CodeTwo Email Signatures for Office 365

Email signatures for Office 365 logo   Centralne zarządzanie podpisami email na platformie Exchange Online
Email signatures for Office 365 App Source Zaufana aplikacja dostępna na Microsoft AppSource
Email signatures for Office 365 globe Jedyne na świecie rozwiązanie z:
  podpisami widocznymi Elementach Wysłanych &
zdjęciami użytkowników w podpisach
Testuj za darmo
  14-dniowa wersja testowa
Kup
  Sprawdź cennik
Zaloguj się
  Dla istniejących użytkowników

Częste pytania (FAQ) - CodeTwo Email Signatures for Office 365

Znajdź odpowiedź na najczęstsze pytania na temat CodeTwo Email Signatures for Office 365:

 1. Dlaczego potrzebuję CodeTwo Email Signatures for Office 365?

  Program ten rozszerza wąski zakres funkcjonalności platformy Office 365 jeśli chodzi o centralne zarządzanie podpisami email. CodeTwo Email Signatures for Office 365 pozwala ominąć te ograniczenia i umożliwia:

  • Wstawienie stopki zaraz pod ostatnią odpowiedzią lub pod wiadomością przesyłaną dalej (zamiast na końcu korespondencji)
  • Dodanie obrazków osadzonych w wiadomości email (zamiast dodawania obrazków online)
  • Tworzenie szablonu stopek w edytorze z graficznym interfejsem (zamiast tworzenia ich w postaci czystego kodu HTML)
  • Automatyczne usunięcie pustych linii z podpisu email, jeśli nie zostały wypełnione danymi z Active Directory (zamiast zostawiania pustych miejsc w stopce)
  • oraz wiele innych…
 2. Jak działa CodeTwo Email Signatures for Office 365?

  CodeTwo Email Signatures for Office 365 jest konfigurowany w oparciu o reguły. W każdej regule określasz zakres nadawców, kierunek wysyłania wiadomości oraz wygląd szablonu stopki jaki będzie użyty przez program.

  Kiedy dany użytkownik wyśle emaila, a email ten spełnia warunki określone w regule, CodeTwo Email Signatures for Office 365 przechwytuje taką wiadomość i dodaje do niej odpowiednią stopkę. Rysunek poniżej pokazuje drogę przetwarzania wiadomości email: 

  How CodeTwo Email Signatures for Office 365 works

  CodeTwo Email Signatures for Office 365 działa w Microsoft Azure – platformie chmurowej Microsoft. Nasz program znajduje się w tych samych centrach danych, co tenanci Office 365. 

 3. Jakie są wymagania systemowe?

  Głównym warunkiem umożliwiającym korzystanie z programu jest posiadanie planu Office 365 z usługą Exchange Online.

  Ponadto wymagane są:

  • Windows z .NET 4.5 Framework
  • Jedna z następujących przeglądarek: Internet Explorer 9 (lub wyższy); Microsoft Edge 20.10240 (lub wyższy); Mozilla Firefox 40.x (lub wyższy) z rozszerzeniem Microsoft .NET Framework Assistant; Google Chrome
  • Prawa Global Admina w Office 365 (dla użytkownika instalującego i konfigurującego program)

  Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronie: CodeTwo Email Signatures for Office 365 – Wymagania systemowe oraz wspierane platformy

 4. Czy muszę zainstalować program lokalnie?

  Nie, nie musisz.

  CodeTwo Email Signatures for Office 365 jest aplikacją chmurową działającą w Microsoft Azure.

  Konsola programu jest aplikacją typu ClickOnce uruchamianą z poziomu przeglądarki internetowej (jest pobierana każdorazowo kiedy rozpoczyna się nową sesję przeglądania)

  Dowiedz się więcej: CodeTwo Email Signatures for Office 365 – Proces instalacji

 5. Czy wiadomości są gdzieś przechowywane po tym jak zostaną przetworzone przez program?

  Nie, wiadomości nie są przechowywane (ani czytane) przez nikogo, jedyne co program może zrobić z wiadomościami, to dołączenie do nich podpisu.

 6. Ile kosztuje CodeTwo Email Signatures for Office 365?

  Cena zależy od planu subskrypcji (subskrypcja miesięczna lub roczna) oraz liczby użytkowników (licencji), którzy będą korzystać z podpisów email dodawanych przez program.

  Potrzebujesz jedną licencję dla każdego użytkownika (adresu email), którego wiadomości przekazywane będą do CodeTwo Email Azure Service odpowiedzialnego za przetwarzanie wiadomości i wstawianie stopek email. Więcej o zarządzaniu zakresem licencji znajdziesz w Pytaniu nr 7.

  Licencje na program wykupuje się w postaci miesięcznej lub rocznej subskrypcji.  

  Dowiedz się więcej: CodeTwo Email Signatures for Office 365 - Cennik

 7. Jak działa licencjonowanie?

  CodeTwo Email Signatures for Office 365 przypisuje kolejne licencje kolejnym skrzynkom pocztowym, których wiadomości email przekazywane są do CodeTwo Email Azure Service.

  Więcej o zarządzaniu zakresem licencji, których wiadomości mają być przekazywane do CodeTwo Email Signatures for Office 365, znajdziesz w Pytaniu nr 8.

 8. Nie chcę kupować produktu dla wszystkich moich użytkowników – co mam zrobić?

  Wykup tyle licencji ile masz skrzynek pocztowych, dla których chcesz zarządzać podpisami. Następnie, podczas konfiguracji konektorów email Office 365, w kroku Senders scope, wybierz opcję Only users belonging to this distribution group (Tylko użytkownicy należący do grupy dystrybucyjnej) i wskaż pożądaną grupę. Takie ustawienie sprawi, że CodeTwo Email Signatures for Office 365 przetwarzał będzie tylko wiadomości użytkowników należących do wybranej przez Ciebie grupy dystrybucyjnej.

  Zobacz też: CodeTwo Email Signatures for Office 365 - Cennik

 9. Czy jest dostępna wersja testowa programu?

  Oczywiście. Każdy nowy tenant zarejestrowany w Panelu Użytkownika CodeTwo Email Signatures for Office 365 jest aktywny przez 14 dni począwszy od daty rejestracji w systemie bez konieczności wykupywania subskrypcji. W trakcie trwania tego okresu można przetestować wszystkie funkcjonalności programu. 

 10. Jakie są ograniczenia wersji testowej?

  Wersja testowa, której zasady działania opisane są w pytaniu wyżej, posiada dwa ograniczenia:

  • Użytkownik może z niej korzystać przez 14 dni.
  • Można jej domyślnie używać dla maksymalnie 1000 skrzynek pocztowych.

  Jeżeli chcesz przetestować CodeTwo Email Signatures for Office 365 na większej liczbie skrzynek pocztowych niż domyślne 1000, skontaktuj się z nami!

 11. Czy mogę dodawać podpisy email do wiadomości wysyłanych z urządzeń mobilnych?

  Tak.

  CodeTwo Email Signatures for Office 365 dodaje stopki do wiadomości przechodzących przez centra danych Microsoft, zatem nie ma znaczenia z jakiego urządzenia lub klienta pocztowego wysyłasz wiadomość. Może to być nawet lodówka (pod warunkiem, że potrafisz skonfigurować na niej konto pocztowe Office 365!).

  Dowiedz się więcej na temat funkcjonalności programu: CodeTwo Email Signatures for Office 365 - Overview

 12. Czy program potrafi dodać stopkę zaraz pod ostatnią odpowiedzią podczas wymiany korespondencji?

  Tak, potrafi.

  CodeTwo Email Signatures for Office 365 jest wyposażony w zaawansowany algorytm pozycjonowania podpisów email ulepszany przez ostatnie kilka lat w produktach z serii CodeTwo Exchange Rules.

  Z perspektywy użytkownika programu sprowadza się to do ustawienia oczekiwanego wyglądu wiadomości email w wbudowanym edytorze stopek.  

  Zobacz więcej: CodeTwo Email Signatures for Office 365 - Edytor

 13. Czy mogę zobaczyć podpis email wstawiony do już wysłanej wiadomości?

  Tak, jest to możliwe. Należy jedynie uruchomić funkcjonalność Sent Items Update w CodeTwo Email Signatures for Office 365, która będzie wyświetlać w Elementach Wysłanych wiadomości z wstawionymi podpisami email. Funkcja ta działa niezależnie od urządzenia, czy klienta pocztowego, z którego została wysłana wiadomość.

  Dowiedz się więcej o Sent Items Update...

 14. Czy funkcjonalność Sent Items Update wpływa na wydajność konta Office 365?

  Nie, funkcjonalność ta w żaden sposób nie obniża wydajności tenanta Office 365. Sent Items Update to serwis znajdujący się na serwerze Microsoft Azure (tak jak CodeTwo Email Azure Service), który jest całkowicie niezależny od przepływu poczty oraz funkcjonowania Office 365, dzięki czemu nie ma wpływu na czas przetwarzania i wysyłki wiadomości. Co więcej, serwis nie wymaga zakładania osobnego konta, jako że cały proces autoryzacji opiera się na mechaniźmie OAuth 2.0.

 15. Gdzie mogę znaleźć dokumentację techniczną produktu?

  Cała dokumentacja techniczna produktu jest dostępna online: CodeTwo Email Signatures for Office 365 – Instrukcja użytkownika

 16. Co zrobić by usunąć moje konto użytkownika CodeTwo Email Signatures for Office 365?

  W tym celu, używając adresu email podanego w Twoim koncie użytkownika CodeTwo Email Signatures for Office 365, wyślij prośbę o usunięcie konta użytkownika korzystając z formularza kontaktu z naszym Działem Wsparcia Klienta.

 17. Czy mogę wykupić subskrypcję jeśli nie posiadam firmowej karty kredytowej?

  Tak, istnieje taka możliwość. W tym celu należy zarejestrować tenanta w panelu użytkownika CodeTwo, a następnie skontaktować się z działem obsługi klienta CodeTwo, który ręcznie podepnie tenanta do resellera. Reseller będzie miał możliwość opłacenia subskrypcji bez dostępu do jakichkolwiek danych konta Office 365. Na koniec zostaje jeszcze skontaktować się z resellerem w celu ustalenia metody płatności.