CodeTwo Exchange Rules Pro

  • Program do centralnego zarządzania podpisami email oraz przepływem poczty na serwerze Exchange
  • Wspiera wszystkie klienty pocztowe, w tym Outlooka i urządzenia mobilne
  • Używany przez dziesiątki tysięcy firm na całym świecie
  • Posiada certyfikat Windows Server
  • Nagrodzony MSExchange.org Gold Award »
Pobierz

30-dniowa wersja testowa;
nie wymaga karty kredytowej

Klient

Davis LLP

Davis LLP

Opis Firmy

Davis LLP to międzynarodowa kancelaria prawnicza typu full-service, której pracownicy świadczą obsługę prawną w biurach zlokalizowanych od Kanady po Japonię. Ponad 240 prawników i konsultantów o prawie 50 specjalizacjach reprezentuje organizacje finansowe, korporacje, instytucje rządowe oraz osoby prywatne.

Problem

Firma korzystała wcześniej z dodatkowego rozwiązania do tworzenia not prawnych i podpisów. "Pomijając kwestię wysokiej ceny, rozwiązanie dodatkowo obciążało wydajność naszych serwerów Exchange nawet o 30%. Wpłynęło to w efekcie na pozostałe usługi Exchange – niektóre funkcjonalności nie działały tak, jak powinny, lub były ograniczone." – powiedział Matthew McIntosh, Senior Analyst w Davis LLP. "Tworzenie podpisów było proste, jednak sprawienie, by pojawiały się w emailach w zamierzony sposób, było niezwykle trudne i często wymagało szperania w kodzie HTML."

Jako że nie było zdalnej konsoli, do której mógł mieć dostęp dział marketingu, administrowanie podpisami było obsługiwane przez pracowników IT. W wyniku tego program nie był w pełni wykorzystywany, ograniczając tym samym możliwości użycia go przez pracowników marketingu do tworzenia ogólnofirmowych stopek w korespondencji.

Rozwiązanie

Matthew McIntosh natrafił na CodeTwo podczas poszukiwań dodatków do Exchange’a na forach. "CodeTwo Exchange Rules PRO było zawsze wyróżniane. Jako że doświadczenia w użytkowaniu są warte więcej niż przekaz marketingowy, miało to duży wpływ na naszą decyzję o przełączeniu się na ten program. Najpierw uruchomiliśmy rozwiązanie w naszym środowisku deweloperskim, aby potwierdzić to, czego dowiedzieliśmy się z komentarzy. Szybko stało się oczywiste, że CodeTwo Exchange Rules PRO to dobry produkt." – powiedział McInstosh.

"Rozwiązanie jest łatwe w instalacji, ma przejrzysty interfejs i jest bardzo intuicyjne. Wdrożyliśmy je w środowisku deweloperów i byliśmy gotowi do rozpoczęcia pracy z programem. Uruchomienie było szybkie i bezbolesne. W ciągu zaledwie kilku minut byliśmy zdolni stworzyć nasze standardowe podpisy, zaciągając informacje z Active Directory i robiąc użytek z edytora szablonów podobnego do tego z Outlooka.

Od kiedy zainstalowaliśmy CodeTwo Exchange Rules PRO, zauważyliśmy znaczny spadek obciążenia systemu na naszych serwerach. W rzeczywistości CodeTwo Exchange Rules PRO ledwie daje o sobie znać. Nie otrzymujemy już fal alertów o wydajności. Teraz jest po prostu szybciej.

Stworzenie podpisu to pestka. Możliwość tworzenia podpisów RTF i Plain Text z HTML za jednym kliknięciem to prawdziwa oszczędność czasu. Tak samo w przypadku możliwości podglądania pól Active Directory w oknie edycji. Tester reguł to również wspaniały dodatek, pozwalający testować na konsoli praktyczne scenariusze przed ich wdrożeniem.

CodeTwo Exchange Rules PRO pozwala nam delegować kontrolę nad tworzeniem podpisów do działu marketingu, pozwalając jednocześnie działowi IT na zachowanie pełnego nadzoru nad całością przepływu emaili i działaniem reguł. To uwalnia wiele czasu, który dotychczas personel IT spędzał nad projektowaniem szablonów, tak by były zgodne wizją pracowników marketingu.

CodeTwo Exchange Rules PRO stwarza również możliwości, których nie braliśmy nawet pod uwagę przy naszym poprzednim rozwiązaniu, jak np. reguły uzależnione od pory dnia czy kompresowanie załączników. Stanowi to dla nas dodatkową funkcjonalność, którą wykorzystujemy do celów biznesowych."

Nazwa firmy:Davis LLP
Liczba pracowników:580
Liczba przetwarzanych codziennie wiadomości:53 000
Serwer:Exchange 2010
Liczba serwerów:2
Problemy:Przeciążenie serwerów wywołane przez wcześniejsze dodatkowe rozwiązania do tworzenia podpisów i not prawnych, problem z projektowaniem podpisów w HTML, pracownicy działu marketingu nie mogli tworzyć reguł i podpisów, dodatkowe zajęcie dla specjalistów IT.
Rozwiązanie:CodeTwo Exchange Rules Pro
Typ instalacji:cała firma
Czas instalacji:2 godziny (wliczając odinstalowanie poprzedniego rozwiązania, instalacje CodeTwo Exchange Rules PRO na dwóch serwerach oraz konfiguracje not prawnych i podstawowych podpisów)

« Powrót do Case Study