CodeTwo Office 365 Migration

CodeTwo Migration header iconŁatwa migracja do Office 365
oraz między tenantami Office 365
Office 365 Migration Windows Server CertifiedPosiada certyfikat Windows Server
MSExchange.org Gold AwardNagrodzony MSExchange.org Gold Award
GartnerUwzględniony w raporcie Gartnera
 
Pobierz
  30-dniowa wersja testowa; nie wymaga karty kredytowej
Kup
  darmowe wsparcie techniczne
na czas migracji

Dlaczego migracja z CodeTwo Office 365 Migration jest bezpieczna

Migracja poczty firmowej do Office 365 to spore wyzwanie. Może też budzić wiele obaw związanych z bezpieczeństwem i integralnością danych, gdyż podczas transferu są one narażone na większe ryzyko niż wówczas, gdy są przechowywane w Twoim lokalnym środowisku. CodeTwo Office 365 Migration gwarantuje, że proces ten przebiegnie w sposób prosty i bezpieczny. Zobacz, jak nasz program dba o bezpieczeństwo Twoich danych.

CodeTwo Office 365 Migration

Reliability and security

Office 365 Migration Security Garnter
Office 365 Migration bez stron trzecich
Office 365 Migration Dane przechowywane lokalnie
Office 365 Migration Zabezpieczenie przed utratą danych
Office 365 Migration security encryption
Office 365 Migration Wsparcie usługi MFA
Office 365 Migration brak zdalnego dostępu do Twojej sieci
Office 365 Migration Szczegółowe raporty
Office 365 Migration wsparcie 24/5
Office 365 Migration security ISO

Rekomendacja Gartnera

Dzięki programowi CodeTwo Office 365 Migration, Gartner w swoim przewodniku po rynku „Cloud Office Migration Tools” uznał CodeTwo za zaufanego dostawcę narzędzi do migracji. Więcej...

Bez udziału stron trzecich

Migracja z naszym oprogramowaniem nie wymaga zaangażowania żadnych dodatkowych usług chmurowych ani żadnych innych produktów stron trzecich. Po zakończeniu instalacji i konfiguracji w Twoim środowisku, program przesyła dane z serwera źródłowego bezpośrednio do chmury. Proces nie wymaga ujawnienia danych logowania ani żadnych innych poufnych danych osobom trzecim.

Informacje przechowywane lokalnie

Program jest zainstalowany lokalnie w Twojej organizacji. Oznacza to, że dane, którymi operuje, nie są dostępne z zewnątrz organizacji. Pliki dziennika generowane przez CodeTwo Office 365 Migration również są przechowywane wewnętrznie. Jeśli będziesz potrzebować wsparcia, możesz udostępnić nam pliki do celów diagnostycznych. Jest to jedyny sposób na uzyskanie przez nas dostępu do Twoich plików. W przeciwnym razie ani my, ani nikt inny nie ma do nich dostępu.

Zabezpieczenie przed przypadkową utratą danych

Czasami podczas migracji danych może dojść do utraty części z nich, ale nie jeśli korzystasz z CodeTwo Office 365 Migration. Nasz program otrzymuje pasywny dostęp do danych na serwerze źródłowym, co oznacza, że niezależnie od sytuacji, nasza aplikacja nie zmienia ani nie usuwa elementów źródłowych.

Szyfrowanie danych

Wszystkie dane zsynchronizowane z Twoim kontem Office 365 za pomocą CodeTwo Office 365 Migration są zawsze w pełni szyfrowane. Bezpieczne połączenie gwarantuje, że Twoje dane w Internecie nie są przez nikogo przechwytywane ani przeglądane. W konsekwencji, tylko właściciele skrzynek mają dostęp do ich zawartości. Ponadto program obsługuje również migrację wiadomości e-mail zaszyfrowanych przy użyciu funkcji Office 365 Message Encryption. Po zmigrowaniu tego typu wiadomości do środowiska docelowego, wszystkie przypisane do nich właściwości szyfrowania zostaną zachowane, tj. Poufne lub Nie przesyłaj dalej.

Wsparcie usługi MFA

Program wspiera usługę uwierzytelniania wieloskładnikowego MFA (multi-factor authentication). Oznacza to, że jeśli usługa MFA jest aktywna na Twoim koncie Office 365, możesz bez przeszkód użytkować nasz program. Dzięki temu możesz migrować z i do skrzynek Office 365 nie narażając bezpieczeństwa swojej organizacji. Zobacz, jak korzystać z oprogramowania CodeTwo przy włączonej funkcji MFA w Office 365.

Brak zdalnego dostępu do Twojej sieci

Nasze oprogramowanie do migracji nie zezwala na zdalne połączenie z Twoją siecią. Możesz jednak udostępnić swoje środowisko naszym technikom jeśli napotkasz trudności i będziesz potrzebować wsparcia. W takim przypadku nasi technicy połączą się z Tobą za pomocą Skype for Business.

Szczegółowe raporty

Możesz łatwo nadzorować proces migracji dzięki szczegółowym raportom. Nie musisz nawet śledzić pracy programu. Dzięki powiadomieniom mailowym od razu będziesz wiedzieć o wszystkich problemach, jeśli jakieś wystąpią podczas migracji. CodeTwo Office 365 Migration poinformuje Cię, które elementy w danych skrzynkach nie mogą być migrowane. Zdecydowanie ułatwia to identyfikację i naprawę problemu.

Wsparcie 24/5

W przypadku wystąpienia problemów z programem CodeTwo Office 365 Migration, nasz wykwalifikowany zespół wsparcia technicznego służy pomocą. Możesz skontaktować się z nami 24 godziny na dobę, pięć dni w tygodniu, bez dodatkowych kosztów: roczne Wsparcie Techniczne jest zawarte w subskrypcji.

ISO/IEC 27001 i 27018

Proces projektowania i wdrażania CodeTwo Office 365 Migration ściśle podlega naszemu Systemowi Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji (SZBI). Sam SZBI jest natomiast certyfikowany na zgodność z normami ISO/IEC 27001 oraz ISO/IEC 27018, w których opisane zostały najlepsze praktyki dotyczące prywatności i bezpieczeństwa danych (takie jak zasady privacy by design i privacy by default), które stosujemy przy tworzeniu naszego oprogramowania. Wdrożony przez nas system zarządzania oraz fakt, że poddawany jest on regularnym audytom wewnętrznym oraz zewnętrznym, jest gwarancją tego, że utrzymujemy najwyższy poziom bezpieczeństwa informacji zarówno wtedy, gdy dane przetwarzane są w chmurze, jak i lokalnie. Dowiedz się więcej o naszym SZBI oraz jaki ma on wpływ na nasze produkty…

Wersja próbna

Możesz sprawdzić funkcje programu instalując i testując wersję próbną. 30-dniowa wersja próbna daje możliwość migracji maksymalnie 10 elementów na folder, co pozwala zobaczyć, jak funkcjonuje program.

Bezpieczeństwo danych to dla nas bardzo ważna kwestia, dlatego skupiamy się na dostarczaniu najwyższych standardów dla ochrony Twoich danych. Dowiedz się więcej o naszej misji oraz o tym, dlaczego wybór naszego oprogramowania się opłaca.