CodeTwo Exchange Rules Pro

Centralne zarządzanie stopkami email, notami prawnymi,
banerami marketingowymi oraz pełna kontrola przepływu poczty
na serwerze Exchange 2016, 2013, 2010 i 2007.

Pobierz

nie wymaga karty kredytowej;
pełne wsparcie techniczne podczas okresu próbnego

ER PRO - CS - PKPKlient

PKP Energetyka

Opis Firmy

PKP Energetyka S.A. działa na polskim rynku od 2001 roku. Jej głównym zadaniem jest sprzedaż i dostarczanie energii elektrycznej oraz sprzedaż paliw płynnych. Firma specjalizuje się także w usługach elektroenergetycznych.

Problem

Firma PKP Energetyka S.A. dotychczas borykała się z problemem wprowadzenia polityki ujednoliconych not prawnych i sygnatur dla wszystkich maili wychodzących, których liczba sięga około 5000 dziennie. Jednym z największych problemów było dołączenie logotypu do sygnatury oraz wykorzystania aktywnych pól Active Directory z danymi pracowników, co pozwoliłoby na stworzenie tylko jednego szablonu stopki mailowej dla 2200 pracowników korzystających z poczty Exchange. Właściwości serwera Exchange nie umożliwiały obejścia tego problemu.

Rozwiązanie

Jarosław Strzopa, specjalista ds. systemów informatycznych w PKP Energetyka S.A. szukał w intrenecie rozwiązania tego problemu i trafił na stronę CodeTwo Exchange Rules Pro, jako jedynego tego typu produktu w Polsce. "CodeTwo Exchange Rules Pro zawiera wszystkie potrzebne nam funkcjonalności" - powiedział Jarosław Strzopa. "Program ten w łatwy i szybki sposób pozwolił na stworzenie firmowej stopki, łącznie z wykorzystaniem pól Active Directory, na czym nam szczególnie zależało. Udało się również bez problemu dołączyć logotyp firmy do sygnatur".

Nazwa firmy: PKP Energetyka
Liczba pracowników: 8 000
Liczba przetwarzanych codziennie wiadomości: 5 000
Serwer: Exchange 2010
Liczba serwerów: 2
Problemy: jednolite stopki z polami AD, dodanie logotypu do sygnatur
Rozwiązanie: CodeTwo Exchange Rules Pro
Typ instalacji: 2 200 skrzynek
Czas instalacji: 4 tygodnie (wraz z aktualizacją Active Directory)

« Powrót do Case Study

Nasi Klienci: