CodeTwo Exchange Rules Pro

Zarządzaj centralnie podpisami email, notami prawnymi, banerami marketingowymi oraz kontroluj przepływ emaili   Centralne zarządzanie podpisami email,
banerami marketingowymi oraz przepływem poczty na serwerze Exchange
Używany przez dziesiątki tysięcy firm na całym świecieUżywany przez dziesiątki tysięcy firm na całym świecie
CertyfikowanyPosiada certyfikat Windows Server
MSExchange.org Gold AwardNagrodzony MSExchange.org Gold Award
Pobierz

nie wymaga karty kredytowej;
pełne wsparcie techniczne podczas okresu próbnego

Klient

Kingston College

CodeTwo Exchange Rules Pro - Case Study by Kingston College

Opis Firmy

Kingston College to dynamicznie rozwijająca się placówka edukacyjno-szkoleniowa dla osób powyżej 16 roku życia w południowym Londynie. Instytucja odgrywa kluczową rolę dla potrzeb edukacyjnych młodzieży oraz dorosłych w Kingston i okolicy, wspierając jednocześnie lokalnych przedsiębiorców w budowaniu bazy klientów dla szerokiego zaplecza ofert szkoleniowych. Szkoła rekrutuje co roku ponad 10 tys. studentów dziennych i zaocznych, w tak zróżnicowanych obszarach tematycznych jak Inżynieria, Sztuka i Wzornictwo, Sztuki Sceniczne, Sport, Zdrowie i Opieka Zdrowotna, Business, Turystyka, Zarządzanie i Usługi Profesjonalne, Nauki Ścisłe oraz Programowanie.

Problem

Kingston College zatrudnia blisko 900 osób, z czego większość używa serwera Exchange do obsługi swoich kont pocztowych. Dziennie przepływa tam około 3 tys. emaili, przesyłanych przez pracowników uczelni. Przed zakupieniem CodeTwo Exchange Rules Pro, dział marketing placówki nieustannie szukał rozwiązania, które pozwoliłoby centralnie zarządzać podpisami email, tak by były one spójne i wyglądały profesjonalnie. Co więcej, kluczowym kryterium była możliwość ukrywania pola podpisów, które są puste w Active Directory. Reguły wbudowane w Exchange 2010 były niewystarczające, by sprostać powyższym oczekiwaniom.

Rozwiązanie

Andy Hetherington, Kierownik Systemu Informatycznego i Usług w Kingston College, natrafił na CodeTwo Exchange Rules Pro w Google. Zdecydował, że wypróbuje narzędzie, skoro program może nie tylko sprostać wymaganiom zespołu marketerów Kingston, ale jest również wyposażony w możliwość ukrywania pustych miejsc AD w podpisach email. "Program zrobił dokładnie to, czego potrzebowaliśmy, i jest niezwykle łatwy do zainstalowania i skonfigurowania", powiedział Hetherington. "Oprogramowanie pomaga nam centralnie zarządzać podpisami i oferuje znacznie więcej niż Exchange 2010. CodeTwo to firma produkująca profesjonalne oprogramowanie, które robi dokładnie to, co deklaruje, że robi."

Nazwa firmy:Kingston College
Liczba pracowników:850
Liczba przetwarzanych codziennie wiadomości:3 000
Serwer:Exchange 2010 virtualized
Liczba serwerów:1
Problemy:brak scentralizowanego zarządzania podpisami; nieprofesjonalne projekty podpisów; niespójne podpisy
Rozwiązanie:CodeTwo Exchange Rules Pro
Typ instalacji:cała firma
Czas instalacji:2 tygodnie

« Powrót do Case Study