CodeTwo Email Signatures for Office 365

email signatures for office 365 bullet logo
Centralne zarządzanie podpisami email na platformie Exchange Online
email signatures for office 365 bullet globe
Klienci ze 150 krajów cenią nas za:
całodobowe wsparcie techniczne
podpisy email widoczne podczas pisania wiadomości
błyskawiczne wdrożenie
Testuj za darmo
14-dniowa wersja testowa
Kup
Sprawdź cennik
Zaloguj się
Dla istniejących użytkowników

Jak działa program?

CodeTwo Email Signatures for Office 365 to aplikacja w pełni oparta na platformie chmurowej zaprojektowana by ułatwić administratorom Office 365 zarządzanie podpisami email oraz notami prawnymi w Exchange Online.

Program jest umieszczony na serwerach Microsoft Azure spełniających wymogi normy ISO 27001. Proces przetwarzania wiadomości i dodawania stopki odbywa się w całości w ramach centrów danych Microsoft zapewniając tym samym bezpieczeństwo i niezawodność procesu przetwarzania wiadomości email. Jak tylko stopka zostanie dodana do wiadomości, wiadomość ta wraca do oryginalnego tenanta Office 365, a następnie jest wysyłana do oryginalnego odbiorcy.

W tym celu, podczas pierwszej konfiguracji, programu tworzy konektory w Exchange Online, aby przekierować wewnętrzne oraz wychodzące emaile przez serwisy CodeTwo. Na schemacie poniżej jest przedstawiony proces przetwarzania wiadomości email. Więcej informacji na temat sposobu działania CodeTwo Email Signatures for Office 365 znajdziesz na tej stronie.

Jak działa CodeTwo Email Signatures for Office 365?

Więcej informacji o tym jak działa CodeTwo Email Signatures for Office i w jaki sposób współdziała z Microsoft Azure, możesz uzyskać przy obejrzeniu poniższego filmu albo w tym artykule na blogu Microsoftu.

Dostępnych osiem geolokalizacji

Istnieje możliwość wyboru lokalizacji serwera Microsoft Azure™ odpowiedzialnego za dodawanie stopek do wiadomości email. Zapewnienie takiego wyboru pomaga Twojej organizacji spełniać wymogi RODO. Obecnie dostępnych jest osiem geolokalizacji serwerów: North Europe, West Europe, Germany Central (dostępna dla organizacji w Office 365 Germany), North Central US, West US, UK South, Australia East oraz Canada East.

8 dostępnych geolokalizacji sm

Środowiska hybrydowe

Programy CodeTwo do zarządzania podpisami użytkowników wspierają środowiska hybrydowe. Wybór pomiędzy działającym w chmurze CodeTwo Email Signatures for Office 365, a programami typu desktop, zależy jednak od konfiguracji konkretnego środowiska. Jeżeli potrzebujesz pomocy w doborze odpowiedniego dla siebie rozwiązania, skontaktuj się z nami.

Pozostałe środowiska

Nadal masz wątpliwości, który program wybrać? Porównaj funkcjonalności naszych programów do dodawania stopek i not prawnych