaden ważny plik nie zostanie bezpowrotnie usunięty.

Tworzenie kopii zapasowych SharePoint Online oraz OneDrive for Business

Tworzenie kopii zapasowych SharePoint Online oraz OneDrive for Business

CodeTwo Backup for Office 365 pozwala na automatyczne tworzenie kopii zapasowych SharePoint Online oraz OneDrive for Business. Dzięki tej funkcjonalności jest możliwe przechowywanie oraz odzyskiwanie stron, bibliotek, folderów lub pojedynczych plików do oryginalnej lub dowolnej innej lokalizacji w Office 365.

Tworzenie kopii zapasowych danych Microsoft Teams

Tworzenie kopii zapasowych danych Microsoft Teams

Zapewnij pełne bezpieczeństwo dokumentom i plikom zawartym w usłudze Teams, poprzez stworzenie kopii zapasowych odpowiednich witryn SharePoint Online i OneDrive for Business. Wszelkie dane można przywrócić do pierwotnej lokalizacji, innego zasobu, czy nawet do osobnej subskrypcji Office 365.

Migracja danych SharePoint i OneDrive for Business

Migracja danych SharePoint i OneDrive for Business

Wykorzystaj program nie tylko jako narzędzie do tworzenia kopii zapasowych, ale również jako narzędzie do migrowania danych z SharePoint oraz OneDrive for Business do innej lokalizacji. Pobierz dane z serwera źródłowego na dysk lokalny, a następnie stwórz zadanie przywracające w celu przeniesienia danych na docelowy serwer SharePoint.

Backup inkrementalny

Backup inkrementalny

Stwórz zadanie do wykonania jednorazowej kopii zapasowej lub ustaw program tak, aby nieprzerwanie tworzył kopie zapasowe, uwzględniając zmiany i nowe treści w już zarchiwizowanych skrzynkach pocztowych i/lub folderach publicznych. Wszystkie zadania są wykonywane automatycznie w tle.

Bezpieczeństwo danych

Bezpieczeństwo danych

Nie trzymaj wszystkich jajek w jednym koszyku. CodeTwo Backup pozwala tworzyć kopie zapasowe skrzynek pocztowych i folderów publicznych będących w chmurze i przechowywać je lokalnie. Zawartość wszystkich skrzynek może być przeglądana w trybie offline, a następnie przywrócona do skrzynek pocztowych w Office 365 (lub na lokalny serwer Exchange) zawsze kiedy wystąpi taka potrzeba. Sam program spełnia wytyczne określone w naszym Systemie Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji, posiadającym certyfikat ISO/IEC 27001 i ISO/IEC 27018, w celu zapewnienia maksymalnej ochrony danych przetwarzanych zarówno w chmurze, jak i lokalnie. Dowiedz się więcej…

Backup jednorazowy lub ciągły

Backup jednorazowy lub ciągły

Uruchom zadanie, które skopiuje dane skrzynek jednorazowo, lub ustaw kopiowanie automatyczne odbywające się w cyklach. Zarządzaj okresami pracy programu za pomocą wbudowanego harmonogramu zadań.

Zarządzaj centralnie

Zarządzaj centralnie

Zarządzaj wszystkimi kopiami zapasowymi skrzynek użytkowników i folderów publicznych z jednego miejsca. Twórz zadania kopiujące dla wszystkich użytkowników Office 365, lub wybieraj jedynie pojedyncze skrzynki lub foldery publiczne. Przeglądaj i przywracaj wszystkie kopie zapasowe w trybie offline, bez potrzeby logowania się do kont poszczególnych użytkowników.

Nieograniczone przechowywanie danych oraz pełna kontrola

Nieograniczone przechowywanie danych oraz pełna kontrola

Przechowuj swoje kopie zapasowe tak długo jak tego potrzebujesz. Odkąd CodeTwo Backup zapisuje kopie skrzynek pocztowych Office 365 na Twoim dysku lokalnym, nie musisz już się martwić o politykę przechowywania danych w chmurze. Dane na Twoim dysku będą przechowywane tak długo jak potrzebujesz.

Eksport do PST i automatyczna archiwizacja

Eksport do PST i automatyczna archiwizacja

Zabezpieczaj swoje kopie zapasowe poprzez tworzenie zadań, które będą regularnie archiwizować dane, lub eksportować je do plików PST. Dzięki połączeniu funkcji archiwizacji i polityki inteligentnego zarządzania danymi, kontrolowanie miejsca zajmowanego przez kopie zapasowe jest proste.

Backup pojedynczych elementów (brick-level backup)

Backup pojedynczych elementów (brick-level backup)

Wykonaj kopie zapasowe dla wielu lub pojedynczych tenantów, pobierz wybrane skrzynki i foldery oraz określ zakres czasowy wybranych elementów, a także ich typ. Wyszukuj i przeglądaj poszczególne foldery lub nawet pojedyncze elementy.

Odzyskiwanie granularne

Odzyskiwanie granularne

Odzyskuj całe skrzynki, wybrane foldery lub poszczególne elementy. Wersje kopii zapasowych są zapisywane w chronologicznej kolejności, a każda z nich może być łatwo odzyskana w dowolnym czasie.

Pomoc w przestrzeganiu prawa

Pomoc w przestrzeganiu prawa

Pewne akty prawne nakładają obowiązek przechowywania danych elektronicznych przez określony okres czasu, podczas którego organizacja może mieć nakaz udostępnienia tych danych. CodeTwo Backup for Office 365 nie tylko pozwala na zabezpieczenie tych danych, ale i łatwe wyszukanie ich, gdy są potrzebne.

Przeglądaj wersje, wyszukuj poszczególne elementy

Przeglądaj wersje, wyszukuj poszczególne elementy

Łatwo przeglądaj stworzone kopie zapasowe skrzynek pocztowych w celu znalezienia poszczególnych folderów i elementów. Znajdź je używając filtrów takich jak: słowa kluczowe, zakres czasowy, cechy nadawcy/odbiorcy i inne.

Odzyskiwanie do innych skrzynek lub planów w Office 365

Odzyskiwanie do innych skrzynek lub planów w Office 365

Skopiowane dane nie muszą być odzyskiwane tylko do oryginalnych lokalizacji. CodeTwo Backup pozwala na odzyskiwanie danych do skrzynek innych użytkowników, do folderów publicznych, lub nawet innych tenantów Office 365.

Wsparcie dla wszystkich typów elementów

Wsparcie dla wszystkich typów elementów

Wykonywanie kopii zapasowej lub odzyskiwanie danych może być przeprowadzone na wszystkich typach elementów. Dodatkowo istnieje możliwość wykluczenia wybranych folderów np. Elementy Usunięte lub Spam tak, aby nie były one uwzględnione w procesie tworzenia kopii zapasowej.

Brak wpływu na pracę użytkowników

Brak wpływu na pracę użytkowników

Proces tworzenia kopii zapasowych jest całkowicie niewidoczny dla użytkowników oraz w żaden sposób nie wpływa na jakość usług i dostępność serwisu Office 365, a także nie ogranicza działań wykonywanych w tym czasie na skrzynkach pocztowych.

CodeTwo Backup dla Office 365 posiada darmową wersję testową ważną przez 30 dni. W tym czasie program pozostaje w pełni funkcjonalny z jednym tylko ograniczeniem, dotyczącym liczby odzyskiwanych elementów. Ograniczenie to daje możliwość odzyskania jedynie 5 elementów z każdego folderu.