CodeTwo Exchange Rules Pro

Centralne zarządzanie stopkami email, notami prawnymi,
banerami marketingowymi oraz pełna kontrola przepływu poczty
na serwerze Exchange 2016, 2013, 2010 i 2007.

Pobierz

nie wymaga karty kredytowej;
pełne wsparcie techniczne podczas okresu próbnego

ER PRO - CS - Kingston CollegeKlient

Kingston College

Opis Firmy

Kingston College to dynamicznie rozwijająca się placówka edukacyjno-szkoleniowa dla osób powyżej 16 roku życia w południowym Londynie. Instytucja odgrywa kluczową rolę dla potrzeb edukacyjnych młodzieży oraz dorosłych w Kingston i okolicy, wspierając jednocześnie lokalnych przedsiębiorców w budowaniu bazy klientów dla szerokiego zaplecza ofert szkoleniowych. Szkoła rekrutuje co roku ponad 10 tys. studentów dziennych i zaocznych, w tak zróżnicowanych obszarach tematycznych jak Inżynieria, Sztuka i Wzornictwo, Sztuki Sceniczne, Sport, Zdrowie i Opieka Zdrowotna, Business, Turystyka, Zarządzanie i Usługi Profesjonalne, Nauki Ścisłe oraz Programowanie.

Problem

Kingston College zatrudnia blisko 900 osób, z czego większość używa serwera Exchange do obsługi swoich kont pocztowych. Dziennie przepływa tam około 3 tys. emaili, przesyłanych przez pracowników uczelni. Przed zakupieniem CodeTwo Exchange Rules Pro, dział marketing placówki nieustannie szukał rozwiązania, które pozwoliłoby centralnie zarządzać podpisami email, tak by były one spójne i wyglądały profesjonalnie. Co więcej, kluczowym kryterium była możliwość ukrywania pola podpisów, które są puste w Active Directory. Reguły wbudowane w Exchange 2010 były niewystarczające, by sprostać powyższym oczekiwaniom.

Rozwiązanie

Andy Hetherington, Kierownik Systemu Informatycznego i Usług w Kingston College, natrafił na CodeTwo Exchange Rules Pro w Google. Zdecydował, że wypróbuje narzędzie, skoro program może nie tylko sprostać wymaganiom zespołu marketerów Kingston, ale jest również wyposażony w możliwość ukrywania pustych miejsc AD w podpisach email. "Program zrobił dokładnie to, czego potrzebowaliśmy, i jest niezwykle łatwy do zainstalowania i skonfigurowania", powiedział Hetherington. "Oprogramowanie pomaga nam centralnie zarządzać podpisami i oferuje znacznie więcej niż Exchange 2010. CodeTwo to firma produkująca profesjonalne oprogramowanie, które robi dokładnie to, co deklaruje, że robi."

Nazwa firmy: Kingston College
Liczba pracowników: 850
Liczba przetwarzanych codziennie wiadomości: 3 000
Serwer: Exchange 2010 virtualized
Liczba serwerów: 1
Problemy: brak scentralizowanego zarządzania podpisami; nieprofesjonalne projekty podpisów; niespójne podpisy
Rozwiązanie: CodeTwo Exchange Rules Pro
Typ instalacji: cała firma
Czas instalacji: 2 tygodnie

« Powrót do Case Study

Nasi Klienci: