Darmowe programy

Sprawdź nasze darmowe programy. Pobieraj i korzystaj z nich bez ograniczeń. Nie zawierają reklam!

CodeTwo Active Directory Photos

CodeTwo Active Directory Photos

Active Directory Photos to darmowa aplikacja służąca do importowania zdjęć użytkowników do Active Directory i zarządzania nimi w prosty i przejrzysty sposób. Program pozwala łatwo organizować nawet tysiące fotografii przechowywanych w atrybutach thumbnailPhoto, bez jakiejkolwiek znajomości Active Directory. Wgranie zdjęć do Active Directory pozwoli wyświetlać je w emailach i kontaktach w Outlooku, w SharePoint, oraz programach Lync i Skype for Business, a także umożliwi ich automatyczne dodawanie do podpisów wiadomości poczty Exchange.

CodeTwo User Photos for Office 365

CodeTwo User Photos for Office 365

CodeTwo User Photos for Office 365 to darmowa aplikacja, która pozwala na zbiorcze importowanie zdjęć użytkowników i zarządzanie nimi w Office 365. Główną zaletą tego narzędzia jest brak konieczności stosowania skryptów PowerShell oraz wcześniejszego dostosowywania rozmiarów zdjęć - dzięki temu zaoszczędzasz wiele czasu i wysiłku. Zdjęcia zaimportowane przy pomocy CodeTwo User Photos for Office 365 są synchronizowane do Exchange Online, SharePoint Online, OneDrive i Skype for Business oraz innych powiązanych aplikacji desktopowych i online.


CodeTwo Exchange Sync

CodeTwo Exchange Sync

CodeTwo Exchange Sync to darmowa aplikacja przeznaczona dla serwera Exchange. Pozwala ona na automatyczną synchronizację danych pomiędzy wybranymi folderami Exchange Server, dzięki czemu możliwe jest tworzenie grupowych kalendarzy i innych folderów przeznaczonych do pracy grupowej. Można synchronizować dane dowolnego typu: pocztę, kalendarze, kontakty, zadania itp. Zróżnicowane opcje synchronizacji, filtry i modyfikatory pozwalają wykorzystać to darmowe narzędzie w wielu scenariuszach.


CodeTwo Outlook Sync

CodeTwo Outlook Sync

Outlook Sync to prosta w użyciu, darmowa aplikacja, która synchronizuje wiadomości, kalendarze, kontakty i inne foldery programu Microsoft Outlook pomiędzy dwoma komputerami w sieci lokalnej. Dzięki temu, można mieć pewność że wszystkie elementy są zawsze aktualne na obu używanych komputerach. Program ten może także posłużyć do znacznego usprawnienia pracy w zespole. Dzięki dzieleniu wybranych lub wszystkich folderów, wybrany współpracownik może być zawsze na bieżąco ze wszystkimi projektami nad którymi razem pracujecie. Dodatkowo, dzięki funkcji AutoSync, wszystkie zmiany będą natychmiast widoczne na drugim komputerze.


CodeTwo QR Code Desktop Reader & Generator

CodeTwo QR Code Desktop Reader & Generator

Ten darmowy program pozwoli ci w łatwy sposób generować kody QR i odczytywać informacje w nich zawarte. Co najważniejsze, w odróżnieniu od innych podobnych programów na platformy mobilne, np. Android lub iOS, nasza aplikacja odczyta kody QR kody bezpośrednio na twoim komputerze. Dzięki programowi CodeTwo QR Code Desktop Reader & Generator będziesz w stanie odczytać kod QR zarówno z obrazka wyświetlanego na ekranie twojego komputera, jak i z nieotworzonego pliku. Teraz do odczytu kodów możesz użyć nawet kamerki podłączonej do komputera. Jednocześnie program jest niezwykle prosty w użyciu i nie zawiera żadnych zbędnych funkcji – przekonaj się na własną rękę!

Wycofane darmowe narzędzia

Poniżej znajdziesz nasze najstarsze programy, stworzone głównie na początku istnienia CodeTwo, kiedy to nasze wysiłki koncentrowały się wokół rozwiązań dla programu Microsoft Outlook. W kolejnych latach skupiliśmy się jednak na tworzeniu bardziej złożonych programów na platformy Microsoft Office 365 oraz Exchange. W związku z tym, pozostawiamy za sobą szeroki wachlarz wtyczek do Outlooka, którymi zdecydowaliśmy się z Wami podzielić. Sprawdź, czy pomogą usprawnić Twoją pracę z Outlookiem i korzystaj z nich bez ograniczeń. Za darmo!

Info: Programy te nie są już rozwijane, utrzymywane, testowane ani wspierane, dlatego nie możemy zagwarantować, że będą poprawnie działać w Twoim aktualnym środowisku.

CodeTwo Sync for iCloud

CodeTwo Sync for iCloud

CodeTwo Sync for iCloud to narzędzie umożliwiające automatyczną synchronizację folderów Outlooka z folderami iCloud eliminując tym samym konieczność ręcznego aktualizowania folderów. Program pozwala synchronizować wpisy kalendarza, kontakty oraz zadania, które następnie mogą być przeglądane na urządzeniach mobilnych (iPhone, iPad oraz inne urządzenia Apple®).

CodeTwo Outlook Export

CodeTwo Outlook Export

CodeTwo Outlook Export służy do eksportu danych z programu Microsoft Outlook do plików tekstowych CSV. Program umożliwia eksport dużo większej liczby danych niż wbudowany mechanizm eksportu Outlooka, pozwala na eksport pól niestandardowych, jest dużo szybszy i łatwiejszy w użyciu a do tego darmowy.


CodeTwo CatMan

CodeTwo CatMan

Darmowy program, który umożliwia współdzielenie kategorii programu Microsoft Outlook z innymi użytkownikami i zarządzanie nimi w prosty sposób w sieci. Szczególnie przydatny dla grup osób, które chcą mieć podobne listy kategorii w programie Microsoft Outlook.


CodeTwo FolderSync Addin

CodeTwo FolderSync Addin

Program CodeTwo FolderSync Addin jest dodatkiem do Outlook'a, który pozwala synchronizować ze sobą zawartość różnych folderów. Synchronizacja danych przebiega zawsze pomiędzy dwoma określonymi folderami, a użytkownik ma możliwość zdefiniowania wielu par folderów, które będą synchronizowane.


CodeTwo Move & Delete Watchdog

CodeTwo Move & Delete Watchdog

CodeTwo Move & Delete Watchdog to bezpłatna wtyczka, zapobiegająca przypadkowym modyfikacjom drzewa folderów w Outlooku. Aplikacja wyświetla ostrzeżenie za każdym razem, gdy przeciągniesz jeden folder do drugiego lub gdy wciśniesz klawisz Delete na klawiaturze. Po wyświetleniu okna alertu, możesz odwołać swoje polecenie bądź je potwierdzić.


CodeTwo Outlook Reply All Reminder

CodeTwo Outlook Reply All Reminder

CodeTwo Outlook Reply All Reminder to darmowe narzędzie dla Microsoft Outlook, które pozwala uniknąć niezręcznych sytuacji, gdy do odpowiedzi email nie zostali dołączeni wszyscy adresaci oryginalnej wiadomości. Dzięki programowi, po kliknięciu "Odpowiedz" w wiadomości mającej kilka osób w polu Do lub DW, aplikacja wyświetli przypomnienie o brakujących adresatach.