CodeTwo Office 365 Migration

Pobierz

30-dniowa wersja testowa;
nie wymaga karty kredytowej

Kup

darmowe wsparcie techniczne
na czas migracji

Cennik

Licencja na program CodeTwo Office 365 Migration jest opłacana jednorazowo. Umowa na darmowe Wsparcie techniczne wygasa po roku. Wsparcie techniczne oraz wszystkie aktualizacje są wliczone w cenę subskrypcji programu. Więcej o Wsparciu technicznym.

Wszystkie podane ceny są cenami netto i nie zawierają podatku VAT (23%).

Nowa licencja

Skorzystaj z kalkulatora cen, aby dowiedzieć się, jaki będzie koszt programu CodeTwo Office 365 Migration. Koszt ten zależny jest od liczby źródłowych skrzynek pocztowych, które mają być zmigrowane do Office 365 (Microsoft 365).

Jeżeli potrzebujesz zmigrować dane do lokalnego serwera Exchange, użyj programu CodeTwo Exchange Migration.

 

Podczas migracji skrzynek pocztowych Exchange pojedyncza licencja umożliwia migrację zarówno skrzynki podstawowej, jak i archiwalnej (archiwum zbiorcze).

Migracja całej bazy danych folderów publicznych (wraz ze wszystkimi podfolderami) zmniejsza pulę licencji o 100.

Zakup dodatkowych licencji

Cena za dodatkowe licencje CodeTwo Office 365 Migration jest dokładnie taka sama, jak za nowe licencje, ale uwzględniając korzyść skali, koszt za dodatkową skrzynkę może być niższy niż przy pierwszym zamówieniu.

Na przykład, jeśli w pierwszym zamówieniu zostało kupione 100 licencji to koszt za pojedynczą skrzynkę wynosił 25,03 zł. Teraz kupując np. 10 dodatkowych licencji system zamówień weźmie pod uwagę obecne 100 licencji, co spowoduje zmniejszenie ceny jednostkowej za dodatkowe skrzynki: 100 + 10 = 110 licencji, czyli 24,45 zł za każdą pojedynczą dodatkową licencję. Podsumowując, koszt 10 dodatkowych licencji wyniesie w takim przypadku 244,50 zł, a nie 445,00 zł.

Aby rozszerzyć swoją licencję, zamów liczbę licencji odpowiadającą liczbie dodatkowych skrzynek źródłowych, które chcesz zmigrować.

Wersja 3.0 programu wprowadza nowy model licencjonowania. Dzięki tej zmianie, program można zainstalować na różnych maszynach, korzystając ze wspólnego kodu licencyjnego. Każda migrowana skrzynka korzysta ze wspólnej puli licencji.

Ważne: Jeśli posiadasz wersję 1.x lub 2.x programu CodeTwo Office 365 Migration i potrzebujesz dodatkowych licencji przejdź na tę stronę w celu uzyskania dodatkowych informacji. 

Bezpłatna wersja testowa

Przed zakupem CodeTwo Office 365 Migration można skorzystać z darmowej wersji testowej. Wersja testowa pozwala na migrację do 10 elementów z każdego folderu skrzynki pocztowej. Jeśli chcesz przeprowadzić próbną migrację całej zawartości skrzynki pocztowej dla ograniczonej liczby skrzynek, skontaktuj się z działem Wsparcia Technicznego CodeTwo w celu otrzymania specjalnego tymczasowego klucza licencyjnego. 

Dowiedz się więcej o wersji testowej CodeTwo Office 365 Migration

Szczegóły składania zamówień

Za program można zapłacić kartą kredytową/debetową, przelewem lub składając zamówienie. Płatności kartą obsługiwane są przez PayPal (Braintree). Podanie danych karty kredytowej na stronie CodeTwo jest bezpieczne, ponieważ nasz system zamówień wykorzystuje do przetwarzania płatności wyłącznie zweryfikowane i szyfrowane przez TLS połączenia. CodeTwo nie przechowuje danych Twojej karty kredytowej w żadnej formie. CodeTwo respektuje normę bezpieczeństwa PCI (Payment Card Industry).

PCI-Compliant badge

Więcej o Wsparciu technicznym

Wsparcie techniczne jest dostępne za darmo przez rok od momentu zakupu programu i wiąże się z następującymi korzyściami:

  • Darmowymi aktualizacjami programu.
  • Pełnym dostępem do naszej Bazy Wiedzy.
  • Dostępem przez telefon i email do naszego zespołu Customer Success (nagrodzonego przez Microsoft) 24 godziny na dobę w dni robocze.
  • Gwarancją, że skontaktujemy się z Tobą w przeciągu 24 godzin od otrzymania zapytania. Nasi technicy odpowiedzą na wszystkie pytania dotyczące naszych produktów i pomogą w rozwiązaniu ewentualnych problemów technicznych.
  • Zapewnieniem, że Twoje zapytania będą kompleksowo obsługiwane przez tego samego specjalistę (chyba że w danym momencie dany specjalista jest poza biurem).

Dodatkowe linki