CodeTwo Exchange Migration

CodeTwo Exchange Migration

Bezpośrednia Migracja do Exchange 2010, 2013 i 2016

CodeTwo Exchange Migration

Cennik

Licencja na program CodeTwo Exchange Migration jest opłacana jednorazowo. Umowa na darmowe Wsparcie techniczne wygasa po roku. Wszystkie podane ceny są cenami netto i nie zawierają podatku VAT (23%). Więcej o Wsparciu technicznym.

Nowa licencja

Skorzystaj z kalkulatora cen aby dowiedzieć się jaki będzie koszt programu CodeTwo Exchange Migration, w zależności od ilości źródłowych skrzynek pocztowych, które mają być za jego pomocą zmigrowane.

Wybierz walutę:

Liczba skrzynek:

Cena za 1 skrzynkę:

n/a

Łącznie:

n/a

Dokonując zakupu określonej paczki należy uwzględnić fakt, że migracja całej bazy danych folderów publicznych (wraz ze wszystkimi podfolderami) zmniejsza pulę licencji o 25.

Zakup dodatkowych licencji 

Cena za dodatkowe licencje CodeTwo Exchange Migration jest dokładnie taka sama jak za nowe licencje programu. Aby rozszerzyć swoją licencję, zamów pakiet rozszerzający odpowiadający liczbie dodatkowych skrzynek źródłowych, które chcesz zmigrować.

Ważne: Jeśli potrzebujesz dodatkowych licencji, ale posiadasz wersję 1.x programu CodeTwo Exchange Migration, kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej na temat sposobu rozszerzenia licencji. 

Więcej o wsparciu technicznym

Wsparcie techniczne jest dostępne za darmo przez rok od momentu zakupu programu i wiąże się z następującymi korzyściami:

  • Pełnym dostępem do naszej Bazy Wiedzy.
  • Dostępem przez telefon i email do specjalistów CodeTwo 24 godziny na dobę w dni robocze.
  • Gwarancją, że skontaktujemy się z Tobą w przeciągu 24 godzin od otrzymania zapytania.
  • Zapewnieniem, że Twoje zapytania będą kompleksowo obsługiwane przez tego samego specjalistę (chyba że w danym momencie dany specjalista jest poza biurem).

Dodatkowe linki

Nasi Klienci: