Zapominasz załączników? Oto nadchodzi CodeTwo Outlook Attachment Reminder!

Wysyłasz maila z ważną ofertą, umową czy też aplikację do potencjalnego pracodawcy? Lepiej nie zapomnij dołączyć załączników. Ups! „Wyślij” już kliknięte? No to… nie przejmuj się! Nadchodzi bowiem CodeTwo Outlook Attachment Reminder!

Z pewnością nie raz zdarzyło się Wam zapomnieć dołączyć plik do wiadomości, pomimo że w treści emaila piszecie „załączam”, „w załączeniu”, etc. Niestety, takie sytuacje zdarzają się każdemu. Nie ma problemu, jeśli wysyłamy maila do kolegi zza biurka obok. Gorzej, kiedy np. aplikujemy do nowej firmy czy wysyłamy efekt naszej ciężkiej pracy do klienta – po wystosowaniu kwiecistej wiadomości, czasami załączenie pliku może nam po prostu umknąć.

CodeTwo Outlook Attachment Reminder to nasz nowy darmowy dodatek do Outlooka, który przypomni Wam o załączeniu pliku, jeśli w treści wiadomości wystąpią zdefiniowane wcześniej frazy, sugerujące, że takowy powinien być dołączony.

Zobaczcie, jak działa CodeTwo Outlook Attachment Reminder:

Nasze nowe narzędzie jest absolutnie bezobsługowe, a instalacja trwa dosłownie chwilę. Nie musicie nic konfigurować w programie – ma on od razu zapisane typowe frazy, które umieszcza się w treści wiadomości, do której chce się załączyć jakieś pliki. Jeśli natomiast chcielibyście spersonalizować sobie hasła… nie ma problemu – możecie w prosty sposób modyfikować hasła, które będą uruchamiać alerty.

Zachęcamy Was zatem do ściągania i instalowania naszego nowego freeware’u.

Dowiedz się więcej o CodeTwo Outlook Attachment Reminder
Poznaj inne nasze darmowe programy

Strona główna CodeTwo

One thought on “Zapominasz załączników? Oto nadchodzi CodeTwo Outlook Attachment Reminder!


  1. No i co ja teraz zrobię – będę musiał napisać coś lepszego ;]..
    niż http://www.outlook.pl/Ostrzezenie-o-braku-zalacznika/435/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Administratorem Twoich danych osobowych jest CodeTwo sp. z o.o. sp. k.
Dowiedz się więcej w naszej Polityce Prywatności.