CodeTwo Email Signatures for Office 365

Email signatures for Office 365 logo   Centralne zarządzanie podpisami email na platformie Exchange Online
Email signatures for Office 365 App Source Zaufana aplikacja dostępna na Microsoft AppSource
MSExchange.org Gold Award Nagroda MSExchange.org Gold Award
Email signatures for Office 365 globe Jedyne na świecie rozwiązanie do zarządzania podpisami:
  ze zdjęciami użytkowników z Office 365 &
z całodobowym wsparciem technicznym
Testuj za darmo
  14-dniowa wersja testowa
Kup
  Sprawdź cennik
Zaloguj się
  Dla istniejących użytkowników

Jak działa program?

CodeTwo Email Signatures for Office 365 to aplikacja w pełni oparta na platformie chmurowej zaprojektowana by ułatwić administratorom Office 365 zarządzanie podpisami email oraz notami prawnymi dodawanymi do emaili wysyłanych wewnątrz, jak i na zewnątrz organizacji Exchange Online.

Program jest umieszczony na serwerach Microsoft Azure, co oznacza, że stopki dodawane są w ramach centrów danych Microsoft zapewniając tym samym bezpieczeństwo i niezawodność procesu przetwarzania wiadomości email. Jak tylko stopka zostanie dodana do wiadomości, wiadomość ta wraca do oryginalnego tenanta Office 365, a następnie jest wysyłana do oryginalnego odbiorcy.

Aby proces ten zadziałał, podczas pierwszej konfiguracji programu tworzy on konektory w Exchange Online, aby przekierowywać wewnętrzne oraz wychodzące emaile przez własne serwisy. Na schemacie poniżej jest przedstawiony proces przetwarzania wiadomości email. Więcej informacji na temat sposobu działania CodeTwo Email Signatures for Office 365 znajdziesz na tej stronie

Jak działa CodeTwo Email Signatures for Office 365?

Więcej informacji o tym jak działa CodeTwo Email Signatures for Office i w jaki sposób współdziała z Microsoft Azure, możesz uzyskać przy obejrzeniu poniższego filmu albo w tym artykule na blogu Microsoftu.

Jeśli wolisz, aby program do zarządzania stopkami i notami prawnymi działał po stronie klientów pocztowych sprawdź CodeTwo Email Signatures for Email Clients. Program ten umożliwi Ci stworzenie oraz wdrożenie podpisów email w Office 365 (bez konieczności ustawiania konektorów), G Suite (Google Apps), Outlook oraz OWA.

Dostępnych siedem geolokalizacji

Istnieje możliwość wyboru lokalizacji serwera Azure™ odpowiedzialnego za dodawanie stopek do wiadomości email. Obecnie dostępnych jest siedem geolokalizacji serwerów: North Europe, West Europe, North Central US, West US, UK South, Australia East oraz Canada East.

Środowiska hybrydowe

Programy CodeTwo do zarządzania podpisami użytkowników wspierają środowiska hybrydowe. Wybór pomiędzy działającym w chmurze CodeTwo Email Signatures for Office 365, a programami typu desktop, zależy jednak od konfiguracji konkretnego środowiska. Jeżeli potrzebujesz pomocy w doborze odpowiedniego dla siebie rozwiązania, skontaktuj się z nami.

Pozostałe środowiska

Nadal masz wątpliwości, który program wybrać? Porównaj funkcjonalności naszych programów do dodawania stopek i not prawnych