CodeTwo Email Signatures for Office 365

email signatures for office 365 bullet logo
Centralne zarządzanie podpisami email na platformie Exchange Online
email signatures for office 365 bullet globe
Klienci ze 150 krajów cenią nas za:
całodobowe wsparcie techniczne
podpisy email widoczne podczas pisania wiadomości
błyskawiczne wdrożenie
Testuj za darmo
14-dniowa wersja testowa
Kup
Sprawdź cennik
Zaloguj się
Dla istniejących użytkowników

Cennik

Licencje na program nabywa się poprzez wykupienie miesięcznej lub rocznej subskrypcji. Koszt licencji jest uzależniony od typu subskrypcji (miesięczna lub roczna) oraz liczby użytkowników, których wiadomości email przekazywane będą do CodeTwo Email Azure Service (serwis CodeTwo Email Signatures for Office 365 mieszczący się w chmurze Microsoft Azure). Aby dowiedzieć się, jak zarządzać zakresem użytkowników przejdź do pytania nr 3 na stronie FAQ.

Wsparcie techniczne oraz wszystkie aktualizacje są wliczone w cenę subskrypcji programu. Więcej o Wsparciu technicznym.

Nowa licencja / odnawianie licencji 

Skorzystaj z kalkulatora cen, aby dowiedzieć się jaki będzie koszt subskrypcji:

Wybierz walutę:
Subskrypcja:
Liczba użytkowników/licencji:
Koszt użytkownika/licencji (rocznie):Koszt użytkownika/licencji (mies.):
{{ pricePerMailBox|price:currency:2 }}
Koszt łącznie (rocznie):Koszt łącznie (mies.):
{{ priceTotal|price:currency:2 }}
Minimalna liczba skrzynek wynosi 10.
Nasze rozwiązania do zarządzania podpisami użytkowników sprzedawane jest wraz z darmową roczną subskrypcją na program do backupu danych Office 365.
Dowiedz się więcej...


Opłata za program pobierana jest automatycznie na początku danego okresu rozliczeniowego z karty kredytowej przypisanej do subskrypcji. Jeśli wybierzesz miesięczną subskrypcję, wtedy Twój okres rozliczeniowy wynosi miesiąc. Jeśli wybierzesz roczną subskrypcję, wtedy okres rozliczeniowy wynosi jeden rok. Roczna subskrypcja wiąże się z niższymi kosztami w skali roku i dodatkową korzyścią – darmową roczną subskrypcją na CodeTwo Backup for Office 365. Dowiedz się więcej…

Jak kupić?

Subskrypcję można zakupić poprzez panel administracyjny. W tym celu należy wybrać sposób płatności, a następnie kliknąć na ikonę koszyka, znajdującą się na kafelku odpowiedniego tenanta (sekcja Tenants). Następnie należy postępować zgodnie z wyświetlanymi instrukcjami.

Kup CodeTwo Email Signatures for Office 365 - krok 1

Kup CodeTwo Email Signatures for Office 365 - krok 2

Darmowy backup i odzyskiwanie danych Office 365

Jeśli kupujesz roczną subskrypcję CodeTwo Email Signatures for Office 365, możesz za darmo przez rok korzystać z CodeTwo Backup for Office 365. Program ten zapewnia dodatkową warstwę ochrony dla skrzynek pocztowych Office 365, danych SharePoint Online oraz OneDrive for Business, chroniąc przed utratą cennych danych i pozwalając na ich szybkie przywrócenie w dowolnym momencie.

Uwaga: Oferta dotyczy tylko nowych klientów, którzy wybierają roczną subskrypcję programu CodeTwo Email Signatures for Office 365.

Po zamówieniu rocznej subskrypcji CodeTwo Email Signatures for Office 365, wyślemy Ci wiadomość z instrukcją, jak aktywować darmową subskrypcję programu CodeTwo Backup for Office 365. Darmowa aktywacja jest możliwa w ciągu 5 dni od otrzymania od nas wiadomości z instrukcją.

Liczba licencji, które możesz wykorzystać w ramach darmowej subskrypcji CodeTwo Backup for Office 365 zależy od liczby użytkowników, dla których wykupiona została subskrypcja CodeTwo Email Signatures for Office 365. Na przykład, przy zakupie subskrypcji CodeTwo Email Signatures for Office 365 dla 100 użytkowników, możesz odebrać 100 licencji dla CodeTwo Backup for Office 365. Jedna licencja pozwala na stworzenie kopii zapasowej jednej skrzynki pocztowej, 2 GB danych folderów publicznych lub 10 GB danych SharePoint/OneDrive for Business. Liczba licencji jest ograniczona tylko ilością użytkowników, dla których wykupiona została subskrypcja CodeTwo Email Signatures for Office 365.

Po zakończeniu okresu darmowej subskrypcji CodeTwo Backup for Office 365, możesz przedłużyć subskrypcję w standardowej cenie albo zakończyć korzystanie z programu bez żadnych konsekwencji.

Dowiedz się więcej o CodeTwo Backup for Office 365

Zmiana liczby licencji w subskrypcji

Dodatkowe licencje mogą zostać zakupione w dowolnym czasie trwania subskrypcji poprzez panel administracyjny.

W przypadku zwiększenia liczby licencji:

  • Twoja subskrypcja natychmiast rozszerza się o liczbę nowych licencji,
  • z Twojej karty kredytowej pobierana jest jednorazowa opłata pokrywająca korzystanie z nowych licencji do końca trwającego okresu rozliczeniowego (czyli do czasu pobrania kolejnej pełnej opłaty),
  • natychmiast wysyłamy Ci fakturę za powyższą opłatę,
  • począwszy od najbliższego okresu rozliczeniowego zwiększa się łączny koszt Twojej subskrypcji i aktualizowane są odpowiednie dane w kolejnych fakturach.

W przypadku zmniejszenia liczby licencji:

  • liczba licencji nie ulega natychmiastowej zmianie – oryginalna liczba licencji utrzymuje się do końca trwającego okresu rozliczeniowego,
  • począwszy od najbliższego okresu rozliczeniowego zmniejsza się łączny koszt Twojej subskrypcji i aktualizowane są odpowiednie dane w kolejnych fakturach.

Odnawianie subskrypcji

Subskrypcja na CodeTwo Email Signatures for Office 365 jest przedłużana automatycznie w momencie zakończenia się bieżącego okresu rozliczeniowego. 

Anulowanie subskrypcji

W każdym momencie korzystania z CodeTwo Email Signatures for Office 365 można zrezygnować z dalszej subskrypcji. Subskrypcję można anulować w panelu administracyjnym. Anulowanie subskrypcji oznacza, że nie zostanie ona automatycznie odnowiona w momencie zakończenia się bieżącego okresu rozliczeniowego.

Subskrypcja może zostać wznowiona z zachowaniem wszystkich ustawień przez 6 miesięcy od momentu jej anulowania.

Szczegóły składania zamówień

Za program można zapłacić jedynie kartą kredytową lub debetową. Płatności te są obsługiwane przez system Braintree (w ramach firmy PayPal).

Po wprowadzeniu danych fakturowych subskrypcja na CodeTwo Email Signatures for Office 365 zostanie automatycznie aktywowana.

CodeTwo respektuje normę bezpieczeństwa PCI (Payment Card Industry).

Więcej o Wsparciu technicznym

Wsparcie techniczne wlicza się w cenę subskrypcji programu i wiąże się z następującymi korzyściami:

  • Pełnym dostępem do naszej Bazy Wiedzy.
  • Dostępem przez telefon i email do specjalistów CodeTwo 24 godziny na dobę w dni robocze.
  • Gwarancją, że skontaktujemy się z Tobą w przeciągu 24 godzin od otrzymania zapytania.
  • Zapewnieniem, że Twoje zapytania będą kompleksowo obsługiwane przez tego samego specjalistę (chyba że w danym momencie dany specjalista jest poza biurem).

Przydatne linki