CodeTwo Exchange Rules Pro

Centralne zarządzanie stopkami email, notami prawnymi,
banerami marketingowymi oraz pełna kontrola przepływu poczty
na serwerze Exchange 2016, 2013, 2010 i 2007.

Pobierz

nie wymaga karty kredytowej;
pełne wsparcie techniczne podczas okresu próbnego

CodeTwo Exchange Rules Pro jest certyfikowanym przez Microsoft oraz szeroko nagradzanym programem do zarządzania podpisami email i przepływem wiadomości na serwerze Exchange. Użytkowany przez tysiące firm na całym świecie, ten prosty w użyciu zestaw narzędzi do Exchange, pomoże Ci stworzyć złożone reguły do centralnego zarządzania przepływem wiadomości i ujednolicenia wizerunku Twojej firmowej korespondencji - wszystko bez ingerencji w komputery i urządzenia mobilne użytkowników. 

  • Zaprojektuj jednolite stopki email dla całej firmy w mniej niż 5 minut.
  • Automatycznie dodawane spersonalizowane podpisy email ze zdjęciami użytkowników i danymi Active Directory
  • Dodaj banery marketingowe lub inne obrazy in-line (nie jako załączniki) do każdej wiadomości
  • Decyduj gdzie umieścić podpis/baner - tuż za najnowszą wiadomością, na końcu konwersacji lub jako boczny baner
  • Dodawanie, kompresowanie, usuwanie lub zapisywanie załączników
  • DLP - skanowanie wiadomości w poszukiwaniu wrażliwych treści i raportowanie do managerów
  • Ustaw autorespondery dla grup lub pojedynczych użytkowników i wysyłaj je, jako odpowiedzi na oryginalne wiadomości
  • Dostęp do reguł i ustawień z każdego urządzenia, nawet spoza domeny
  • Może być wykorzystywany w organizacji dowolnej wielkości - wsparcie dla środowisk wielo-serwerowych i multitenant
  • i wiele więcej... Zobacz poniżej główne funkcjonalności lub pobierz program, aby samodzielnie przekonać się co potrafi
er pro home pic pl


Główne funkcjonalności

Centralne zarządzanie i personalizacja na podstawie reguł

Centralne zarządzanie i personalizacja na podstawie reguł

Skonfiguruj reguły dla podpisów email na poziomie serwera za pomocą intuicyjnego panelu lub interfejsu www. Pełna personalizacja jest możliwa dzięki użyciu dynamicznych pól Active Directory. 

Ujednolicone stopki mailowe i noty prawne w mniej niż 5 min

Ujednolicone stopki mailowe i noty prawne w mniej niż 5 min

Użyj wbudowanego edytora do tworzenia i pozycjonowania stopek mailowych zawierających grafiki oraz zdjęcia poszczególnych użytkowników.

Spełnione wymogi prawne dotyczące korespondencji

Spełnione wymogi prawne dotyczące korespondencji

Spełnij wymogi prawne, chroń poufność korespondencji i zapobiegaj przekazywaniu ważnych informacji niepożądanym odbiorcom.

Rozbudowana lub uproszczona stopka email

Rozbudowana lub uproszczona stopka email

Dodawaj zaawansowane podpisy email z logiem, obrazkami i linkami do nowych wiadomości email oraz uproszczone stopki zawierające podstawowe informacje do wiadomości przekazywanych dalej lub do odpowiedzi. Dowiedz się więcej…

Banery marketingowe i grafiki in-line

Banery marketingowe i grafiki in-line

Dzięki nowej technologii, grafiki są wstawiane bezpośrednio do wiadomości, a nie są dodawane jako załączniki. Koniec z pobieraniem obrazków z zewnętrznych serwerów!

Łatwe pozycjonowanie stopek i not prawnych w wiadomościach

Łatwe pozycjonowanie stopek i not prawnych w wiadomościach

Łatwy w obsłudze edytor wiadomość pozwala łatwo dodawać podpisy, stopki i banery do treści maila i zdecydować, gdzie w korespondencji powinny być umieszczone: z góry, z boku, pod ostatnią odpowiedzią, na górze lub na samym dole korespondencji, tylko w pierwszej wiadomości czy też pod każdą następną.

Kontrola załączników

Kontrola załączników

Wybierz opcję kompresowania, archiwizowania lub zgrywania załączników z wiadomości przychodzących, aby lepiej kontolować rozmiar skrzynek. Ustaw automatyczne dodawanie załączników do wiadomości wychodzących i wesprzyj dział sprzedaży, który od teraz nie będzie musiał się martwić czy dodał plik PDF z ofertą.

Modyfikacja właściwości wiadomości

Modyfikacja właściwości wiadomości

Możliwość oznaczania tematów z dynamicznymi lub niestandardowymi ciągami tekstu, przepisywania adresów nadawców, modyfikowania formatów wiadomości oraz usuwania motywów i papeterii ustawianych przez użytkowników.

Usuwanie lub maskowanie treści wrażliwych

Usuwanie lub maskowanie treści wrażliwych

Jeśli program wykryje informacje wrażliwe w treści wiadomości (np. numery kart kredytowych), może je automatycznie usunąć lub zamaskować.

Konfigurowalne filtry i polityka DLP

Konfigurowalne filtry i polityka DLP

Chroń dane swojej firmy przed wyciekiem. Wprowadź zasady ochrony przed utratą danych - blokuj, przekierowuj lub modyfikuj treści wiadomości przychodzących i wychodzących w oparciu o wyrażenia i treści z wbudowanych słowników.

Kontrola treści i automatyczne raportowanie

Kontrola treści i automatyczne raportowanie

Ustaw automatyczne reguły blokujące i przekazujące treści wrażliwe na dowolny adres email, nawet spoza listy Active Directory.

Przekazywanie i przekierowywanie maili do użytkowników wewnętrznych i zewnętrznych

Przekazywanie i przekierowywanie maili do użytkowników wewnętrznych i zewnętrznych

Przekazywanie wiadomości wewnętrznych i zewnętrznych na dowolny adres. Automatyczne dodawanie odbiorców w polach DW i UDW, np. aby menadżerowie wiedzieli o ważnych wiadomościach.

Zaawansowany autoresponder z opcją Loop Protection

Zaawansowany autoresponder z opcją Loop Protection

Centralnie zarządzane i w pełni edytowalne autorespondery zarówno dla pojedynczych użytkowników jak i całych grup. Oryginalna wiadomość jest zawarta w treści odpowiedzi, możliwość konfiguracji pól DW i UDW, a nawet dodawania załączników.

Zdalny dostęp do reguł dla działu marketingu

Zdalny dostęp do reguł dla działu marketingu

Panel administracyjny programu może być zainstalowany na dowolnym komputerze (nawet spoza domeny) ze specjalnym zestawem praw dostępu. W ten sposób administrator może zaoszczędzić czas poprzez delegowanie np. zarządzania stopkami i banerami do zespołu marketingu, nie martwiąc się przy tym o naruszenie bezpieczeństwa. 

API

API

Pozwala programistom zintegrować CodeTwo Exchange Rules PRO z aplikacjami webowymi i tymi działającymi offline. Teraz możesz zarządzać programem nawet za pomocą przeglądarki internetowej uruchomionej na urządzeniu mobilnym. 

Obsługa środowisk wielo-serwerowych i multitenant

Obsługa środowisk wielo-serwerowych i multitenant

Automatyczna replikacja ustawień między wieloma serwerami. Wsparcie dla środowisk multitenant (np. hosted Exchange). Duża skalowalność i gwarancja stabilności programu podczas dużego ruchu w sieci.

Kompatybilność ze środowiskami hybrydowymi

Kompatybilność ze środowiskami hybrydowymi

CodeTwo Exchange Rules Pro można z łatwością zaimplementować w środowiskach hybrydowych (Microsoft Exchange Server i Microsoft Office 365) z włączoną opcją centralized mail transport.

Uwielbiany przez klientów i MVP

Uwielbiany przez klientów i MVP

Na tej stronie, możesz przeczytać, co mówią o nas nasi klienci i eksperci Microsoft Exchange. Nadal nie jesteś przekonany? Zapoznaj się z case studies, w których nasi klienci dzielą się prawdziwymi historiami wdrażania i użytkowania CodeTwo Exchange Rules PRO.

Używany przez tysiące firm na całym świecie

Używany przez tysiące firm na całym świecie

Ponad 4 000 firm z ponad 90 krajów na świecie, od małych firm do międzynarodowych korporacji, używa CodeTwo Exchange Rules PRO. Aby poznać szczegółową listę wszystkich funkcjonalności, przejdź tutaj.

Pobierz bezpłatną wersję próbną
nie wymaga użycia karty kredytowej; bezpłatne wsparcie techniczne podczas okresu próbnego

Jak to działa

CodeTwo Exchange Rules PRO pozwala Ci zarządzać przepływem wiadomości na serwerze Exchange w oparciu o reguły. Obejmuje szeroki zakres aspektów, w tym: kontrola zawartości wiadomości, filtrowanie załączników, przekierowania wiadomości, podpisy email oraz noty prawne. Liczba kombinacji warunków (conditions) i akcji (actions) jest niemal niezliczona.

CodeTwo Exchange Rules Pro - Zakładka General

Dzięki graficznemu interfejsowi, tworzenie reguł z CodeTwo Exchange Rules PRO jest bardzo proste. Nie musisz pisać żadnych skryptów w PowerShell podczas konfigurowania aplikacji. Dzięki logicznej strukturze kreatory tworzenia reguł, administrator może stworzyć zaawansowane reguły bez większego wysiłku, za pomocą kilku kliknięć.

CodeTwo Exchange Rules Pro - Zakładka Conditions

Po zapisaniu reguły, będzie ona wyzwalana automatycznie i zawsze wtedy, kiedy określone warunki zostaną spełnione, np. adres nadawcy pasuje do zdefiniowanego warunku, wiadomość zawiera konkretną frazę lub załącznik, itd. Możliwości jest nieskończenie wiele!

ER PRO 2 - Jak działa 3

Dodatkowo, wszystkie zmiany wprowadzone w panelu administratora automatycznie rozprzestrzenią się na wszystkie instancje CodeTwo Exchange Rules PRO zainstalowane na serwerze Exchange w Twojej firmie. Nie ma potrzeby ręcznego importu/eksportu ustawień do wszystkich serwerów pocztowych.

ER PRO 2 - Jak działa 4

Jedną z najpopularniejszych opcji CodeTwo Exchange Rules PRO jest centralne zarządzanie podpisami i notami prawnymi w poczcie użytkowników. Program zawiera szereg udogodnień, które pozwalają stworzyć złożone wzory stopek mailowych, zawierające dane użytkowników, zdjęcia, grafiki i materiały marketingowe. Jednym z przykładów takiej funkcji jest graficzny edytor tworzenia wiadomości.

CodeTwo Exchange Rules Pro - Edytor HTML

CodeTwo Exchange Rules PRO ma również kilka dodatkowych i przydatnych narzędzi administracyjnych, np. tester reguł, Server Monitor i dużą bibliotekę szablonów stopek mailowych. Wszystkie te funkcje są po to, aby usprawnić i ułatwić pracę administratora.

CodeTwo Exchange Rules Pro - Tester reguł

Pobierz bezpłatną wersję próbną
nie wymaga użycia karty kredytowej; bezpłatne wsparcie techniczne podczas okresu próbnego
Nasi Klienci: