Darmowe wtyczki do Outlooka

Free Outlook Add-InsPrzyzwyczailiśmy się mówić, że jeżeli coś jest za darmo to na pewno musi być kiepskiej jakości. W niektórych przypadkach trudno się nie zgodzić, jednak w moim przekonaniu istnieją wyjątki od tej reguły, szczególnie jeżeli mówimy o darmowych programach. Sieć jest pełna darmowych narzędzi służących do różnych celów. Wystarczy tylko wpisać słowo “free” w wyszukiwarce przed nazwą rozwiązania, kóre nas interesuje i wybrać z listy to, które nam najbardziej odpowiada.  Czym się kierować?

Wybór narzędzi ze sprawdzonego źródła to podstawa, a jako że tworzenie niezawodnych wtyczek weszło już nam w krew, szukając sprytnego rozszerzenia swojego ulubionego klienta poczty nie powinniście zapominać o freeware’ach CodeTwo. W końcu jedynym kosztem inwestycji w tym przypadku będzie wasz czas…:)

Zapraszamy zatem do odwiedzenia sekcji Freeware na naszej stronie. Przekonaj się jak wiele te proste darmowe narzędzia mogą zmienić w twojej codziennej pracy. Instalując wtyczki zaprojektowane do synchronizacji folderów Outlooka, dzielenia jego kategorii i eksportu danych odkryjesz całkiem nowe możliwości tego popularnego programu pocztowego. Odblokuj załączniki blokowane przez Outlook domyślnie i pozbądź się zduplikowanych plików PST powodujących tak dużo zamieszania w twojej skrzynce. Dzięki jednej z naszej wtyczek możliwe jest nawet używanie Outlooka w powiązaniu z funkcjonalościami komunikatora Gadu Gadu! Jakby tego było mało, wyobraź sobie jak potężnym narzędziem mógłby stać się twój Outlook, gdyby część z tych narzędzi zostało zainstalowanych wraz z CodeTwo Public Folders – najbardziej zaawansowanym programem służących do dzielenia danych w Outlooku firmy CodeTwo.

Pomysłów na nowe freeware’y w CodeTwo nie brakuje, dlatego po zainstalowaniu dostępnych wtyczek na swoich dyskach nie zapomnijce odwiedzać naszego bloga regularnie. Być może już niedługo będziemy mogli oddać w wasze ręce kolejne użyteczne programy!

Więcej o darmowych programach CodeTwo
Więcej o produktach CodeTwo
Strona główna CodeTwo

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Administratorem Twoich danych osobowych jest CodeTwo sp. z o.o. sp. k.
Dowiedz się więcej w naszej Polityce Prywatności.