CodeTwo Exchange Rules Pro

  • Program do centralnego zarządzania podpisami email oraz przepływem poczty na serwerze Exchange
  • Wspiera wszystkie klienty pocztowe, w tym Outlooka i urządzenia mobilne
  • Używany przez dziesiątki tysięcy firm na całym świecie
  • Posiada certyfikat Windows Server
  • Nagrodzony MSExchange.org Gold Award »
Pobierz

30-dniowa wersja testowa;
nie wymaga karty kredytowej

Klient

BenComm

CodeTwo Exchange Rules Pro - Case Study by BenComm

Opis Firmy

BenComm to utworzona w 1991 roku firma z branży technologii telekomunikacyjnych, która jest obecnie czołowym dostawcą rozwiązań telefonii IP Avaya SME w stanach Maryland, Virginii oraz w Dystrykcie Kolumbii. Z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem rynkowym, BenComm należy do pierwszej piątki dostawców produktów Avaya SME w USA.

Problem

Przed wdrożeniem CodeTwo Exchange Rules Pro, BenComm musiał się borykać z problemem unifikowania szablonu podpisów e-mail u wszystkich użytkowników. Pracownicy często samodzielnie edytowali podpisy, dlatego też ich wiadomości nie wyglądały profesjonalnie i nie pasowały do strategii marketingowej firmy.

Rozwiązanie

Mark Rowe, Chief Operating Officer w BenComm, odnalazł CodeTwo Exchange Rules Pro w Google. Program był szeroko rekomendowany przez innych użytkowników na forach IT, więc zdecydował się dać mu szansę. Sama instalacja zajęła 15 minut, a po uruchomieniu okazało się, że program był w stanie w pełni rozwiązać problemy BenComm w zakresie podpisów e-mail. Dobrze zaprojektowany interfejs użytkownika i szeroki wachlarz możliwości to cechy, które przykuły uwagę Rowe’a.

Program w 100 proc. rozwiązał problemy z podpisami BenComm. „Poprzez wdrożenie CodeTwo Exchange Rules PRO możemy teraz wymusić ujednoliconą politykę podpisów, która jest spójna z naszą strategia marketingową. Dzięki temu, wyglądamy bardziej profesjonalnie w oczach naszych obecnych oraz potencjalnych klientów.” – twierdzi Mark Rowe. „Co więcej, CodeTwo Exchange Rules PRO pozwala naszym użytkownikom zachować jednolite podpisy e-mail, niezależnie od tego, z jakiego klienta poczty korzystają (Outlook, OWA, iPhone, iPad, Android, etc.).” – dodaje Rowe.

Nazwa firmy:BenComm
Liczba pracowników:35-40
Liczba przetwarzanych codziennie wiadomości:od 250 do 1750 wychodzących; od 500 do 3500 przychodzących
Serwer:Microsoft Exchange Server 2010
Liczba serwerów:1
Problem:Uzyskanie ujednoliconych podpisów e-mail dla wszystkich użytkowników
Rozwiązanie:CodeTwo Exchange Rules PRO
Typ instalacji:50 skrzynek
Czas instalacji:1 dzień (instalacja i konfiguracja)

« Powrót do Case Study