Synchronizuj MS Outlook pomiędzy dwoma komputerami

CodeTwo Outlook Sync pozwoli Ci synchronizować kalendarze, kontakty, zadania, wiadomości, dokumenty i inne foldery programu Microsoft Outlook pomiędzy dwoma komputerami w Twojej sieci lokalnej.

Program jest wyjątkowo prosty w użyciu, a cały proces instalacji i konfiguracji na obydwu komputerach nie powinien zająć dłużej niż 5 minut.

CodeTwo Outlook Sync

Synchronizuj MS Outlook pomiędzy dwoma komputerami

Dzięki CodeTwo Outlook Sync, możesz łatwo zsynchronizować MS Outlook pomiędzy dwoma komputerami w sieci lokalnej. Dzięki temu np. twój laptop i komputer stacjonarny mogą zawsze zawierać aktualne informacje, więc nic nie umknie Twojej uwadze. Każda wiadomość, wpis w kalendarzu, zadanie czy dokument będą zawsze widoczne na obydwu komputerach.

Synchronizuj kalendarz i kontakty MS Outlook ze swoim asystentem / sekretarką

CodeTwo Outlook Sync umożliwia twojemu współpracownikowi oglądanie i edytowanie twoich kalendarzy oraz współdzielenie kontaktów MS Outlook (oraz każdego innego folderu Outlooka). Nie trudno jest sobie wyobrazić jak bardzo ułatwia to wspólną pracę.

Przydzielaj innym zadania w MS Outlook i kontroluj ich przebieg

Program pozwoli Ci przydzielić zadania MS Outlook innemu pracownikowi, a następnie śledzić przebieg prac bezpośrednio w Outlooku. Po prostu stwórz folder zadań i zsynchronizuj go z komputerem współpracownika.

Współdziel dane Outlooka z żoną / mężem.

Wiadomo, że w życiu nie chodzi tylko o pieniądze. Jeśli udostępnisz dane Outlooka swojej żonie, będzie wam się lepiej żyć.

Łatwość użycia / szybka i prosta instalacja

Instalacja programu nie powinna zająć Ci dłużej niż minutę. Ponadto sam program jest bardzo łatwy w użyciu i intuicyjny, dzięki czemu nie tracisz czasu na naukę nowego oprogramowania.

Za darmo

Program jest dostępny całkowicie za darmo. Korzystaj ze wszystkich jego funkcji bez ograniczeń czasowych

 

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Oto lista najczęściej zadawanych pytań na temat programu CodeTwo Outlook Sync. Jeżeli odpowiedź na twoje pytanie nie znajduje się na tej stronie, poszukaj jej w Instrukcji Użytkownika lub w naszej Bazie Wiedzy


 1. Jak zainstalować i skonfigurować program?

  CodeTwo Outlook Sync jest instalowany oddzielnie na obu komputerach, pomiędzy którymi chcesz współdzielić dane. Instalacja i konfiguracja programu jest bardzo prosta. Wystarczy pobrać program instalacyjny ze strony CodeTwo, uruchomić go i wykonywać polecenia instalatora. Dowiedz się więcej o instalacji i konfiguracji CodeTwo Outlook Sync.

 2. Ile komputerów mogę zsynchronizować?

  CodeTwo Outlook Sync pozwala na synchronizację programu Microsoft Outlook pomiędzy dwoma komputerami połączonymi ze sobą w sieci lokalnej.

 3. Na których wersjach systemu Windows mogę instalować CodeTwo Outlook Sync?

  CodeTwo Outlook Sync działa na systemach Windows XP, Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1 i Windows 10.

 4. Czy mogę synchronizować między sobą różne wersje Outlooka?

  Tak. Dzięki CodeTwo Outlook Sync możliwa jest synchronizacja różnych wersji Outlooka pomiędzy sobą. Program współpracuje z Outlookiem 2016, 2013, 2010, 2007 i 2003.

 5. Czy muszę być podłączony do Internetu, aby móc synchronizować dane?

  Nie. Do synchronizacji danych przy użyciu CodeTwo Outlook Sync nie jest wymagane połączenie z Internetem. Program synchronizuje dane za pośrednictwem sieci lokalnej.

 6. Czy możliwa jest synchronizacja danych w czasie rzeczywistym?

  Tak. Aby móc synchronizować dane w czasie rzeczywistym, należy włączyć funkcję Autosync. Funkcja ta jest domyślnie wyłączona i aby z niej korzystać, należy włączyć ją w opcjach programu. Dowiedz się więcej o funkcji Autosync w CodeTwo Outlook Sync.

 7. Jak używać funkcji AutoSync?

  Funkcja Autosync pozwala na synchronizację danych pomiędzy dwoma komputerami w tle i czasie rzeczywistym. Domyślnie funkcja Autosync jest wyłączona po to, aby po instalacji użytkownik mógł w pełni kontrolować przepływ danych pomiędzy synchronizowanymi komputerami.

  Gdy funkcja Autosync zostanie uruchomiona, za każdym razem, kiedy w synchronizowanym folderze wprowadzona zostanie zmiana, proces synchronizacji zostanie uruchomiony automatycznie i zmiana ta będzie natychmiast widoczna na drugim komputerze.

  Gdy funkcja Autosync jest wyłączona, aby synchronizowany folder został zaktualizowany na drugiej maszynie, jeden z użytkowników musi kliknąć przycisk Sync, który zainicjuje synchronizację folderów.

  Aby włączyć funkcję lub wyłączyć funkcję Autosync, kliknij przycisk Autosync znajdujący się w głównym oknie programu lub wejdź do Opcji Zaawansowanych i zaznacz/odznacz opcję Autosync.

  Dowiedz się więcej o funkcji Autosync.

 8. Czy program synchronizuje foldery po jego zamknięciu?

  Po zamknięciu okna (kliknięciu „X”), program zostanie zminimalizowany do zasobnika systemowego (system tray) i będzie nadal funkcjonował. Jeżeli funkcja Autosync jest włączona, program będzie nadal synchronizował dane w tle.

  W ustawieniach Opcji Zaawansowanych, możesz wyłączyć opcję Minimalizuj do schowka. Po wyłączeniu tej funkcji, każde kliknięcie przycisku „X” w prawym górnym rogu okna, spowoduje zamknięcie aplikacji i przerwanie synchronizacji. Dowiedz się więcej o ustawieniach CodeTwo Outlook Sync.

 9. Jak synchronizować podfoldery Outlooka?

  Aby synchronizować ze sobą podfoldery Outlooka, kliknij Opcje Synchronizacji w głównym menu programu i wybierz te podfoldery, które chcesz synchronizować. Dowiedz się więcej o synchronizacji podfolderów Outlooka przy użyciu CodeTwo Outlook Sync.

 10. W jaki sposób zapobiec tworzeniu duplikatów podczas pierwszej synchronizacji?

  Kliknij link, aby dowiedzieć się więcej na temat zapobiegania duplikatom podczas pierwszej synchronizacji.

 11. Dlaczego nie mogę zmienić typów synchronizacji, po skonfigurowaniu programu po raz pierwszy?

  Możliwe jest wybranie typu tylko pierwszej synchronizacji folderów. Do wyboru są trzy możliwości: zachowanie danych z obu komputerów, zachowanie danych tylko z tego komputera lub zachowanie danych tylko z drugiego komputera. Po pierwszej synchronizacji, wszystkie wybrane foldery będą zawierały już identyczne dane i wybieranie typów synchronizacji dla tych elementów będzie bezzasadne. Za każdym razem, kiedy jakakolwiek zmiana zostanie wprowadzona na którymkolwiek z komputerów, po uruchomieniu synchronizacji zmiany te zostaną wprowadzone na drugim komputerze. Dowiedz się więcej o wybieraniu typów synchronizacji w CodeTwo Outlook Sync.

 

Więcej informacji

Nie oferujemy już wsparcia technicznego dla tego produktu.

Pobierz za darmo

Jeśli potrzebujesz pomocy w korzystaniu z programu CodeTwo Outlook Sync, zobacz listę często zadawanych pytań (FAQ), przejdź do Instrukcji użytkownika lub odwiedź naszą Bazę Wiedzy.