30-dniowa gwarancja zwrotu

30-dniowa gwarancja zwrotu

Produkty CodeTwo posiadają 30-dniową gwarancję bezwarunkowego zwrotu pieniędzy. Jeżeli zakupiony program nie spełnia twoich oczekiwań, w ciągu 30 dni od jego zakupu zapewniamy zwrot pieniędzy.

Będziemy wdzięczni za wyjaśnienie, dlaczego produkt nie jest satysfakcjonujący, jednak nie jest to warunkiem otrzymania zwrotu.

Aby otrzymać zwrot, w przeciągu 30 dni od otrzymania klucza licencji należy złożyć prośbę o wszczęcie procedury wypełniając Formularz Zwrotu.

Złóż prośbę o zwrot

Uwaga! Produkt CodeTwo Email Signatures for Office 365 nie jest objęty programem 30-dniowej gwarancji zwrotu pieniędzy, ponieważ usługa wykorzystywana przez program do wstawiania stopek i not prawnych znajduje się na platformie Microsoft Azure, co obciąża nas kosztami za każdego klienta z osobna. Ponadto produkty CodeTwo Exchange Migration i CodeTwo Office 365 Migration także nie są objęte programem 30-dniowej gwarancji zwrotu pieniędzy, ponieważ ich funkcją jest wykonanie jednej pełnej migracji, którą można ukończyć w ciągu 30 dni.

Żeby dowiedzieć się więcej, przeczytaj pełny Regulamin Sprzedaży i Świadczenia Usług.

Kontakt

Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące naszego oprogramowania lub szukasz rozwiązania IT dla Twojej firmy, nie wahaj się z nami skontaktować.


O nas

Dowiedz się więcej o CodeTwo. Przeczytaj historię firmy i poznaj szczegóły naszej działalności.


Programy

Rzuć okiem na naszą linię produktów i zobacz jak zwiększyć produktywność swojej firmy.


Nasi klienci

Zobacz listę klientów wybranych spośród blisko 80 000 firm, które obecnie korzystają z naszego oprogramowania.