CodeTwo Email Signatures for Office 365

Email signatures for Office 365 logo   Centralne zarządzanie podpisami email na platformie Exchange Online
Email signatures for Office 365 App Source Zaufana aplikacja dostępna na Microsoft AppSource
Email signatures for Office 365 globe Jedyne na świecie rozwiązanie z:
  podpisami widocznymi Elementach Wysłanych &
zdjęciami użytkowników w podpisach
Testuj za darmo
  14-dniowa wersja testowa
Kup
  Sprawdź cennik
Zaloguj się
  Dla istniejących użytkowników

Przegląd funkcjonalności
 

CodeTwo Email Signatures for Office 365 to program do zarządzania podpisami email oraz notami prawnymi dla użytkowników Exchange Online. Zarządzanie odbywa się bezpośrednio na serwerze umożliwiając dostosowanie wyglądu podpisu email we wszystkich wiadomościach przechodzących przez tenanta Office 365, bez względu na to, z jakiego klienta pocztowego wiadomość została wysłana.  

W pigułce:

 • Program działa całkowicie w Chmurze (nie instalujesz nic na serwerach czy klientach poczty) Program działa całkowicie w Chmurze (nic nie instalujesz)
 • Automatycznie dodawane stopki do e-maili wysłanych z dowolnych urządzeń (również urządzeń mobilnych) Wsparcie dla wszystkich urządzeń (również mobilnych)
 • Spersonalizuj podpisy email wykorzystując dane z Azure AD Personalizacja podpisów email z wykorzystaniem danych z Azure AD
 • Technologia bezpiecznego przepływu informacji w ramach centrum danych Microsoft Technologia bezpiecznego przepływu informacji 
 • Wstawiane stopki pod ostatnią odpowiedzią email Wstawiane stopki pod ostatnią odpowiedzią email
 • NOWOŚĆ! Wyświetlanie podpisów email w folderze Elementy Wysłane NOWOŚĆ! Podpisy email widoczne w folderze Elementy Wysłane
 • Łatwe dodawanie obrazków oraz banerów marketingowych Łatwe dodawanie obrazków oraz banerów marketingowych
 • Zdjęcia profilowe użytkowników z Office 365 w podpisach Zdjęcia profilowe użytkowników z Office 365 w podpisach
 • Tworzenie szablonu stopki w wbudowanym edytorze HTML Tworzenie szablonu stopki w wbudowanym edytorze HTML

Jak działa program (VIDEO):

Email Signatures for O365 - video thumb

10 lat doświadczenia

CodeTwo Email Signatures for Office 365 to chmurowy odpowiednik naszego dobrze znanego i nagradzanego programu do zarządzania stopkami i notami prawnymi na platformę Exchange Server - CodeTwo Exchange Rules.

10 lat doświadczenia CodeTwo

Doświadczenie oraz cenne opinie zebrane od ponad 57 000 przedsiębiorstw w ciągu 10 lat stanowiły podstawę do stworzenia nowego programu. 

Główne funkcje

 • Stopki dodawane automatycznie i centralnie

  Jak tylko program zostanie skonfigurowany wszystkie podpisy email oraz noty prawne są dodawane automatycznie na podstawie wybranych ustawień. Co więcej, stopki email są ustawiane i dodawane bezpośrednio w Chmurze, dlatego nie ma konieczności dystrybuowania ustawień na poszczególnych klientów pocztowych.

 • Solidny i bezpieczny

  Dokładamy wszelkich starań, aby program działał w sposób stabilny i niezawodny. Wyniki naszych szerokich testów oraz informacji zwrotnych od kilkuset beta testerów pokazują, że program nie opóźnia dostarczenia wiadomości o więcej niż dosłownie kilka sekund. Zapewniamy pełne bezpieczeństwo danych - nasz serwis dodaje tylko stopki do przechodzących przez niego wiadomości. Ponadto, dzięki wykorzystaniu systemu uwierzytelniania Azure OAuth, dane logowania nigdy nie są zachowywane w serwisach CodeTwo, i przez to nie są narażone na ataki hackerskie.

  Ten wpis na blogu Microsoftu opisuje w jaki sposób zapewniamy najwyższy poziom bezpieczeństwa naszych klientów, wykorzystując najnowsze mechanizmy bezpieczeństwa udostępniane przez Microsoft.

 • Wsparcie dla wszystkich klientów pocztowych oraz urządzeń mobilnych

  W związku z tym, iż stopki są dodawane przez program bezpośrednio w Chmurze pozwala to na korzystanie z dowolnego klienta pocztowego. Użytkownicy mają pełną swobodę w wyborze programu lub urządzenia, z którego będą wysyłać wiadomości email. Dosłownie z każdego - nawet z lodówki

 • Podpisy email w Elementach Wysłanych

  CodeTwo Email Signatures for Office 365, oprócz wstawiania stopek do wiadomości email, posiada również unikalną funkcjonalność aktualizowania wiadomości w folderze Elementy Wysłane. Dzięki temu użytkownicy mogą zobaczyć, jak ich emaile widzi odbiorca. Co więcej, funkcjonalność ta pomaga spełniać wymogi prawne dotyczące korespondencji elektronicznej w firmie. Wszystko to bez wpływu na wydajność aplikacji, czy Office 365. Dowiedz się więcej…

 • Wsparcie dla Azure AD

  CodeTwo Email Signatures for Office 365 w pełni wspiera Azure AD dzięki czemu szablony stopek zawierające tzw. placeholdery (dynamiczne pola) zostaną po wysłaniu maila automatycznie wypełnione informacjami z Azure Active Directory. Program wspiera standardowe oraz niestandardowe (modyfikowalne) atrybuty AD.

 • Logo firmy oraz banery marketingowe w stopce

  Twoje podpisy email mogą zawierać zdjęcia użytkowników, banery reklamowe lub inne grafiki. Dzięki temu stopki nie tylko zyskają profesjonalny wygląd, ale również wspomogą kampanie marketingowe prowadzone drogą elektroniczną. Co więcej, obrazy te dodawane są w treści maila, a nie jako załączniki. 

 • Zdjęcia profilowe użytkowników w podpisach

  Dzięki CodeTwo Email Signatures for Office 365 możesz teraz w łatwy sposób dodawać zdjęcia profilowe użytkowników do podpisów.

 • Wbudowany edytor HTML

  Jedną z ważniejszych zalet programu jest wbudowany edytor HTML, który pozwala modyfikować szablony podpisów email, a także tworzyć zupełnie nowe „od zera”. Szczególnie istotny jest fakt, iż do jego obsługi nie jest wymaga znajomość zasad kodowania HTML – wystarczy użyć dostępnych w edytorze narzędzi formatowania, by stworzyć profesjonalnie wyglądające stopki. 

 • Stopki dodawane na podstawie właściwości Azure AD

  Podpisy email są dodawane do wiadomości na podstawie reguł skonfigurowanych przez administratora. Ustawienia te mogą dotyczyć całej organizacji, poszczególnych grup pracowników lub indywidualnych użytkowników. Jedną z możliwości jest ustawienie reguł tak, aby dodawały stopki na podstawie właściwości użytkownika z AD, np. na podstawie nazwy działu. 

 • Wiadomości email przetwarzane na serwerach Microsoft Azure

  Działanie programu oparte jest o mechanizm przekazywania poczty email w Exchange Online. Przed rozpoczęciem użytkowania programu należy ustawić konektory poczty email tak, aby wskazywały serwisy CodeTwo znajdujące się w centrum danych Microsoft. Sposób przetwarzania wiadomości przez program nie wpływa na jakość pracy w Office 365.

 • Ekspresowa implementacja

  Przez wszystkie etapy konfiguracji, łącznie z ustawieniem konektorów, poprowadzi Cię automatyczny kreator. Jedyne, co musisz zrobić to zatwierdzić proces konfiguracji używając danych logowania Global Admina w Office 365. Program nie wymaga instalacji.

 • Używaj podpisów w stopkach do marketing i śledź wyniki

  Podpisy w stopkach są świetnym sposobem promocji twojej marki i produktów pomiędzy klientami. Scentralizowane podpisy nie tylko pozwalają docierać z przekazem marketingowym do odbiorców emaili, ale również dają możliwość łatwej oceny prowadzonych w ten sposób działań w platformach służących do analityki, takich jak np. Google Analytics.