CodeTwo Email Signatures for Office 365

Email signatures for Office 365 logo   Centralne zarządzanie podpisami email na platformie Exchange Online
Email signatures for Office 365 App Source Zaufana aplikacja dostępna na Microsoft AppSource
Email signatures for Office 365 globe Jedyne na świecie rozwiązanie z:
  podpisami widocznymi Elementach Wysłanych &
zdjęciami użytkowników w podpisach
Testuj za darmo
  14-dniowa wersja testowa
Kup
  Sprawdź cennik
Zaloguj się
  Dla istniejących użytkowników

Solidność i bezpieczeństwo

CodeTwo Email Signatures for Office 365 wykorzystuje serwisy w chmurze do przetwarzania wiadomości email w celu dodawania do nich podpisów email oraz not prawnych. Program wymaga przekierowania przepływu email przez CodeTwo Email Azure Service znajdujący się w Azure™. Można zatem mieć pewność, że wszystkie wiadomości email są bezpieczne - nie są zapisywane ani czytane przez nikogo oprócz właściwego odbiorcy.

Przeczytaj ten artykuł na blogu Microsoftu aby zerknąć za kulisy tworzenia nowoczesnych rozwiązań chmurowych. Zobacz również, jak została zaprojektowana nasza infrastruktura do przetwarzania wiadomości email, aby sprostać wysokim standardom bezpieczeństwa i niezawodności w komunikacji biznesowej.

 

Bezpieczeństwo CodeTwo Email Signatures for Office 365

 

Wykorzystanie serwerów Microsoft Azure™

Mimo, iż serwis programu odpowiedzialny za przetwarzanie wiadomości email znajduje się w chmurze to wiadomości Office 365 nigdy nie opuszczają centrów danych Microsoft. Serwisy CodeTwo znajdują się na serwerach Azure™, które zapewniają wysoką ochronę oraz przestrzeganie standardów SLA (Service Level Agreement).

Pełne bezpieczeństwo wiadomości email

Wiadomości przechodzą tylko przez serwis CodeTwo, gdzie dołączane są do nich stopki. Serwis CodeTwo nigdy nie przechowuje ani nie odczytuje żadnych wiadomości użytkowników Office 365. To samo tyczy się danych logowania, które chronione są przez Protokół OAuth 2.0.

Protokół OAuth 2.0

Zanim tworzenie reguł w programie będzie możliwe, należy zarejestrować tenanta Office 365 w CodeTwo Email Azure Service. Sam serwis używa uwierzytelnienia OAuth 2 w Office 365, dzięki czemu nie jest wymagane zbieranie i przechowywanie danych logowania użytkowników. Dostęp do ustawień tenanta Office 365 jest przyznawany na podstawie tokenów wydawanych przez Office 365 API i jest w całości obsługiwany przez natywne mechanizmy Office 365.

Uwierzytelnienie i kodowanie TLS

Każdy komponent zaangażowany w przetwarzanie wiadomości email jest uwierzytelniany za pomocą protokołu TLS. Za każdym razem kiedy wiadomość jest przekazywana z tenanta Office 365 do CodeTwo Email Azure Service jest filtrowana przez mechanizm Exchange Online Protection (EOP) oraz jest sprawdzana czy pochodzi z upoważnionego serwera. Ta sama procedura obowiązuje kiedy już przetworzona wiadomość email wraca z serwisu CodeTwo do tenanta Office 365. Dzięki takiemu rozwiązaniu, możesz mieć pewność, że wiadomości przepływają tylko sprawdzonymi i bezpiecznymi kanałami, przez co nie są wystawione na zagrożenie ataków hackerskich.

Dostępność na poziomie 99,93%

Od momentu pojawienia się CodeTwo Email Signatures for Office 365 na rynku, odnotowuje się stały wysoki poziom dostępności usług na poziomie 99,93%. Oznacza to, że nasze serwisy spełniają najwyższe standardy dostępności gwarantowane przez chmurowe serwisy Microsoft. Ale to nie wszystko – nasz zespół deweloperów dąży do tego, aby dostępność osiągała nawet 100%. 

Brak zewnętrznych punktów końcowych

Jednym z kluczowych aspektów naszej chmurowej infrastruktury jest fakt, iż można się do niej dostać wyłącznie z chronionej i zamkniętej wewnętrznej sieci serwerów Azure™. Nie udostępniamy żadnych publicznych punktów końcowych dla zewnętrznych serwisów. Nie używamy również żadnych serwisów webowych czy wywołań publicznych API. Cała komunikacja odbywa się „za zamkniętymi drzwiami” bez możliwość dostępu z zewnątrz. Taką ochronę zapewniają rozwiązania programistyczne CodeTwo, jak i natywne funkcjonalności Azure™ i Office 365 (np. wcześniej wspomniany EOP).

Prywatny magazyn dla ustawień

CodeTwo Email Signatures for Office 365 przechowuje wszystkie ustawienia reguł w Azure™. Magazyn ten jest jednak prywatny i niedostępny dla zewnętrznych użytkowników czy programów. W efekcie możesz mieć pewność, że Twoje ustawienia są całkowicie bezpieczne i tylko Ty możesz tworzyć nowe reguły, usuwać czy modyfikować istniejące. 

Efektywne równoważenie obciążenia i skalowalność

Testy obciążenia oraz wzrosty wydajności były kluczowymi aspektami badanymi podczas beta testów jeszcze przed oficjalnym udostępnieniem programu. Dzięki danym zebranymi od setek beta testerów nasza aktualna infrastruktura zapewnia maksymalną wydajność i niezawodność. Wdrożone mechanizmy równoważenia obciążenia regulują liczbę wirtualnych maszyn odpowiedzialnych za przetwarzanie wiadomości email w każdej geolokalizacji oraz są skalowalne w czasie rzeczywistym, reagując na wielkość natężenia bieżącego ruchu w danej lokalizacji.

Niezauważalne opóźnienie 

Chcieliśmy się upewnić, że nasze serwisy nigdy nie będą opóźniać dostarczenia wiadomości o więcej niż kilka sekund i tego dokonaliśmy. Średnia wartość jaką zaobserwowaliśmy podczas obszernych testów wyniosła 6 sekund w porównaniu do standardowego ustawienia Office 365 (bez dodatkowych ustawień przepływu wiadomości). Oznacza to, że użytkownicy praktycznie nie zauważą opóźnienia w dostarczeniu wiadomości, oraz nie wpłynie to w żaden sposób na efektywność pracy.