CodeTwo Office 365 Migration

CodeTwo Office 365 Migration

Łatwa migracja z serwerów Exchange oraz IMAP do Office 365

CodeTwo Office 365 Migration

Cennik

Licencja na program CodeTwo Office 365 Migration jest opłacana jednorazowo. Umowa na darmowe Wsparcie techniczne wygasa po roku. Wsparcie techniczne oraz wszystkie aktualizacje są wliczone w cenę subskrypcji programu. Więcej o Wsparciu technicznym.

Wszystkie podane ceny są cenami netto i nie zawierają podatku VAT (23%).

Nowa licencja

Skorzystaj z kalkulatora cen aby dowiedzieć się jaki będzie koszt programu CodeTwo Office 365 Migration, w zależności od ilości źródłowych skrzynek pocztowych które mają być za jego pomocą zmigrowane.

Wybierz walutę:

Liczba skrzynek:

Cena za 1 skrzynkę:

n/a

Łącznie:

n/a

Dokonując zakupu określonej paczki należy uwzględnić fakt, że migracja całej bazy danych folderów publicznych (wraz ze wszystkimi podfolderami) zmniejsza pulę licencji o 25.

Zakup dodatkowych licencji

Cena za dodatkowe licencje CodeTwo Office 365 Migration jest dokładnie taka sama, jak dla nowych licencji. Aby rozszerzyć swoją licencję, zamów pakiet rozszerzeń odpowiadający liczbie dodatkowych skrzynek źródłowych, dla których musisz zamówić program.

Ważne: Jeśli posiadasz wersję 1.x programu CodeTwo Office 365 Migration i potrzebujesz dodatkowych licencji przejdź na tę stronę w celu uzyskania dodatkowych informacji. 

Więcej o Wsparciu technicznym

Wsparcie techniczne jest dostępne za darmo przez rok od momentu zakupu programu i wiąże się z następującymi korzyściami:

  • Pełnym dostępem do naszej Bazy Wiedzy.
  • Dostępem przez telefon i email do specjalistów CodeTwo 24 godziny na dobę w dni robocze.
  • Gwarancją, że skontaktujemy się z Tobą w przeciągu 24 godzin od otrzymania zapytania.
  • Zapewnieniem, że Twoje zapytania będą kompleksowo obsługiwane przez tego samego specjalistę (chyba że w danym momencie dany specjalista jest poza biurem).

Dodatkowe linki

Nasi Klienci: