CodeTwo Exchange Sync

  • Synchronizacja folderów serwera Exchange
  • Dostęp do folderów publicznych na smartfonach
  • Synchronizacja w czasie rzeczywistym
  • Dla Exchange Server 2013, 2010 oraz 2007

Klient

Elite Power and Energy Corporation

Exchange Sync Case Study by Elite

Firma

Elite Power and Energy Corporation jest dostawcą usług elektrycznych dla obiektów komercyjnych i mieszkalnych zapewniający solide wsparcie systemów energetycznych. Firma jest doceniania również za wyjątkowe podejście do obsługi klienta.

Problem

Firma korzysta z publicznego kalendarza na serwerze Exchange do planowania pracy. Kalendarz jest dostępny dla każdego pracownika w biurze. Menadżerowie projektów często potrzebowali dostępu do tego kalendarza podczas pracy poza biurem, jednak wymagało to użycia VPN. W związku z tym, że korzystanie z VPN było uciążliwe i nie spełniało wymagań firmy, zaczęto poszukiwać innego rozwiązania.

Rozwiązanie

Kelly Tidwell, Prezes Elite Power and Energy Corporation, natrafił na CodeTwo Exchange Sync podczas poszukiwań rozwiązania w sieci. Funkcje opisane na stronie produktu wydawały się dokładnie wpasowywać w potrzeby firmy, więc zdecydował się dać programowi szansę. Szybko się okazało, że program działa dokładnie tak, jak zostało to opisane w dokumentacji, a początkowe obawy o trudność zaimplementowania rozwiązania były niepotrzebne, bo zarówno instalacja jak i konfiguracja miały szybki i bezproblemowy przebieg.

„Program działa zgodnie z opisem, a dzięki licznym funkcjom zapewnia dużą elastyczność działania. Aplikacja jest ewidentnie dobrze przemyślana.” – powiedział Tidwell. Dzięki CodeTwo Exchange Sync, menadżerowie projektów w Elite mogą teraz mieć podgląd na firmowy publiczny kalendarz za pomocą urządzeń mobilnych bez konieczności korzystania z VPN. Za pomocą programu publiczne elementy są wysyłane w czasie rzeczywistym do kalendarzy pracowników, a stamdąd są synchronizowane za pomocą Exchange Active Sync do urządzeń mobilnych.

Podsumowanie

Firma:Elite Power and Energy Corporation
Typ serwera:Small Business Server 2008
Liczba emaili przetwarzana dziennie:1,000
Problem:Wyświetlanie publicznych kalendarzy na urządzeniach mobilnych poza biurem.
Używane produkty CodeTwo:CodeTwo Exchange Sync
Czas wdrożenia:60 minut +/-

« Powrót do strony