CodeTwo Exchange Rules Pro

  • Program do centralnego zarządzania podpisami email oraz przepływem poczty na serwerze Exchange
  • Wspiera wszystkie klienty pocztowe, w tym Outlooka i urządzenia mobilne
  • Używany przez dziesiątki tysięcy firm na całym świecie
  • Posiada certyfikat Windows Server
  • Nagrodzony MSExchange.org Gold Award »
Pobierz

nie wymaga karty kredytowej;
pełne wsparcie techniczne
podczas okresu próbnego

Jak to działa

CodeTwo Exchange Rules PRO pozwala Ci zarządzać przepływem wiadomości na serwerze Exchange w oparciu o reguły. Obejmuje szeroki zakres aspektów, w tym: kontrola zawartości wiadomości, filtrowanie załączników, przekierowania wiadomości, podpisy email oraz noty prawne. Liczba kombinacji warunków (conditions) i akcji (actions) jest niemal niezliczona.

CodeTwo Exchange Rules Pro - Zakładka General

Dzięki graficznemu interfejsowi, tworzenie reguł z CodeTwo Exchange Rules PRO jest bardzo proste. Nie musisz pisać żadnych skryptów w PowerShell podczas konfigurowania aplikacji. Dzięki logicznej strukturze kreatory tworzenia reguł, administrator może stworzyć zaawansowane reguły bez większego wysiłku, za pomocą kilku kliknięć.

CodeTwo Exchange Rules Pro - Zakładka Conditions

Po zapisaniu reguły, będzie ona wyzwalana automatycznie i zawsze wtedy, kiedy określone warunki zostaną spełnione, np. adres nadawcy pasuje do zdefiniowanego warunku, wiadomość zawiera konkretną frazę lub załącznik, itd. Możliwości jest nieskończenie wiele!

CodeTwo Exchange Rules Pro - Jak działa 3

Dodatkowo, wszystkie zmiany wprowadzone w panelu administratora automatycznie rozprzestrzenią się na wszystkie instancje CodeTwo Exchange Rules PRO zainstalowane na serwerze Exchange w Twojej firmie. Nie ma potrzeby ręcznego importu/eksportu ustawień do wszystkich serwerów pocztowych.

CodeTwo Exchange Rules Pro - Jak działa 4

Jedną z najpopularniejszych opcji CodeTwo Exchange Rules PRO jest centralne zarządzanie podpisami i notami prawnymi w poczcie użytkowników. Program zawiera szereg udogodnień, które pozwalają stworzyć złożone wzory stopek mailowych, zawierające dane użytkowników, zdjęcia, grafiki i materiały marketingowe. Jednym z przykładów takiej funkcji jest graficzny edytor tworzenia wiadomości.

CodeTwo Exchange Rules Pro - Template editor

CodeTwo Exchange Rules PRO ma również kilka dodatkowych i przydatnych narzędzi administracyjnych, np. tester reguł, Server Monitor i dużą bibliotekę szablonów stopek mailowych. Wszystkie te funkcje są po to, aby usprawnić i ułatwić pracę administratora.

CodeTwo Exchange Rules Pro - Template library

Pobierz darmową wersję próbną
nie wymaga karty kredytowej;
pełne wsparcie techniczne podczas okresu próbnego