CodeTwo Email Signatures for Office 365

 • Klienci ze 150 krajów cenią nas za:
  • całodobowe wsparcie techniczne
  • podpisy email widoczne podczas pisania wiadomości
  • błyskawiczne wdrożenie
Testuj za darmo

14-dniowa wersja testowa

Kup

Sprawdź cennik

Zaloguj się

Dla istniejących użytkowników

Cennik

Licencje na program nabywa się poprzez wykupienie miesięcznej lub rocznej subskrypcji. Koszt subskrypcji jest uzależniony od typu subskrypcji (wybierając roczną subskrypcję, oszczędzisz około 20% w skali roku) oraz liczby licencji. Licencje są przypisywane użytkownikom (i współdzielonym/shared skrzynkom pocztowym), których wiadomości email dostają podpisy.

Wsparcie techniczne oraz wszystkie aktualizacje są wliczone w cenę subskrypcji programu. Więcej o Wsparciu technicznymWszystkie ceny podane na tej stronie są cenami netto i nie zawierają podatku VAT (23%).

Skorzystaj z kalkulatora cen, aby dowiedzieć się jaki będzie koszt subskrypcji:

Wybierz walutę:
Subskrypcja:
Liczba użytkowników/licencji:
Koszt użytkownika/licencji (rocznie):Koszt użytkownika/licencji (mies.):
{{ pricePerMailBox|price:currency:2 }}
Koszt łącznie (rocznie):Koszt łącznie (mies.):
{{ priceTotal|price:currency:2 }}
Minimalna liczba skrzynek wynosi 10.
Nasze rozwiązania do zarządzania podpisami użytkowników sprzedawane jest wraz z darmową roczną subskrypcją na program do backupu danych Office 365. Dowiedz się więcej...

 

Nowa licencja / odnawianie licencji

Opłata za program pobierana jest automatycznie na początku danego okresu rozliczeniowego z karty kredytowej przypisanej do subskrypcji. Jeśli wybierzesz miesięczną subskrypcję, wtedy Twój okres rozliczeniowy wynosi miesiąc. Jeśli wybierzesz roczną subskrypcję, wtedy okres rozliczeniowy wynosi jeden rok. Roczna subskrypcja wiąże się z niższymi kosztami w skali roku i dodatkową korzyścią – darmową roczną subskrypcją na CodeTwo Backup for Office 365. Dowiedz się więcej…

Jak kupić?

Subskrypcję można zakupić poprzez panel administracyjny. W tym celu należy wybrać sposób płatności, a następnie kliknąć ikonę koszyka, znajdującą się na kafelku odpowiedniego tenanta (sekcja Tenants). Następnie należy postępować zgodnie z wyświetlanymi instrukcjami. Subskrypcję może zakupić dowolny użytkownik z przypisaną rolą Owner (właściciel) albo Admin (administrator). Dowiedz się więcej o rolach z uprawnieniami administratora w CodeTwo Admin Panel

CodeTwo Email Signatures for Office 365 - jak kupić?

Bezpłatna wersja testowa

Możesz korzystać bezpłatnie z programu przez 14 dni. Wersja testowa posiada wszystkie funkcje, ale jest ograniczona do 1000 skrzynek pocztowych. Jeśli chcesz przetestować program w środowisku z większą liczbą skrzynek, skontaktuj się z nami. Dodatkowo, podczas korzystania z wersji testowej programu każdy klient może liczyć na pełne wsparcie techniczne.

Dowiedz się więcej o wersji testowej CodeTwo Email Signatures for Office 365

Darmowy backup i odzyskiwanie danych Office 365

Jeśli kupujesz roczną subskrypcję CodeTwo Email Signatures for Office 365, możesz za darmo przez rok korzystać z CodeTwo Backup for Office 365. Program ten zapewnia dodatkową warstwę ochrony dla skrzynek pocztowych Office 365, danych SharePoint Online oraz OneDrive for Business, chroniąc przed utratą cennych danych i pozwalając na ich szybkie przywrócenie w dowolnym momencie.

Uwaga: Oferta dotyczy tylko nowych klientów, którzy wybierają roczną subskrypcję programu CodeTwo Email Signatures for Office 365.

Po zamówieniu rocznej subskrypcji CodeTwo Email Signatures for Office 365, wyślemy Ci wiadomość z instrukcją, jak aktywować darmową subskrypcję programu CodeTwo Backup for Office 365. Darmowa aktywacja jest możliwa w ciągu 5 dni od otrzymania od nas wiadomości z instrukcją.

Liczba licencji, które możesz wykorzystać w ramach darmowej subskrypcji CodeTwo Backup for Office 365 zależy od liczby użytkowników, dla których wykupiona została subskrypcja CodeTwo Email Signatures for Office 365. Na przykład, przy zakupie subskrypcji CodeTwo Email Signatures for Office 365 dla 100 użytkowników, możesz odebrać 100 licencji dla CodeTwo Backup for Office 365. W CodeTwo Backup for Office 365, jeden użytkownik wymaga jednej licencji programu, niezależnie, czy kopie zapasowe będą tworzone dla danych znajdujących się w skrzynce pocztowej, folderach publicznych, na serwerze SharePoint, czy dla wszystkich tych zasobów jednocześnie. Liczba licencji jest ograniczona tylko ilością użytkowników, dla których wykupiona została subskrypcja CodeTwo Email Signatures for Office 365. Zakup licencji CodeTwo Email Signatures for Office 365 dla wszystkich użytkowników, pozwala na tworzenie kopii zapasowych wszystkich zasobów obsługiwanych przez program CodeTwo Backup for Office 365.

Po zakończeniu okresu darmowej subskrypcji CodeTwo Backup for Office 365 możesz przedłużyć subskrypcję w standardowej cenie (skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się, czy kwalifikujesz się do otrzymania specjalnej zniżki) albo zakończyć korzystanie z programu bez żadnych konsekwencji (nie będzie możliwości tworzenia nowych kopii zapasowych, ale wciąż będzie można przywracać dane z utworzonych wcześniej kopii zapasowych).

Dowiedz się więcej o CodeTwo Backup for Office 365

Sposób liczenia i przypisywania licencji

CodeTwo Email Signatures for Office 365 przypisuje licencje każdemu użytkownikowi i każdej współdzielonej skrzynce pocztowej (shared mailbox), których wiadomości email przechodzą przez CodeTwo Email Azure Service (tryb serwerowy / server-side), a także każdemu użytkownikowi, który korzysta z nowoczesnego dodatku CodeTwo Signatures Web Add-in for Outlook albo zainstaluje klasyczny dodatek CodeTwo Signatures Add-in for Outlook i zaloguje się do niego (tryb kliencki / client-side). W trybie łączonym (combo), który jest połączeniem trybu serwerowego i klienckiego, licencje są przypisywane na oba sposoby. Niezależnie od trybu dodawania podpisów, z którego korzystasz, jeden użytkownik może zużyć tylko jedną licencję. Dowiedz się więcej o licencjonowaniu CodeTwo Email Signatures for Office 365 z instrukcji użytkownika

Gdy program działa w trybie serwerowym, licencje są przypisywane użytkownikom, których wiadomości email przechodzą przez naszą usługę, nawet jeśli dla tych wiadomości nie są ustawione żadne reguły dodawania podpisów. Jeśli chcesz ograniczyć liczbę użytkowników, którzy otrzymują podpisy w trybie serwerowym, możesz ograniczyć zakres nadawców do określonej grupy dystrybucyjnej (lub grup). Jeśli używasz trybu klienckiego, możesz zainstalować dodatek CodeTwo Signatures Add-in for Outlook tylko dla wybranych użytkowników. Więcej informacji na temat zarządzania zakresem użytkowników, którzy korzystają z CodeTwo Email Signatures for Office 365, znajdziesz w instrukcji użytkownika.

Foldery publiczne i grupy dystrybucyjne, które posiadają włączoną obsługę poczty (czyli są mail-enabled), nie zużywają licencji. Dzieje się tak, ponieważ wiadomości email wysyłane z tych źródeł nie są obsługiwane przez mechanizm dodawania podpisów.

Zmiana liczby licencji w subskrypcji

Dodatkowe licencje mogą zostać zakupione w dowolnym czasie trwania subskrypcji poprzez panel administracyjny.

W przypadku zwiększenia liczby licencji:

 • Twoja subskrypcja natychmiast rozszerza się o liczbę nowych licencji,
 • z Twojej karty kredytowej pobierana jest jednorazowa opłata pokrywająca korzystanie z nowych licencji do końca trwającego okresu rozliczeniowego (czyli do czasu pobrania kolejnej pełnej opłaty),
 • natychmiast wysyłamy Ci fakturę za powyższą opłatę,
 • począwszy od najbliższego okresu rozliczeniowego zwiększa się łączny koszt Twojej subskrypcji i aktualizowane są odpowiednie dane w kolejnych fakturach.

W przypadku zmniejszenia liczby licencji:

 • liczba licencji nie ulega natychmiastowej zmianie – oryginalna liczba licencji utrzymuje się do końca trwającego okresu rozliczeniowego,
 • począwszy od najbliższego okresu rozliczeniowego zmniejsza się łączny koszt Twojej subskrypcji i aktualizowane są odpowiednie dane w kolejnych fakturach.

Dodatkowe informacje o zmianie liczby licencji znajdziesz w instrukcji użytkownika

Odnawianie subskrypcji

Subskrypcja na CodeTwo Email Signatures for Office 365 jest przedłużana automatycznie w momencie zakończenia się bieżącego okresu rozliczeniowego. 

Anulowanie subskrypcji

Z subskrypcji na CodeTwo Email Signatures for Office 365 można zrezygnować w dowolnym momencie (brak okresu wypowiedzenia). Subskrypcję można anulować w panelu administracyjnym. Anulowanie oznacza, że nie zostanie ona automatycznie odnowiona w momencie zakończenia się bieżącego okresu rozliczeniowego. Dowiedz się więcej o zarządzaniu subskrypcjami

Brak ukrytych kosztów i kruczków prawnych

CodeTwo Email Signatures for Office 365 to rozwiązanie SaaS (oprogramowanie jako usługa), które już na samym starcie jest w pełni funkcjonalne i zapewnia pełnię korzyści. Nowe funkcje, dodatki i aktualizacje są dostępne dla użytkownika od razu po ich wydaniu. Dodatkowo, każdy klient może liczyć na kompleksowe wsparcie techniczne za pośrednictwem telefonu albo poczty elektronicznej – pracujemy przez całą dobę od poniedziałku do piątku, we wszystkich strefach czasowych.

Wszystkie podejmowane przez nas działania służą zapewnieniu naszym klientom najwyższego poziomu obsługi na rynku. Za nasze usługi nigdy nie będziemy pobierać żadnych dodatkowych ukrytych opłat. W przypadku anulowania subskrypcji (miesięcznej albo rocznej) nie ma okresu wypowiedzenia – subskrypcja wygasa z końcem bieżącego cyklu rozliczeniowego, a klient nie jest obciążany żadnymi kosztami po jego zakończeniu ani nie podlega jakimkolwiek karom umownym. Jeżeli uważasz, że nasza subskrypcja, Regulamin Sprzedaży i Świadczenia Usług lub Polityka Prywatności zawierają jakiekolwiek nieuczciwe zapisy, poinformuj o tym naszego CEO.

Szczegóły składania zamówień

Za program można zapłacić jedynie kartą kredytową lub debetową. Płatności te są obsługiwane przez Braintree (jeden z serwisów usługi PayPal). Podanie danych karty kredytowej na stronie CodeTwo jest bezpieczne, ponieważ nasz system zamówień do przetwarzania płatności wykorzystuje wyłącznie szyfrowane TLS i zweryfikowane połączenia. CodeTwo nie przechowuje danych Twojej karty kredytowej w żadnej formie. CodeTwo respektuje normę bezpieczeństwa PCI (Payment Card Industry).

Po wprowadzeniu danych fakturowych i złożeniu zamówienia (poprzez kliknięcie przycisku Buy na karcie Twojego tenanta), subskrypcja na CodeTwo Email Signatures for Office 365 zostanie automatycznie aktywowana. Należy pamiętać, że dane rozliczeniowe organizacji może edytować jedynie użytkownik posiadający w CodeTwo Admin Panel rolę Owner (właściciel).

PCI-Compliant badge

Więcej o Wsparciu technicznym

Wsparcie techniczne wlicza się w cenę subskrypcji programu i wiąże się z następującymi korzyściami:

 • Pełnym dostępem do naszej Bazy Wiedzy.
 • Dostępem przez telefon i email do specjalistów CodeTwo 24 godziny na dobę w dni robocze.
 • Gwarancją, że skontaktujemy się z Tobą w przeciągu 24 godzin od otrzymania zapytania.
 • Zapewnieniem, że Twoje zapytania będą kompleksowo obsługiwane przez tego samego specjalistę (chyba że w danym momencie dany specjalista jest poza biurem).

Jakie zniżki oferuje CodeTwo klientom kupującym subskrypcję CodeTwo Email Signatures for Office 365?

CodeTwo oferuje zniżki:

 • organizacjom pozarządowym non-profit, placówkom edukacyjnym, placówkom służby zdrowia,
 • agencjom, organizacjom i instytucjom rządowym,
 • uczestnikom naszego programu partnerskiego,
 • użytkownikom CodeTwo Exchange Rules i CodeTwo Exchange Rules PRO*.

*Możesz także w łatwy sposób zmigrować wszystkie podpisy email oraz reguły dodające te podpisy z Twojego lokalnego serwera do nowego środowiska. Dowiedz się więcej

Wielkość zniżki zależy także od liczby zakupionych licencji – im więcej licencji zamawiasz, tym są one tańsze!

Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej!

Przydatne linki