ESIG - header certified
Gold Stevie Award 2023
G2 Spring 2024 Leader

Nr 1 wśród rozwiązań do podpisów email dla Microsoft 365

CodeTwo
Email Signatures 365

Testuj za darmo

(14-dniowa wersja testowa; nie wymaga karty kredytowej)

CodeTwo Email Signatures for Office 365

Cennik

Licencje na program nabywa się poprzez wykupienie miesięcznej lub rocznej subskrypcji. Koszt subskrypcji jest uzależniony od typu subskrypcji (wybierając roczną subskrypcję, oszczędzisz około 10% w skali roku) oraz liczby licencji. Licencja jest przypisywana każdemu użytkownikowi (lub współdzielonej skrzynce pocztowej/shared mailbox), których wiadomości przechodzą przez usługę chmurową CodeTwo (podpisy typu cloud), albo którzy korzystają z dodatku do Outlooka (podpisy typu Outlook).

Wszystkie ceny podane na tej stronie są cenami netto i nie zawierają podatku VAT (23%).

Skorzystaj z kalkulatora cen powyżej, aby dowiedzieć się jaki będzie koszt subskrypcji.

Szczegóły i dodatkowe informacje dotyczące cennika

rozwiń wszystkie | zwiń wszystkie

 • Opłata za program pobierana jest automatycznie na początku danego okresu rozliczeniowego z karty kredytowej przypisanej do subskrypcji. Jeśli wybierzesz miesięczną subskrypcję, wtedy Twój okres rozliczeniowy wynosi miesiąc. Jeśli wybierzesz roczną subskrypcję, wtedy okres rozliczeniowy wynosi jeden rok. Roczna subskrypcja wiąże się z niższymi kosztami w skali roku.

 • Subskrypcję można zakupić poprzez panel administracyjny CodeTwo (CodeTwo Admin Panel). Aby to zrobić, zaloguj się do panelu administracyjnego i przejdź do strony Tenants. Następnie wybierz tenanta, dla którego chcesz zakupić subskrypcję. Pokaże się okno ustawień. Przejdź do Subscription, kliknij Buy subscription, jak pokazano poniżej, i postępuj zgodnie z wyświetlanymi instrukcjami. Aby zapłacić za subskrypcję, musisz w pierwszej kolejności zdefiniować metodę płatności. Subskrypcję może zakupić dowolny użytkownik z przypisaną rolą Owner (właściciel) albo Admin Panel admin (administrator).

  Dowiedz się więcej o procesie zakupu subskrypcji w instrukcji użytkownika

  CodeTwo Email Signatures 365 - jak kupić?

 • Możesz korzystać bezpłatnie z programu przez 14 dni. Jeżeli potrzebujesz więcej czasu na testowanie naszego oprogramowania, możesz samodzielnie wydłużyć ten okres z poziomu panelu administracyjnego do maksymalnie 21 dni.

  Wersja testowa posiada wszystkie funkcje, ale jest ograniczona do 1000 skrzynek pocztowych. Jeśli chcesz przetestować program w środowisku z większą liczbą skrzynek, skontaktuj się z nami. Dodatkowo, podczas korzystania z wersji testowej programu każdy klient może liczyć na pełne wsparcie techniczne.

  Dowiedz się więcej o wersji testowej CodeTwo Email Signatures 365

 • Licencje zużywają wyłącznie użytkownicy uwzględnieni w zakresie licencjonowanych użytkowników. CodeTwo Email Signatures 365 przypisuje licencje każdemu użytkownikowi i każdej współdzielonej skrzynce pocztowej (shared mailbox), których wiadomości email przechodzą przez usługę chmurową CodeTwo (tryb cloud/server-side), a także każdemu użytkownikowi, który korzysta z dodatku CodeTwo do Outlooka (tryb Outlook/client-side). W trybie łączonym (combo), który jest połączeniem trybu cloud i Outlook, licencje są przypisywane na oba sposoby. Niezależnie od trybu dodawania podpisów, z którego korzystasz, jeden użytkownik może zużyć tylko jedną licencję. Dowiedz się więcej o licencjonowaniu CodeTwo Email Signatures 365 z instrukcji użytkownika

  Gdy program działa w trybie cloud, licencje są przypisywane użytkownikom, których wiadomości email przechodzą przez naszą usługę, nawet jeśli dla tych wiadomości nie są ustawione żadne reguły dodawania podpisów. Jeśli chcesz ograniczyć liczbę użytkowników, którzy otrzymują podpisy w trybie cloud, możesz ograniczyć zakres licencjonowanych użytkowników do określonej grupy. Więcej informacji na temat zarządzania zakresem użytkowników, którzy korzystają z usługi CodeTwo (i stopek), znajdziesz w instrukcji użytkownika.

  Foldery publiczne i grupy dystrybucyjne, które posiadają włączoną obsługę poczty (czyli są mail-enabled), nie zużywają licencji. Dzieje się tak, ponieważ wiadomości email wysyłane z tych źródeł nie są obsługiwane przez mechanizm dodawania podpisów.

 • CodeTwo Email Signatures 365 posiada funkcję Autoresponder, która umożliwia tworzenie odpowiedzi automatycznych i wiadomości typu Out of Office na platformie Microsoft 365 oraz centralne zarządzanie nimi. Kupując subskrypcję na 200 licencji, otrzymujesz 200 licencji na dodawanie podpisów email i 200 licencji do wykorzystania z funkcją Autoresponder.

  Posiadając na przykład 200 licencji, możesz wykorzystać je wszystkie dla tej samej grupy użytkowników (tych samych 200 użytkowników otrzymuje podpisy, jak również otrzymują oni automatyczne odpowiedzi) lub możesz przypisać je różnym użytkownikom (200 użytkowników otrzymuje podpisy, a 200 innych otrzymuje automatyczne odpowiedzi), co oznacza, że nawet 400 użytkowników może skorzystać z posiadanej przez Ciebie puli 200 licencji.

  Licencje zużywają wyłącznie użytkownicy uwzględnieni w zakresie licencjonowanych użytkowników. Licencje Autoresponder są przypisywane na podstawie ustawień reguł. Tworząc regułę typu autoresponder dla x użytkowników w organizacji, x licencji zostanie wykorzystanych w momencie jej zapisania. Pamiętaj, że możesz zresetować liczbę licencji, np. jeśli niektóre licencje zostały przypisane niewłaściwym użytkownikom (zobacz jak).

  Dowiedz się więcej o licencjonowaniu funkcji Autoresponder w instrukcji użytkownika

 • Dodatkowe licencje mogą zostać zakupione w dowolnym czasie trwania subskrypcji poprzez panel administracyjny.

  W przypadku zwiększenia liczby licencji:

  • Twoja subskrypcja natychmiast rozszerza się o liczbę nowych licencji,
  • z Twojej karty kredytowej pobierana jest jednorazowa opłata pokrywająca korzystanie z nowych licencji do końca trwającego okresu rozliczeniowego (czyli do czasu pobrania kolejnej pełnej opłaty),
  • natychmiast wysyłamy Ci fakturę za powyższą opłatę,
  • począwszy od najbliższego okresu rozliczeniowego zwiększa się łączny koszt Twojej subskrypcji i aktualizowane są odpowiednie dane w kolejnych fakturach.

  W przypadku zmniejszenia liczby licencji:

  • liczba licencji nie ulega natychmiastowej zmianie – oryginalna liczba licencji utrzymuje się do końca trwającego okresu rozliczeniowego,
  • począwszy od najbliższego okresu rozliczeniowego zmniejsza się łączny koszt Twojej subskrypcji i aktualizowane są odpowiednie dane w kolejnych fakturach.

  Dodatkowe informacje o zmianie liczby licencji znajdziesz w instrukcji użytkownika

 • Subskrypcja na CodeTwo Email Signatures 365 jest przedłużana automatycznie w momencie zakończenia się bieżącego okresu rozliczeniowego. 

 • Z subskrypcji na CodeTwo Email Signatures 365 można zrezygnować w dowolnym momencie (brak okresu wypowiedzenia). Subskrypcję można anulować w panelu administracyjnym. Anulowanie oznacza, że nie zostanie ona automatycznie odnowiona w momencie zakończenia się bieżącego okresu rozliczeniowego. Dowiedz się więcej o zarządzaniu subskrypcjami

 • CodeTwo Email Signatures 365 to rozwiązanie SaaS (oprogramowanie jako usługa), które już na samym starcie jest w pełni funkcjonalne i zapewnia pełnię korzyści. Nowe funkcje, dodatki i aktualizacje są dostępne dla użytkownika od razu po ich wydaniu. Dodatkowo, każdy klient może liczyć na kompleksowe wsparcie techniczne za pośrednictwem telefonu albo poczty elektronicznej – pracujemy przez całą dobę od poniedziałku do piątku, we wszystkich strefach czasowych.

  Wszystkie podejmowane przez nas działania służą zapewnieniu naszym klientom najwyższego poziomu obsługi na rynku. Za nasze usługi nigdy nie będziemy pobierać żadnych dodatkowych ukrytych opłat. W przypadku anulowania subskrypcji (miesięcznej albo rocznej) nie ma okresu wypowiedzenia – subskrypcja wygasa z końcem bieżącego cyklu rozliczeniowego, a klient nie jest obciążany żadnymi kosztami po jego zakończeniu ani nie podlega jakimkolwiek karom umownym. Jeżeli uważasz, że nasza subskrypcja, Regulamin Sprzedaży i Świadczenia Usług lub Polityka Prywatności zawierają jakiekolwiek nieuczciwe zapisy, poinformuj o tym naszego CEO.

 • Za program można zapłacić jedynie kartą kredytową lub debetową. Płatności te są obsługiwane przez PayPal (Braintree). Podanie danych karty kredytowej na stronie CodeTwo jest bezpieczne, ponieważ nasz system zamówień do przetwarzania płatności wykorzystuje wyłącznie szyfrowane TLS i zweryfikowane połączenia. CodeTwo nie przechowuje danych Twojej karty kredytowej w żadnej formie. CodeTwo respektuje normę bezpieczeństwa PCI (Payment Card Industry).

  Po wprowadzeniu danych fakturowych i złożeniu zamówienia (tak, jak opisano w sekcji Jak kupić? powyżej), subskrypcja na CodeTwo Email Signatures 365 zostanie automatycznie aktywowana. Należy pamiętać, że dane rozliczeniowe organizacji może edytować jedynie użytkownik posiadający w CodeTwo Admin Panel rolę Owner (właściciel).

  PCI-Compliant badge

 • Wsparcie techniczne wliczone jest w cenę subskrypcji programu i wiąże się z następującymi korzyściami:

  • Pełnym dostępem do naszej Bazy Wiedzy.
  • Dostępem przez telefon i email do naszego zespołu Customer Success (nagrodzonego przez Microsoft) 24 godziny na dobę w dni robocze.
  • Gwarancją, że skontaktujemy się z Tobą w przeciągu 24 godzin od otrzymania zapytania. Nasi technicy odpowiedzą na wszystkie pytania dotyczące naszych produktów i pomogą w rozwiązaniu ewentualnych problemów technicznych.
  • Zapewnieniem, że Twoje zapytania będą kompleksowo obsługiwane przez tego samego specjalistę (chyba że w danym momencie dany specjalista jest poza biurem).
 • CodeTwo oferuje zniżki:

  • organizacjom pozarządowym non-profit, placówkom edukacyjnym, placówkom służby zdrowia,
  • agencjom, organizacjom i instytucjom rządowym,
  • uczestnikom naszego programu partnerskiego,
  • użytkownikom CodeTwo Exchange Rules i CodeTwo Exchange Rules PRO*.

  * Możesz także w łatwy sposób zmigrować wszystkie podpisy email wraz z regułami dodającymi te podpisy, a także automatyczne odpowiedzi z Twojego lokalnego serwera do nowego środowiska. Dowiedz się więcej

  Wielkość zniżki zależy także od liczby zakupionych licencji – im więcej licencji zamawiasz, tym są one tańsze!

  Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej!

Przydatne linki