CodeTwo Email Signatures for Office 365

Email signatures for Office 365 logo   Centralne zarządzanie podpisami email na platformie Exchange Online
Email signatures for Office 365 App Source Zaufana aplikacja dostępna na Microsoft AppSource
MSExchange.org Gold Award Nagroda MSExchange.org Gold Award
Email signatures for Office 365 globe Jedyne na świecie rozwiązanie do zarządzania podpisami:
  ze stopkami serwerowymi widocznymi podczas tworzenia wiadomości,
ze zdjęciami użytkowników z Office 365 &
z całodobowym wsparciem technicznym
Testuj za darmo
  14-dniowa wersja testowa
Kup
  Sprawdź cennik
Zaloguj się
  Dla istniejących użytkowników

Przegląd funkcjonalności
 

CodeTwo Email Signatures for Office 365 to program do zarządzania podpisami email oraz notami prawnymi dla użytkowników Exchange Online. Zarządzanie odbywa się bezpośrednio na serwerze umożliwiając dostosowanie wyglądu podpisu email we wszystkich wiadomościach przechodzących przez tenanta Office 365, bez względu na to, z jakiego klienta pocztowego wiadomość została wysłana.  

W pigułce:

 • Automatycznie dodawane stopki do e-maili wysłanych z dowolnych urządzeń (również urządzeń mobilnych) Wsparcie dla wszystkich urządzeń (również mobilnych)
 • Spersonalizuj podpisy email wykorzystując dane z Azure AD Personalizacja podpisów email z wykorzystaniem danych z Azure AD
 • Technologia bezpiecznego przepływu informacji w ramach centrum danych Microsoft Technologia bezpiecznego przepływu informacji 
 • Wstawiane stopki pod ostatnią odpowiedzią email Wstawiane stopki pod ostatnią odpowiedzią email
 • NOWOŚĆ! Wyświetlanie podpisów email w folderze Elementy Wysłane  Podpisy email widoczne w folderze Elementy Wysłane
 • Łatwe dodawanie obrazków oraz banerów marketingowych Łatwe dodawanie obrazków oraz banerów marketingowych
 • Zdjęcia profilowe użytkowników z Office 365 w podpisach Zdjęcia profilowe użytkowników z Office 365 w podpisach
 • Dodaj ikony mediów społecznościowych do podpisów email Łatwe dodawanie ikon mediów społecznościowych do stopek
 • Tworzenie szablonu stopki w wbudowanym edytorze HTML Tworzenie szablonu stopki w wbudowanym edytorze HTML
 • Podpis widoczny przy tworzeniu wiadomości NOWOŚĆ! Podpisy widoczne podczas tworzenia wiadomości
 • Możliwość wyboru geolokalizacji pozwala spełniać wymogi RODO Możliwość wyboru geolokalizacji pomaga spełniać wymogi RODO
 • całodobowe wsparcie techniczne Jedyne na świecie rozwiązanie z całodobowym wsparciem technicznym

Jak działa program (VIDEO):

Email Signatures for O365 - video thumb

10 lat doświadczenia

CodeTwo Email Signatures for Office 365 to chmurowy odpowiednik naszego dobrze znanego i nagradzanego programu do zarządzania stopkami i notami prawnymi na platformę Exchange Server - CodeTwo Exchange Rules.

Companies which use CodeTwo software

Doświadczenie oraz cenne opinie zebrane od ponad 63 000 przedsiębiorstw w ciągu 10 lat stanowiły podstawę do stworzenia nowego programu. 

Główne funkcje

 • Stopki dodawane automatycznie i centralnie

  Jak tylko program zostanie skonfigurowany wszystkie podpisy email oraz noty prawne są dodawane automatycznie na podstawie wybranych ustawień. Co więcej, stopki email są ustawiane i dodawane bezpośrednio w Chmurze, dlatego nie ma konieczności dystrybuowania ustawień na poszczególnych klientów pocztowych.

 • Solidny i bezpieczny

  Dokładamy wszelkich starań, aby program działał w sposób stabilny i niezawodny. Wyniki naszych szerokich testów oraz informacji zwrotnych od kilkuset beta testerów pokazują, że program nie opóźnia dostarczenia wiadomości o więcej niż dosłownie kilka sekund. Zapewniamy pełne bezpieczeństwo danych - nasz serwis dodaje tylko stopki do przechodzących przez niego wiadomości. Ponadto, dzięki wykorzystaniu systemu uwierzytelniania Azure OAuth, dane logowania nigdy nie są zachowywane w serwisach CodeTwo, i przez to nie są narażone na ataki hackerskie.

  Ten wpis na blogu Microsoftu opisuje w jaki sposób zapewniamy najwyższy poziom bezpieczeństwa naszych klientów, wykorzystując najnowsze mechanizmy bezpieczeństwa udostępniane przez Microsoft.

 • Różne stopki dla nowych i kolejnych wiadomości

  Program pozwala wybrać jaki podpis email ma być dodawany do nowych wiadomości, a jaki do kolejnych. Dzięki tej funkcjonalności możesz swobodnie stworzyć odrębną stopkę dla nowych wiadomości email zawierającą np. pełne dane kontaktowe, banery reklamowe i linki do portali społecznościowych oraz inną lub uproszczoną stopkę, którą program doda do każdej następnej wiadomości wysłanej w danej konwersacji.

 • Wsparcie dla wszystkich klientów pocztowych oraz urządzeń mobilnych

  W związku z tym, iż stopki są dodawane przez program bezpośrednio w chmurze pozwala to na korzystanie z dowolnego klienta pocztowego. Użytkownicy mają pełną swobodę w wyborze programu lub urządzenia, z którego będą wysyłać wiadomości email. Dosłownie z każdego - nawet z lodówki

 • NOWOŚĆ! Podpisy widoczne podczas tworzenia wiadomości

  CodeTwo Email Signatures for Office 365 jest pierwszym na świecie rozwiązaniem oferującym użytkownikom Office 365 technologię tego typu. Dzięki tej funkcjonalności podpisy email dodawane na serwerze są widoczne podczas pisania wiadomości email w Outlooku, Outlooku dla Mac oraz OWA. Dowiedz się więcej...

 • Podpisy email w Elementach Wysłanych

  CodeTwo Email Signatures for Office 365, oprócz wstawiania stopek do wiadomości email, posiada również funkcjonalność aktualizowania wiadomości w folderze Elementy Wysłane. Dzięki temu użytkownicy mogą zobaczyć, jak ich emaile widzi odbiorca. Co więcej, funkcjonalność ta pomaga spełniać wymogi prawne dotyczące korespondencji elektronicznej w firmie. Wszystko to bez wpływu na wydajność aplikacji, czy Office 365. Dowiedz się więcej…

 • Wsparcie dla Azure AD

  CodeTwo Email Signatures for Office 365 w pełni wspiera Azure AD dzięki czemu szablony stopek zawierające tzw. placeholdery (dynamiczne pola) zostaną po wysłaniu maila automatycznie wypełnione informacjami z Azure Active Directory. Program wspiera standardowe oraz niestandardowe (modyfikowalne) atrybuty AD.

 • Logo firmy oraz banery marketingowe w stopce

  Twoje podpisy email mogą zawierać zdjęcia użytkowników z Office 365, banery reklamowe, ikony społecznościowe lub inne grafiki. Dzięki temu stopki nie tylko zyskają profesjonalny wygląd, ale również wspomogą kampanie marketingowe prowadzone drogą elektroniczną. Co więcej, obrazy te dodawane są w treści maila, a nie jako załączniki. 

 • Zdjęcia profilowe użytkowników z Office 365 w podpisach

  Dzięki CodeTwo Email Signatures for Office 365 możesz teraz w łatwy sposób dodawać zdjęcia profilowe użytkowników z Office 365 do podpisów.

 • Wbudowany edytor HTML

  Jedną z ważniejszych zalet programu jest wbudowany edytor HTML, który pozwala modyfikować szablony podpisów email, a także tworzyć zupełnie nowe „od zera”. Szczególnie istotny jest fakt, iż do jego obsługi nie jest wymaga znajomość zasad kodowania HTML – wystarczy użyć dostępnych w edytorze narzędzi formatowania, by stworzyć profesjonalnie wyglądające stopki. 

 • Stopki dodawane na podstawie właściwości Azure AD

  Podpisy email są dodawane do wiadomości na podstawie reguł skonfigurowanych przez administratora. Ustawienia te mogą dotyczyć całej organizacji, poszczególnych grup pracowników lub indywidualnych użytkowników. Jedną z możliwości jest ustawienie reguł tak, aby dodawały stopki na podstawie właściwości użytkownika z AD, np. na podstawie nazwy działu. 

 • Logowanie za pomocą konta Microsoft

  W celu zalogowania się do CodeTwo User Panel (panelu użytkownika programu CodeTwo Email Signatures for Office 365) możesz użyć swojego konta Microsoft – niezależnie czy jest to konto służbowe, szkolne czy osobiste. Dzięki tej funkcjonalności logowanie do programu jest jeszcze wygodniejsze. 

 • Wiadomości email przetwarzane na serwerach Microsoft Azure

  Działanie programu oparte jest o mechanizm przekazywania poczty email w Exchange Online. Przed rozpoczęciem użytkowania programu należy ustawić konektory poczty email tak, aby wskazywały serwis CodeTwo. CodeTwo Email Azure Service znajduje się na serwerach Microsoft Azure zapewniających wysoki poziom ochrony danych potwierdzony certyfikatem ISO 27001. Na żadnym etapie wiadomości nie opuszczają centrów danych Microsoft. Sposób przetwarzania wiadomości przez program nie wpływa na jakość pracy w Office 365.

 • Ekspresowa implementacja

  Przez wszystkie etapy konfiguracji, łącznie z ustawieniem konektorów, poprowadzi Cię automatyczny kreator. Jedyne, co musisz zrobić to zatwierdzić proces konfiguracji używając danych logowania Global Admina w Office 365. Program nie wymaga instalacji.

 • Używaj podpisów w stopkach do marketingu i śledź wyniki

  Podpisy w stopkach są świetnym sposobem promocji twojej marki i produktów pomiędzy klientami. Scentralizowane podpisy nie tylko pozwalają docierać z przekazem marketingowym do odbiorców emaili, ale również dają możliwość łatwej oceny prowadzonych w ten sposób działań w platformach służących do analityki, takich jak np. Google Analytics.

 • Automatyczne kampanie email marketingowe

  Kampanie marketingowe prowadzone drogą email mogą być zautomatyzowane dzięki wbudowanemu harmonogramowi reguł (Scheduler), który jest przydatny w planowaniu akcji promocyjnych z wyprzedzeniem. Harmonogram reguł pozwala dokładnie zaplanować czas w jakim dana reguła ma być aktywna – nawet z kilkumiesięcznym wyprzedzeniem. Dzięki temu każda kampania email marketingowa zaplanowana w aplikacji uruchomi się i zakończy automatycznie zgodnie z wprowadzonymi ustawieniami czasu trwania akcji.