CodeTwo Outlook Sync

Synchronizuj dane Outlooka między dwoma komputerami

CodeTwo Outlook Sync

CodeTwo Outlook Sync pozwoli Ci synchronizować kalendarze, kontakty, zadania, wiadomości email, dokumenty i inne foldery programu Microsoft Outlook pomiędzy dwoma komputerami w Twojej sieci lokalnej. Program jest wyjątkowo prosty w użyciu, a cały proces instalacji i konfiguracji na obydwu komputerach nie powinien zająć dłużej niż 5 minut.

Zobacz krótkie wideo, jak CodeTwo Outlook Sync synchronizuje foldery Outlooka między dwoma komputerami.

Pobierz za darmo

Ważne! To NIE jest aplikacja mobilna, więc nie należy instalować programu na urządzeniach mobilnych. Pobierz i zainstaluj program na komputerze z Microsoft Outlook.

Kluczowe funkcjonalności

 • Synchronizuj foldery Outlook między dwoma komputerami

  Dzięki CodeTwo Outlook Sync, możesz łatwo zsynchronizować dane z Microsoft Outlook między dwoma komputerami w sieci lokalnej. Dzięki temu darmowemu narzędziu Twój laptop i komputer stacjonarny mogą zawsze zawierać aktualne informacje, więc nic nie umknie Twojej uwadze. Każda wiadomość, wpis w kalendarzu, zadanie czy dokument będą zawsze widoczne na obydwu komputerach.

 • Synchronizuj kalendarz i kontakty Outlooka ze swoim asystentem / asystentką

  CodeTwo Outlook Sync umożliwia Twojemu współpracownikowi oglądanie i edytowanie Twoich kalendarzy oraz współdzielenie kontaktów Outlooka (oraz każdego innego folderu Outlooka). Nie trudno jest sobie wyobrazić jak bardzo ułatwia to wspólną pracę.

 • Przydzielaj innym zadania w Outlooku i kontroluj ich przebieg

  Program pozwoli Ci przydzielić zadania Outlooka innemu pracownikowi, a następnie śledzić przebieg prac bezpośrednio w Outlooku. Po prostu stwórz folder zadań i zsynchronizuj go z komputerem współpracownika.

 • Łatwy w użyciu i szybki w instalacji

  Instalacja programu nie powinna zająć dłużej niż minutę. Ponadto sam program jest bardzo łatwy w użyciu i intuicyjny, dzięki czemu nie tracisz czasu na naukę nowego oprogramowania i czytania instrukcji.

 • Korzystaj za darmo

  Program jest dostępny całkowicie za darmo. Korzystaj ze wszystkich jego funkcji bez ograniczeń.