CodeTwo Exchange Sync

  • Synchronizacja folderów serwera Exchange
  • Dostęp do folderów publicznych na smartfonach
  • Synchronizacja w czasie rzeczywistym
  • Dla Exchange Server 2013, 2010 oraz 2007

Klient

F&B Law

CodeTwo Exchange Sync - case study firmy F&B

Firma

F&B Law z Texasu jest kancelarią prawną typu full-service, zajmującą się ochroną własności intelektualnej, specjalizującą się w procesach sądowych oraz doradztwie.

Problem

F&B Law korzystała z usług zewnętrznej firmy do zapewnienia wszechstronnego wsparcia i obsługi IT. Ich system poczty elektronicznej oparty jest na hostingowanej usłudze Microsoft Exchange Server 2007, która spełnia skomplikowane wymogi przepisów dla korespondencji prawnej, lecz ma pewne ograniczenia w zakresie mobilności oraz zdalnego dostępu do wiadomości email. W związku z charakterem pracy prawników F&B Law, często wykorzystują oni swoje konta Exchange poza biurem, łącząc się głównie ze swoimi skrzynkami pocztowymi poprzez Active Sync i telefony komórkowe. Niestety, urządzenia te nie są w stanie synchronizować publicznych kalendarzy i kontaktów Exchange, co było ich główną wadą.

Rozwiązanie

Joshua Casario, analityk systemowy odpowiedzialny za rozwiązanie problemu F&B Law, poszukiwał dostępnych rozwiązań w sieci i szybko trafił na CodeTwo Exchange Sync. Według niego, funkcje synchronizacji oferowane przez CodeTwo Exchange Sync są silnie pożądane przez wielu użytkowników oraz niezbędne dla niemal każdej firmy, wykorzystującej urządzenia mobilne łączące się z serwerem Exchange. „Program wykonuje to, co Microsoft powinien uwzględnić w Exchange 2007 i 2010. Prawdopodobnie upłynie kilka lat, zanim programy te będą miały zintegrowaną podobną funkcjonalność.” – powiedział Joshua Casario.

Po zaimplementowaniu CodeTwo Exchange Sync jako elementu hostingowanej usługi, firma F&B Law wykorzystuje teraz program do:

  • Synchronizowania publicznych kontaktów Exchange z telefonami komórkowymi;
  • Synchronizowania prywatnych kalendarzy z publicznym kalendarzem Exchange za pośrednictwem urządzeń mobilnych.

Podsumowanie

Firma:F&B Law
Typ serwera:Microsoft Exchange Server 2007
Liczba emaili przetwarzana dziennie:5000
Problem:Wyświetlanie publicznych kalendarzy i kontaktów w telefonach komórkowych
Używane produkty CodeTwo:CodeTwo Exchange Sync
Czas wdrożenia:1 dzień (wraz z konfiguracją)

« Powrót do strony