CodeTwo Exchange Rules Pro

Centralne zarządzanie stopkami email, notami prawnymi,
banerami marketingowymi oraz pełna kontrola przepływu poczty
na serwerze Exchange 2016, 2013, 2010 i 2007.

Pobierz

nie wymaga karty kredytowej;
pełne wsparcie techniczne podczas okresu próbnego

ER PRO - CS - Investment PropertyKlient

Investment Property Databank Limited

Opis Firmy

IPD (Investment Property Databank) jest światowym liderem analiz efektywności oraz ryzyka w branży nieruchomości, kierującym swoje usługi do właścicieli, inwestorów, menadżerów i najemców. Firma zapewnia niezależne doradztwo i konsultacje dotyczące inwestycji w nieruchomości.

Problem

Korespondencja e-mail jest najważniejszym kanałem komunikacji dla IPD. W związku z tym, że firma świadczy usługi profesjonalne dla biznesu, kluczowe jest dla niej, aby wszystkie wiadomości korporacyjne wysyłane do klientów miały profesjonalny i zunifikowany wygląd. Pomimo, że firma wykorzystuje Microsoft Exchange Server 2010 jako podstawę dla swojego systemu korespondencji, wbudowane w Exchange 2010 funkcje podpisów nie spełniały standardów IPD. Potrzebowali oni prostego i elastycznego narzędzia do globalnego zarządzania podpisami pracowników, bez ingerencji użytkowników końcowych.

Rozwiązanie

IT Director w IPD znał już wcześniej CodeTwo Exchange Rules Pro i rekomendował to rozwiązanie administratorowi systemu w firmie. Jednym z głównych czynników, które zdecydowały o wyborze CodeTwo Exchange Rules PRO, była profesjonalna strona internetowa programu. Szybko się okazało, że program działa zgodnie z dokumentacją online, co wspólnie z przewodnikami w postaci filmów sprawiło, że instalacja i konfiguracja były niezwykle proste. Program pomógł firmie zaimplementować zunifikowany wygląd całej wychodzącej korespondencji, która jest obecnie zgodna z identyfikacją wizualną firmy i zawiera wszelkie potrzebne informacje prawne. Szablony podpisów są zarządzane centralnie na serwerze, a indywidualne dane użytkowników są pobierane z Active Directory, bez ich zaangażowania. Funkcje te, według Kamlesha Hirani – Analityka Sieci i Systemu IPD, są najcenniejszymi aspektami korzystania z CodeTwo Exchange Rules Pro. „Program jest wspaniały i pozwala nam na personalizowanie podpisów i szablonów centralnie, bez interakcji użytkowników.” – powiedział Hirani.

Nazwa firmy: Investment Property Databank Limited
Liczba pracowników: 350
Liczba przetwarzanych codziennie wiadomości: 150-200
Serwer: Microsoft Exchange Server 2010
Liczba serwerów: 5
Problem: Centralne zarządzanie podpisami użytkowników; wprowadzanie zmian do szablonów podpisów bez ingerencji użytkowników
Rozwiązanie: CodeTwo Exchange Rules Pro
Typ instalacji: cała firma
Czas instalacji: 1 godzina

« Powrót do Case Study

Nasi Klienci: