O nas

CodeTwo to znana firma programistyczna oraz partner Microsoft tworząca autorskie aplikacje na platformy Office 365 oraz Exchange, z których korzysta ponad 64 000 przedsiębiorstw w 140 krajach na całym świecie – na czele z takimi organizacjami, jak Shell, Facebook, US Coast Guard czy UNICEF.

Na rynku międzynarodowym jesteśmy rozpoznawani jako twórca programów do zarządzania podpisami email, synchronizacji danych, migracji i backupu, o których pisano w m.in. Windows IT Pro, CNET, The Guradian, Lifehacker oraz Infoworld. 

Od ponad 10 lat nieustannie rozwijamy nasze aplikacje oraz własną technologię. Naszym głównym celem jest tworzenie intuicyjnego oprogramowania najwyższej jakości z najlepszym wsparciem technicznym na świecie. Wszystkie projekty programistyczne są prowadzone przez starszych deweloperów oraz założycieli firmy, a klienci naszych aplikacji mają zapewnione wsparcie techniczne przez wykwalifikowanych techników, którzy znają naszą technologię i produkty od podszewki. 

Jesteśmy firmą z Polski i mimo rozprzestrzeniającego się wegetarianizmu jemy kotlety schabowe. Zobacz nasze zdjęcia - może nie wszyscy wyglądamy na nich zbyt dobrze, ale za to wszyscy jesteśmy dobrzy w tym, co robimy. 

Dowiedz się więcej o naszej misji oraz dlaczego warto używać naszego oprogramowania

 

Maciej L.
Marcin R.
Przemek S.
Robert R.
Tomasz S.
Grzegorz B.
Bartosz P.
Bartosz Ł.
Patryk G.
Maciej B.
Damian S.
Grzegorz C.
Marcin T.
Paweł B.
Bartłomiej Sz
Henryk K
Milena
Krzysztof Ł
Marcin C.
Paweł D.
Adrian M
Robert L
Szymon A
Łukasz K
Paweł J.
Marcin J.
Ewelina M.
Karolina R.
about-us-agnieszka-p
about-us-maciej-k
Patryk B
about-us-rafald
about-us-marcin-z
about-us-kacper-r
Edyta R
Olga P
Michał K
Kamil G
Krzysztof R.
Paweł S.
Michał P.
Anna P.
Jacek Sz
Robert Z
Karolina W
Paweł W.
Marcin L.
Magdalena P
Agata B
Adrian J
Paweł S
Dołącz do nas
 
 
Nasi Klienci: