CodeTwo Exchange Rules Pro

Zarządzaj centralnie podpisami email, notami prawnymi, banerami marketingowymi oraz kontroluj przepływ emaili   Centralne zarządzanie podpisami email,
banerami marketingowymi oraz przepływem poczty na serwerze Exchange
Używany przez dziesiątki tysięcy firm na całym świecieUżywany przez dziesiątki tysięcy firm na całym świecie
CertyfikowanyPosiada certyfikat Windows Server
MSExchange.org Gold AwardNagrodzony MSExchange.org Gold Award
Pobierz

nie wymaga karty kredytowej;
pełne wsparcie techniczne podczas okresu próbnego

Klient

Investment Property Databank Limited

CodeTwo Exchange Rules Pro - Case Study od Investment Property Databank Limited

Opis Firmy

IPD (Investment Property Databank) jest światowym liderem analiz efektywności oraz ryzyka w branży nieruchomości, kierującym swoje usługi do właścicieli, inwestorów, menadżerów i najemców. Firma zapewnia niezależne doradztwo i konsultacje dotyczące inwestycji w nieruchomości.

Problem

Korespondencja e-mail jest najważniejszym kanałem komunikacji dla IPD. W związku z tym, że firma świadczy usługi profesjonalne dla biznesu, kluczowe jest dla niej, aby wszystkie wiadomości korporacyjne wysyłane do klientów miały profesjonalny i zunifikowany wygląd. Pomimo, że firma wykorzystuje Microsoft Exchange Server 2010 jako podstawę dla swojego systemu korespondencji, wbudowane w Exchange 2010 funkcje podpisów nie spełniały standardów IPD. Potrzebowali oni prostego i elastycznego narzędzia do globalnego zarządzania podpisami pracowników, bez ingerencji użytkowników końcowych.

Rozwiązanie

IT Director w IPD znał już wcześniej CodeTwo Exchange Rules Pro i rekomendował to rozwiązanie administratorowi systemu w firmie. Jednym z głównych czynników, które zdecydowały o wyborze CodeTwo Exchange Rules PRO, była profesjonalna strona internetowa programu. Szybko się okazało, że program działa zgodnie z dokumentacją online, co wspólnie z przewodnikami w postaci filmów sprawiło, że instalacja i konfiguracja były niezwykle proste. Program pomógł firmie zaimplementować zunifikowany wygląd całej wychodzącej korespondencji, która jest obecnie zgodna z identyfikacją wizualną firmy i zawiera wszelkie potrzebne informacje prawne. Szablony podpisów są zarządzane centralnie na serwerze, a indywidualne dane użytkowników są pobierane z Active Directory, bez ich zaangażowania. Funkcje te, według Kamlesha Hirani – Analityka Sieci i Systemu IPD, są najcenniejszymi aspektami korzystania z CodeTwo Exchange Rules Pro. „Program jest wspaniały i pozwala nam na personalizowanie podpisów i szablonów centralnie, bez interakcji użytkowników.” – powiedział Hirani.

Nazwa firmy:Investment Property Databank Limited
Liczba pracowników:350
Liczba przetwarzanych codziennie wiadomości:150-200
Serwer:Microsoft Exchange Server 2010
Liczba serwerów:5
Problem:Centralne zarządzanie podpisami użytkowników; wprowadzanie zmian do szablonów podpisów bez ingerencji użytkowników
Rozwiązanie:CodeTwo Exchange Rules Pro
Typ instalacji:cała firma
Czas instalacji:1 godzina

« Powrót do Case Study