Bezpieczeństwo i zgodność

Od początku postrzegamy bezpieczeństwo i przestrzeganie zgodności z obowiązującymi przepisami prawa jako jeden z aspektów definiujących naszą organizację. W związku z tym wdrożyliśmy System Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji zgodny z normami ISO/IEC 27001 oraz ISO/IEC 27018, monitorujemy na bieżąco zmiany prawne, a także regularnie przechodzimy wewnętrzne oraz zewnętrzne audyty. Aby zobaczyć nasze certyfikaty lub dowiedzieć się w jaki sposób zapewniamy zgodność z normami i przepisami dotyczącymi bezpieczeństwa, kliknij jeden z przycisków poniżej.

Security & Compliance - ISO logo

ISO/IEC 27001, ISO/IEC 27018

Międzynarodowe normy standaryzujące system zarządzania, który pomaga organizacjom zapewnić maksymalne bezpieczeństwo informacji oraz ochronę danych osobowych w środowiskach chmurowych oraz lokalnych.

Security & Compliance - GDPR logo

RODO

Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych (RODO) dotyczące ochrony danych osobowych i prywatności, obejmujące państwa członkowskie Unii Europejskiej oraz Europejskiego Obszaru Gospodarczego.

Security & compliance - US state privacy laws icon

Amerykańskie stanowe przepisy o ochronie prywatności

Kalifornijska ustawa o ochronie prywatności (CCPA), Ustawa o ochronie danych konsumentów stanu Wirginia (VCDPA), Ustawa o ochronie prywatności stanu Kolorado (CPA) oraz inne przepisy dot. ochrony prywatności obowiązujące na poziomie stanowym w Stanach Zjednoczonych.

HIPAA - Compliance center - icon

HIPAA

Amerykańska ustawa o przenośności i odpowiedzialności w ubezpieczeniach zdrowotnych (the Health Insurance Portability and Accountability Act) to ustawa federalna, która określa procedury postępowania z danymi zdrowotnymi pacjentów.

Security & Compliance - PCI logo

PCI DSS

Standard bezpieczeństwa informacji dla organizacji przetwarzających dane kart płatniczych.

Compliance - Certyfikacja Microsoft 365

Certyfikacja Microsoft 365

CodeTwo to pierwszy na świecie i jedyny dostawca oprogramowania do podpisów email, którego infrastruktura aplikacji chmurowych jest okresowo testowana przez specjalistów Microsoft pod kątem zgodności z najlepszymi w branży praktykami w zakresie bezpieczeństwa, zgodności i przetwarzania danych.

Security Scorecard logo

SecurityScorecard

Usługi CodeTwo są monitorowane w czasie rzeczywistym pod kątem zagrożeń bezpieczeństwa przez SecurityScorecard, światowego lidera w dziedzinie bezpieczeństwa cybernetycznego, w celu zapewnienia zgodności z wszystkimi najnowszymi wymogami i praktykami w zakresie bezpieczeństwa.

Security & Compliance - Cyber Essentials

Cyber Essentials

CodeTwo uzyskało certyfikat wydany przez Cyber Essentials, program nadzorowany przez brytyjskie Narodowe Centrum Bezpieczeństwa Cybernetycznego (NCSC) i wspierany przez rząd brytyjski. Świadczy to o naszym pełnym zaangażowaniu na rzecz bezpieczeństwa cybernetycznego.

Security & Compliance - Business Ethics logo

Etyka Biznesu

Zasady, którymi się kierujemy na każdym etapie naszej działalności, w celu przestrzegania najwyższych norm etycznych oraz zapobiegania wszelkim praktykom korupcyjnym.