CodeTwo Exchange Rules Pro

  • Program do centralnego zarządzania podpisami email oraz przepływem poczty na serwerze Exchange
  • Wspiera wszystkie klienty pocztowe, w tym Outlooka i urządzenia mobilne
  • Używany przez dziesiątki tysięcy firm na całym świecie
  • Posiada certyfikat Windows Server
  • Nagrodzony MSExchange.org Gold Award »
Pobierz

30-dniowa wersja testowa;
nie wymaga karty kredytowej

Klient

Kingston College

CodeTwo Exchange Rules Pro - Case Study by Kingston College

Opis Firmy

Kingston College to dynamicznie rozwijająca się placówka edukacyjno-szkoleniowa dla osób powyżej 16 roku życia w południowym Londynie. Instytucja odgrywa kluczową rolę dla potrzeb edukacyjnych młodzieży oraz dorosłych w Kingston i okolicy, wspierając jednocześnie lokalnych przedsiębiorców w budowaniu bazy klientów dla szerokiego zaplecza ofert szkoleniowych. Szkoła rekrutuje co roku ponad 10 tys. studentów dziennych i zaocznych, w tak zróżnicowanych obszarach tematycznych jak Inżynieria, Sztuka i Wzornictwo, Sztuki Sceniczne, Sport, Zdrowie i Opieka Zdrowotna, Business, Turystyka, Zarządzanie i Usługi Profesjonalne, Nauki Ścisłe oraz Programowanie.

Problem

Kingston College zatrudnia blisko 900 osób, z czego większość używa serwera Exchange do obsługi swoich kont pocztowych. Dziennie przepływa tam około 3 tys. emaili, przesyłanych przez pracowników uczelni. Przed zakupieniem CodeTwo Exchange Rules Pro, dział marketing placówki nieustannie szukał rozwiązania, które pozwoliłoby centralnie zarządzać podpisami email, tak by były one spójne i wyglądały profesjonalnie. Co więcej, kluczowym kryterium była możliwość ukrywania pola podpisów, które są puste w Active Directory. Reguły wbudowane w Exchange 2010 były niewystarczające, by sprostać powyższym oczekiwaniom.

Rozwiązanie

Andy Hetherington, Kierownik Systemu Informatycznego i Usług w Kingston College, natrafił na CodeTwo Exchange Rules Pro w Google. Zdecydował, że wypróbuje narzędzie, skoro program może nie tylko sprostać wymaganiom zespołu marketerów Kingston, ale jest również wyposażony w możliwość ukrywania pustych miejsc AD w podpisach email. "Program zrobił dokładnie to, czego potrzebowaliśmy, i jest niezwykle łatwy do zainstalowania i skonfigurowania", powiedział Hetherington. "Oprogramowanie pomaga nam centralnie zarządzać podpisami i oferuje znacznie więcej niż Exchange 2010. CodeTwo to firma produkująca profesjonalne oprogramowanie, które robi dokładnie to, co deklaruje, że robi."

Nazwa firmy:Kingston College
Liczba pracowników:850
Liczba przetwarzanych codziennie wiadomości:3 000
Serwer:Exchange 2010 virtualized
Liczba serwerów:1
Problemy:brak scentralizowanego zarządzania podpisami; nieprofesjonalne projekty podpisów; niespójne podpisy
Rozwiązanie:CodeTwo Exchange Rules Pro
Typ instalacji:cała firma
Czas instalacji:2 tygodnie

« Powrót do Case Study