Rozdajemy kalendarze za darmo

Już dziś możesz zupełnie za darmo otrzymać od firmy CodeTwo bardzo funkcjonalny kalendarz.

Mowa oczywiście o programie CodeTwo NetCalendars, który umożliwia wspólną pracę kilku osób w jednym kalendarzu publicznym.

Program znajduje zastosowanie w praktycznie każdej branży jako narzędzie biurowe do pracy grupowej. Aplikacja może służyć zarówno pracownikom do zapisywania terminów spotkań, wydarzeń firmowych, jak również menadżerom do przydzielania zadań, obliczania faktycznego czasu spędzonego nad danym zadaniem, oraz do rezerwowania zasobów.

CodeTwo NetCalendars

Program CodeTwo NetCalendars pozwala utworzyć jeden lub kilka kalendarzy, z których będzie korzystać zespół pracowników, lub cały dział firmy. Współdzielenie może odbywać się poprzez sieć lokalną lub w internecie.

W pierwszym kroku tworzymy kalendarz na jednym z komputerów (właściciel kalendarza), a następnie podłączamy pozostałe końcówki robocze do wcześniej utworzonego kalendarza. Konfiguracja jest nieskomplikowana i zajmuje jedynie kilka minut. Szybki start z programem umożliwi ci ta instrukcja.

groupworkpl.PNG

Mamy dobrą informację dla osób przyzwyczajonych do korzystania z kalendarzy Outlook’a. Również te tworzone w CodeTwo NetCalendars posiadają wiele funkcji dostępnych u “starszego kuzyna”. Można zatem oznaczać terminy kolorowymi kategoriami, aby móc później szybko wyodrębnić wzrokowo poszukiwane elementy kalendarza. Co więcej, spotkania mogą zawierać przypomnienia pojawiające się na ekranie w wybranym momencie i dające znać, że zbliża się jakieś wydarzenie. Wszystkie elementy kalendarz można standardowo opisać krótkim tematem, dodać do niego szczegółowy opis, wyznaczyć godzinę rozpoczęcia i zakończenia, a także ustalić lokalizację np. sala konferencyjna.

Szczególnie przydatną funkcją będzie z pewnością możliwość pracy w programie z kalendarzem, który znajduje się na komputerze naszym lub innego pracownika w Outlook’u. Każda zmiana dokonana w kalendarzu outlookowym jest natychmiast i automatycznie przekopiowana do kalendarza współdzielonego za pomocą CodeTwo NetCalendars. Korzyści są oczywiste – nie musisz tworzyć nowego kalendarza, klonować wpisów, a przede wszystkim oszczędzasz czas.

Zapewne zastanawiasz się, czy kalendarz udostępniony publicznie może być czytany przez wszystkich pracowników bez wyjątku. Oczywiście nie, bowiem aplikacja posiada wbudowany moduł zarządzania prawami dostępu, aby tylko uprawnieni pracownicy mieli wgląd do określonych kalendarzy. Użytkownik może mieć prawo czytania elementów, dodawania ich oraz zmiany treści, aż po usuwanie.

Poza funkcjami wymienionymi wyżej możesz także drukować kilka kalendarzy w jednym widoku, tworzyć elementy prywatne widoczne tylko dla ciebie, oraz pracować w trybie offline, czyli bez połączenia z siecią.

CodeTwo NetCalendars służy wyłącznie do współdzielenia kalendarzy. Jeśli szukasz programu, który w pełni integruje się z najbardziej popularnym klientem pocztowym Outlook i pozwala na współdzielenie wszystkich danych Outlooka, t.j. zadań, kontaktów, poczty itd, to zajrzyj tu i zapoznaj się z możliwościami programu CodeTwo Public Folders.

Strona główna CodeTwo NetCalendars

Pobierz CodeTwo NetCalendars

Demonstracja

Podręcznik użytkownika

Instrukcja instalacji

CodeTwo Public Folders

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Administratorem Twoich danych osobowych jest CodeTwo sp. z o.o. sp. k.
Dowiedz się więcej w naszej Polityce Prywatności.