CodeTwo Attach Unblocker kompatybilny z Outlookiem 2010 x64

CodeTwo Attach UnblockerOpublikowaliśmy aktualizację kolejnej darmowej wtyczki do Outlooka, CodeTwo Attach Unblocker. Najnowsza wersja programu, oznaczona numerem 1.2.2, jest już komaptybilna  z 64-bitowym Outlookiem 2010. Po CodeTwo Outlook Export jest to już drugie darmowe narzędzie CodeTwo, które zostało przystosowane do pracy z  systemem 64-bitowym. Więcej wkrótce!

CodeTwo Attach Unblocker pozwala odczytywać załączniki domyślnie zablokowane w programie Microsoft Outlook. Niektóre typy plików, takie jak np. EXE, URL lub REG są postrzegane jako potencjalnie niebezpieczne dla systemu, ponieważ mogą zawierać wirusy. Z tego powodu Outlook nie zezwala na odczytywanie, przekazywanie ani nawet zapisywanie tego rodzaju załączników na dysku. Przy pomocy CodeTwo Atatch Unblocker możliwe jest określenie w prosty sposób, które pliki nie mają być blokowane w programie.

64-bitowa wersja programu jest już dostępna za darmo na stronie CodeTwo. Zapraszamy do pobierania!

Dowiedz się więcej o CodeTwo Attach Unblocker i pobierz wtyczkę

Dowiedz się więcej o darmowych programach CodeTwo

Więcej o produktach CodeTwo

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Administratorem Twoich danych osobowych jest CodeTwo sp. z o.o. sp. k.
Dowiedz się więcej w naszej Polityce Prywatności.