CodeTwo Exchange Rules

Automatyczne podpisy i noty prawne w wiadomościach email wysyłanych przez Exchange 2019 oraz 2016

Pobierz

30-dniowa wersja testowa;
nie wymaga karty kredytowej

Skalowalność i wsparcie dla środowisk wieloserwerowych

Rozwiązania zastosowane w architekturze CodeTwo Exchange Rules pozwalają na zarządzanie podpisami email w wielkich wielo-serwerowych organizacjach z taką samą łatwością i wydajnością jak w małym kilkunasto-skrzynkowym biurze.

Praktycznie nieograniczona skalowalność progamu osiągnięta została między innymi dzięki rozdzieleniu interfejsu użytkownika i usług zarządzających wstawianiem podpisów do wiadomości na dwa osobne moduły:

CodeTwo Exchange Rules - Wsparcie dla środowisk wieloserwerowych

  • Panel Administracyjny, w którym użytkownik projektuje podpisy i reguły, według których podpisy będą wstawianie do wiadomości;
  • The Exchange Rules Service, czyli pakiet współpracujących ze sobą pół-automatycznych komponentów, odpowiedzialnych za wszystkie aspekty wstawiania podpisów do wiadomości i zarządzania kolejkami email.

Aby móc używać CodeTwo Exchange Rules, wystarczy że zainstalujesz jeden Panel Administracyjny w swojej organizacji i jeden pakiet Exchange Rules Service na każdym serwerze przetwarzającym wiadomości. Panel Administracyjny automatycznie połączy się z jednym z pakietów Exchange Rules Service i przekaże mu twoje ustawienia. Następnie Exchange Rules Service rozpropagują między sobą ustawienia, i zaczną zgodnie z nimi wstawiać podpisy do emaili.