ESIG - header certified
Gold Stevie Award 2022
G2 Winter 2023 Leader

Nr 1 na świecie wśród rozwiązań do podpisów email »

CodeTwo Email Signatures for Office 365

Testuj za darmo

(14-dniowa wersja testowa; nie wymaga karty kredytowej)

CodeTwo Email Signatures for Office 365

Jak działa program?

CodeTwo Email Signatures for Office 365 to rozwiązanie chmurowe, zaprojektowane by ułatwić administratorom Office 365 zarządzanie podpisami email oraz notami prawnymi w Exchange Online. Obsługa programu polega na tworzeniu reguł, które definiują kiedy i jakie stopki są dodawane do wiadomości email. Zarządzanie CodeTwo Email Signatures for Office 365 odbywa się w pełni za pośrednictwem przeglądarki internetowej. Oznacza to, że z naszego rozwiązania można korzystać w dowolnym miejscu i na każdym urządzeniu, niezależnie od platformy (Windows, Mac, smartfon, tablet, czy inne urządzenie).

Tryby dodawania podpisów email

Program może dodawać podpisy na różne sposoby, w zależności od trybu (signature mode), w którym działa: server-side, client-side lub combo. Tryb pracy jest wybierany w trakcie rejestracji tenanta Office 365, lecz może być zmieniony w dowolnym momencie.

Tryb serwerowy (server-side mode)

Kompatybilny ze wszystkimi klientami. Stopka zostaje dodana po wysłaniu wiadomości email (wdrożenie dedykowanego dodatku umożliwia podgląd stopki podczas pisania wiadomości w Outlooku, Outlooku dla Mac oraz OWA). Tryb wymaga konfiguracji konektorów. Nie wymaga wdrożenia dodatku CodeTwo Signatures Web Add-in for Outlook.

Esig O365 - Jak działa program - server side mode mobile

Tryb kliencki (client-side mode)

Kompatybilny z Outlookiem dla systemu Windows, Outlookiem dla komputerów Mac i OWA. Stopka zostaje dodana podczas pisania wiadomości email. Tryb nie wymaga konfiguracji konektorów (wiadomości nie przechodzą przez CodeTwo Email Azure Service). Wymaga wdrożenia dodatku CodeTwo Signatures Web Add-in for Outlook.

Esig O365 - Jak działa program - Client-side mode mobile

Tryb łączony (combo mode)

Kompatybilny ze wszystkimi klientami. Stanowi połączenie trybu serwerowego z klienckim. Stopka zostaje dodana podczas pisania wiadomości email w Outlooku, a w przypadku innych klientów - po wysłaniu wiadomości email. Tryb wymaga konfiguracji konektorów oraz wdrożenia dodatku CodeTwo Signatures Add-in for Outlook.

Esig O365 - Jak działa program - combo mode mobile

Zobacz porównanie trybów

18 centrów danych w 9 regionach

Nasze usługi odpowiedzialne za dodawanie stopek są hostowane w 18 centrach danych znajdujących się w 9 regionach Azure na całym świecie. Program daje możliwość wyboru regionu, co pomaga Twojej organizacji spełniać wymogi RODO. Obecnie nasi klienci mogą wybierać spośród następujących lokalizacji serwerów Azure: West US, North Central US, Canada East, North Europe, UK South, Germany West Central*, West Europe, Australia East oraz UAE North. Wszystkie centra danych i regiony są monitorowane 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Aktualny stan usług można sprawdzić na stronie status.codetwo.com

* CodeTwo Email Signatures for Office 365 to jedyne oprogramowanie do zarządzania podpisami email oferujące możliwość wyboru serwerów znajdujących się w Niemczech.

Środowiska hybrydowe

Programy CodeTwo do zarządzania podpisami użytkowników wspierają środowiska hybrydowe. Wybór pomiędzy działającym w chmurze CodeTwo Email Signatures for Office 365, a programami typu desktop, zależy jednak od konfiguracji konkretnego środowiska. Jeżeli potrzebujesz pomocy w doborze odpowiedniego dla siebie rozwiązania, skontaktuj się z nami.

Pozostałe środowiska

Nadal masz wątpliwości, który program wybrać? Sprawdź nasze rozwiązania dla Microsoft 365 oraz lokalnego Exchange i porównaj ich funkcje z regułami transportu w Exchange (Online).

18 datacenters to help you stay GDPR-compliant