CodeTwo Exchange Rules Pro

Zarządzaj centralnie podpisami email, notami prawnymi, banerami marketingowymi oraz kontroluj przepływ emaili   Centralne zarządzanie podpisami email,
banerami marketingowymi oraz przepływem poczty na serwerze Exchange
Używany przez dziesiątki tysięcy firm na całym świecieUżywany przez dziesiątki tysięcy firm na całym świecie
CertyfikowanyPosiada certyfikat Windows Server
MSExchange.org Gold AwardNagrodzony MSExchange.org Gold Award
Pobierz

nie wymaga karty kredytowej;
pełne wsparcie techniczne podczas okresu próbnego

Klient

BenComm

CodeTwo Exchange Rules Pro - Case Study by BenComm

Opis Firmy

BenComm to utworzona w 1991 roku firma z branży technologii telekomunikacyjnych, która jest obecnie czołowym dostawcą rozwiązań telefonii IP Avaya SME w stanach Maryland, Virginii oraz w Dystrykcie Kolumbii. Z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem rynkowym, BenComm należy do pierwszej piątki dostawców produktów Avaya SME w USA.

Problem

Przed wdrożeniem CodeTwo Exchange Rules Pro, BenComm musiał się borykać z problemem unifikowania szablonu podpisów e-mail u wszystkich użytkowników. Pracownicy często samodzielnie edytowali podpisy, dlatego też ich wiadomości nie wyglądały profesjonalnie i nie pasowały do strategii marketingowej firmy.

Rozwiązanie

Mark Rowe, Chief Operating Officer w BenComm, odnalazł CodeTwo Exchange Rules Pro w Google. Program był szeroko rekomendowany przez innych użytkowników na forach IT, więc zdecydował się dać mu szansę. Sama instalacja zajęła 15 minut, a po uruchomieniu okazało się, że program był w stanie w pełni rozwiązać problemy BenComm w zakresie podpisów e-mail. Dobrze zaprojektowany interfejs użytkownika i szeroki wachlarz możliwości to cechy, które przykuły uwagę Rowe’a.

Program w 100 proc. rozwiązał problemy z podpisami BenComm. „Poprzez wdrożenie CodeTwo Exchange Rules PRO możemy teraz wymusić ujednoliconą politykę podpisów, która jest spójna z naszą strategia marketingową. Dzięki temu, wyglądamy bardziej profesjonalnie w oczach naszych obecnych oraz potencjalnych klientów.” – twierdzi Mark Rowe. „Co więcej, CodeTwo Exchange Rules PRO pozwala naszym użytkownikom zachować jednolite podpisy e-mail, niezależnie od tego, z jakiego klienta poczty korzystają (Outlook, OWA, iPhone, iPad, Android, etc.).” – dodaje Rowe.

Nazwa firmy:BenComm
Liczba pracowników:35-40
Liczba przetwarzanych codziennie wiadomości:od 250 do 1750 wychodzących; od 500 do 3500 przychodzących
Serwer:Microsoft Exchange Server 2010
Liczba serwerów:1
Problem:Uzyskanie ujednoliconych podpisów e-mail dla wszystkich użytkowników
Rozwiązanie:CodeTwo Exchange Rules PRO
Typ instalacji:50 skrzynek
Czas instalacji:1 dzień (instalacja i konfiguracja)

« Powrót do Case Study