CodeTwo Exchange Rules Pro

  • Program do centralnego zarządzania podpisami email oraz przepływem poczty na serwerze Exchange
  • Wspiera wszystkie klienty pocztowe, w tym Outlooka i urządzenia mobilne
  • Używany przez dziesiątki tysięcy firm na całym świecie
  • Posiada certyfikat Windows Server
  • Nagrodzony MSExchange.org Gold Award »
Pobierz

30-dniowa wersja testowa;
nie wymaga karty kredytowej

Klient

Investment Property Databank Limited

CodeTwo Exchange Rules Pro - Case Study od Investment Property Databank Limited

Opis Firmy

IPD (Investment Property Databank) jest światowym liderem analiz efektywności oraz ryzyka w branży nieruchomości, kierującym swoje usługi do właścicieli, inwestorów, menadżerów i najemców. Firma zapewnia niezależne doradztwo i konsultacje dotyczące inwestycji w nieruchomości.

Problem

Korespondencja e-mail jest najważniejszym kanałem komunikacji dla IPD. W związku z tym, że firma świadczy usługi profesjonalne dla biznesu, kluczowe jest dla niej, aby wszystkie wiadomości korporacyjne wysyłane do klientów miały profesjonalny i zunifikowany wygląd. Pomimo, że firma wykorzystuje Microsoft Exchange Server 2010 jako podstawę dla swojego systemu korespondencji, wbudowane w Exchange 2010 funkcje podpisów nie spełniały standardów IPD. Potrzebowali oni prostego i elastycznego narzędzia do globalnego zarządzania podpisami pracowników, bez ingerencji użytkowników końcowych.

Rozwiązanie

IT Director w IPD znał już wcześniej CodeTwo Exchange Rules Pro i rekomendował to rozwiązanie administratorowi systemu w firmie. Jednym z głównych czynników, które zdecydowały o wyborze CodeTwo Exchange Rules PRO, była profesjonalna strona internetowa programu. Szybko się okazało, że program działa zgodnie z dokumentacją online, co wspólnie z przewodnikami w postaci filmów sprawiło, że instalacja i konfiguracja były niezwykle proste. Program pomógł firmie zaimplementować zunifikowany wygląd całej wychodzącej korespondencji, która jest obecnie zgodna z identyfikacją wizualną firmy i zawiera wszelkie potrzebne informacje prawne. Szablony podpisów są zarządzane centralnie na serwerze, a indywidualne dane użytkowników są pobierane z Active Directory, bez ich zaangażowania. Funkcje te, według Kamlesha Hirani – Analityka Sieci i Systemu IPD, są najcenniejszymi aspektami korzystania z CodeTwo Exchange Rules Pro. „Program jest wspaniały i pozwala nam na personalizowanie podpisów i szablonów centralnie, bez interakcji użytkowników.” – powiedział Hirani.

Nazwa firmy:Investment Property Databank Limited
Liczba pracowników:350
Liczba przetwarzanych codziennie wiadomości:150-200
Serwer:Microsoft Exchange Server 2010
Liczba serwerów:5
Problem:Centralne zarządzanie podpisami użytkowników; wprowadzanie zmian do szablonów podpisów bez ingerencji użytkowników
Rozwiązanie:CodeTwo Exchange Rules Pro
Typ instalacji:cała firma
Czas instalacji:1 godzina

« Powrót do Case Study