CodeTwo Office 365 Migration

Pobierz

30-dniowa wersja testowa;
nie wymaga karty kredytowej

Kup

darmowe wsparcie techniczne
na czas migracji

Scenariusze migracji

 • Migracja skrzynek pocztowych z serwera Exchange lub SBS do Office 365. Migracja z Exchange 2003, 2007, 2010, 2013, 2016, a nawet 2019 do Office 365. Migracja z SBS 2003, 2008 i 2011 również jest obsługiwana. Dowiedz się więcej...
 • Migracja z Office 365. Dzięki opcji łączenia się z serwerem źródłowym przez EWS istnieje możliwość migracji pomiędzy tenantami Office 365.​
 • Migracja wiadomości email z serwera IMAP. Program wspiera również migrację emaili z serwerów IMAP. Możesz więc w łatwy, scentralizowany sposób zarządzać całym procesem migracji z serwerów Google Workspace (dawniej G Suite), IBM Notes (dawniej Lotus Notes), Zarafa, Kerio Connect, Zimbra lub innych. Więcej na temat migracji przez IMAP znajdziesz tutaj.
 • Migracja z hostowanego serwera Exchange. Dzięki możliwości migracji przez IMAP, CodeTwo Office 365 Migration może być wykorzystany również do przeniesienia emaili z hostowanego serwera Exchange np. z Rackspace.
 • Migracja folderów publicznych. Zmigruj foldery publiczne Exchange do Office 365 dokładnie tak samo jak skrzynki użytkowników, używając wygodnego interfejsu. Nie musisz używać żadnych skryptów, a foldery publiczne będą dostępne przez cały czas trwania migracji.
 • Wsparcie dla migracji cutover, staged i hybrid. Program pozwala na migrację wszystkich skrzynek za jednym zamachem (cutover migration) i migracji w partiach (staged migration). Program wspiera także środowiska hybrydowe jako źródło i cel migracji.
 • Wsparcie dla wszystkich języków. Możesz z łatwością zmigrować skrzynki z elementami w różnych językach. Nieważne jaki język jest ustawiony na serwerze docelowym – wszystkie znaki specjalne zostaną przeniesione.

Skrócony czas i zmniejszone zużycie zasobów

 • Minimalna ilość potrzebnych zasobów. Przeprowadź całą migrację samodzielnie. Program nie wymaga ingerencji osób trzecich i pozwala zautomatyzować wiele czynności, które w przeciwnym razie musiałby zostać wykonane ręcznie.
 • Graficzny interfejs użytkownika zamiast PowerShell. Wszystkie potrzebne opcje są łatwo dostępne z poziomu wygodnego, graficznego interfejsu użytkownika. Znajomość komend PowerShell nie jest wymagana. Zobacz screenshoty.
 • Kreatory połączeń i listy kontrolne. Zostaniesz poprowadzony przez proces nawiązywania połączenia z serwerem źródłowym i docelowym. Automatycznie utworzona lista kontrolna pomoże Ci zidentyfikować zagrożenia, jeżeli jakiekolwiek wystąpią.
 • Masowe tworzenie kont użytkowników. CodeTwo Office 365 Migration potrafi automatycznie licencjonować użytkowników w Office 365 i tworzyć dla nich skrzynki pocztowe.
 • Automatyczne dopasowanie skrzynek pocztowych użytkowników. Masz do zmigrowania setki skrzynek pocztowych? Pozwól, aby program automatycznie dopasował do siebie skrzynki z serwera źródłowego i docelowego.
 • Priorytety migracji. Przypisz wyższy priorytet wybranym skrzynkom, by były migrowane jako pierwsze. Teraz możesz zdecydować które dane są ważniejsze i powinny być przeniesione na samym poczatku, a które mogą poczekać.

Bezpieczeństwo i dostępność usług

 • Raporty stanu migracji. Każdy proces migracji może być monitorowany za pomocą wbudowanych raportów. Szczegółowy raport może zostać wygenerowany dla całej migracji, dla każdej skrzynki pocztowej lub zadania migrującego. Jeśli chcesz być informowany na bieżąco o stanie migracji wykorzystaj opcję wysyłania raportów na wskazany adres email.
 • Pełna dostępność usług. Proces kopiowania danych nie ma w ogóle wpływu na dostępność usług mailowych. Użytkownicy mogą pracować normalnie, podczas gdy ich administrator przygotowuje nową przestrzeń roboczą w chmurze.
 • Skanowanie i migracja delta. Przed ostatecznym wyłączeniem, możesz wykonać skanowanie delta i zmigrować elementy, które pojawiły się w starej skrzynce podczas migracji. Żadne z danych użytkowników nie zostaną utracone.
 • Gwarantowane bezpieczeństwo danych. Ponieważ dane są kopiowane, a nie przenoszone, możesz być pewien, że nic nie zostanie utracone podczas migracji. Każdy pakiet danych jest szyfrowany w trakcie kopiowania. Ponadto, migrowane dane nie są nigdy przekazywane stronom trzecim, więc całość danych pozostaje pod wyłączną kontrolą użytkownika.
 • Aplikacja tworzona zgodnie z normami ISO. Nasze oprogramowanie tworzymy zgodnie z Systemem Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji zgodnym z ISO/IEC 27001 oraz ISO/IEC 27018 i stosujemy zasady privacy by design oraz privacy by default. 
 • Bezpieczne metody logowania. Nasza aplikacja obsługuje protokół uwierzytelniania OAuth 2.0 podczas nawiązywania połączenia z Office 365, a także wspiera uwierzytelnianie wieloskładnikowe. Nie zapisujemy i nie przechowujemy danych logowania użytkowników. Dzięki temu stosowanie naszego narzędzia do migracji nie stanowi żadnego zagrożenia dla bezpieczeństwa danych organizacji.

Dodatkowe opcje i korzyści

 • Planowanie migracji partiami. Niech program rozpocznie migrację, kiedy Ty i Twoi współpracownicy są poza biurem. Wbudowany harmonogram pozwoli Ci zaplanować termin, w którym dane powinny być migrowane. Dowiedz się więcej... 
 • Migracja wszystkich elementów z Exchange (nie dotyczy IMAP). Zdecyduj jakie dane powinny być przeniesione: emaile, kontakty, kalendarze, zadania, notatki, dzienniki. Wystarczy zaznaczyć odpowiedni folder w oknie konfiguracji połączenia ze źródłowym serwerem.
 • Zatrzymaj i wznów migrację. Czasami wygodnie jest zatrzymać kopiowanie danych i wznowić je w bardziej dogodnym momencie. CodeTwo Office 365 Migration pozwoli Ci to zrobić.
 • Migracja oparta na zadaniach migrujących. Twórz zadania migrujące, tzw. joby, dzięki którym lepiej zorganizujesz i uporządkujesz całą migrację. Program daje możliwość tworzenia wielu zadań migrujących tak, aby lepiej zarządzać procesem migracji.
 • Możliwość instalacji lokalnie i w chmurze. Program może być zainstalowany zarówno na dowolnym komputerze połączonym z serwerem źródłowym, jak i na maszynie wirtualnej na Microsoft Azure.
 • Odświeżanie adresów email. Jeśli adresy email zmienią się w trakcie trwania migracji (na przykład z powodu przepięcia domeny), funkcja ta zaktualizuje adresy w programie.
 • Przyjazny model licencjonowania. Program można zainstalować w dowolnej liczbie środowisk, korzystając z tego samego klucza licencyjnego. Dzięki temu, możesz kupić program raz i używać go do dowolnej liczby projektów migracyjnych, tak długo jak nie wyczerpie się pula licencji.