Bezpieczeństwo i zgodność

Od początku postrzegamy bezpieczeństwo i przestrzeganie zgodności z obowiązującymi przepisami prawa jako jeden z aspektów definiujących naszą organizację. W związku z tym wdrożyliśmy System Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji zgodny z normami ISO/IEC 27001 oraz ISO/IEC 27018, monitorujemy na bieżąco zmiany prawne, a także regularnie przechodzimy wewnętrzne oraz zewnętrzne audyty. Aby zobaczyć nasze certyfikaty lub dowiedzieć się w jaki sposób zapewniamy zgodność z normami i przepisami dotyczącymi bezpieczeństwa, kliknij jeden z przycisków poniżej.

Security & Compliance - ISO logo

Nr Certyfikatu 17006
ISO/IEC 27001, ISO/IEC 27018

Międzynarodowe normy standaryzujące system zarządzania, który pomaga organizacjom zapewnić maksymalne bezpieczeństwo informacji oraz ochronę danych osobowych w środowiskach chmurowych oraz lokalnych.

Dowiedz się więcej

Security & Compliance - GDPR logo

RODO

Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych (RODO) dotyczące ochrony danych osobowych i prywatności, obejmujące państwa członkowskie Unii Europejskiej oraz Europejskiego Obszaru Gospodarczego.

Dowiedz się więcej

Security & compliance - CCPA logo

CCPA

Kalifornijska ustawa o ochronie prywatności (the California Consumer Privacy Act) to prawo dotyczące prywatności przyjęte przez stan Kalifornia w Stanach Zjednoczonych. Zapewnia mieszkańcom Kalifornii dodatkowe prawa konsumentów w zakresie prywatności danych.

Dowiedz się więcej

Security & Compliance - PCI logo

PCI DSS

Standard bezpieczeństwa informacji dla organizacji przetwarzających dane kart płatniczych.

Dowiedz się więcej

Security & Compliance - Business Ethics logo

Etyka Biznesu

Zasady, którymi się kierujemy na każdym etapie naszej działalności, w celu przestrzegania najwyższych norm etycznych oraz zapobiegania wszelkim praktykom korupcyjnym.

Dowiedz się więcej