CodeTwo Exchange Rules 2003

CodeTwo Exchange Rules 2003

Stopki, podpisy i branding dla Exchange Server 2000/2003

Jednolite podpisy dla wszystkich użytkowników

CodeTwo Exchange Rules 2003 pozwala definiować firmowe stopki, noty prawne i podpisy użytkowników w jednym miejscu bezpośrednio na serwerze Exchange 2000/2003. Są one dodawane do wybranych wiadomości wysyłanych przez użytkowników Twojej firmy. Możesz zdefiniować wiele różnych podpisów tworząc dla każdego z nich osobną regułę. Dzięki mechanizmowi reguł, do jednej wiadomości może zostać również dodana więcej niż jedna stopka, np.: podpis osobisty nadawcy i ogólna stopka firmowa.

Jednolite podpisy dla wszystkich użytkowników

Różne wzory stopek i podpisów w zależności od nadawców

Możesz określić różne wzory stopek i podpisów w zależności od tego, kto do kogo wysyła wiadomość. Prosty w obsłudze kreator pozwoli Ci w wygodny sposób określić nawet zaawansowane zakresy nadawców, dla których stosowana ma być wybrany podpis. Nadawców możesz wybierać poprzez określenie ich adresów SMTP, przynależności do kontenerów lub grup Active Directory, a nawet na podstawie wartości poszczególnych atrybutów Active Directory.

Różne wzory stopek i podpisów w zależności od nadawców

Funkcje podglądu i testowania reguł

Dzięki funkcjom podglądu i testowania reguł dodających stopki, nawet w bardzo dużym środowisku Exchange z dużą ilością reguł nie stracisz kontroli nad tym, do której wiadomości jaka stopka zostanie dodana. Funkcje te pozwolą Ci zobaczyć na etapie tworzenia stopki, jak dokładnie będzie wyglądała wysłana wiadomość z dołączoną stopką.

Jak widać na rysunku, w CodeTwo Exchange Rules 2003 dla każdej stopki można określić, czy ma ona być wstawiana na końcu wiadomości, czy też bezpośrednio pod tekstem odpowiedzi.

Funkcje podglądu i testowania reguł

Prosty w obsłudze edytor do tworzenia podpisów

Korzystając z wbudowanego wizualnego edytora szybko utworzysz szablony stopek zarówno w formacie zwykłego tekstu jak i HTML. Możesz tworzyć dowolnie wyglądające stopki HTML zawierające także obrazki i nie musisz nawet znać podstaw języka HTML.

W szablonach stopek możesz używać zmiennych z Active Directory, które podczas wysyłania wiadomości zostają zamienione na odpowiednie wartości odpowiadające nadawcy, takie jak imię i nazwisko, numer telefonu, nazwa firmy, itp. Dzięki temu możesz utworzyć spersonalizowane podpisy pracowników w firmie i zapewnić, że wszystkie będą miały ten sam styl.

Prosty w obsłudze edytor do tworzenia podpisów

Email Marketing

Możesz wykorzystać CodeTwo Exchange Rules 2003 do zautomatyzowanego dodawania elementów marketingowych do każdego maila wysyłanego z firmy do klientów. Twoje maile na pewno będą się wyróżniać spośród setek innych leżących w skrzynce klienta. Możesz dodawać do maila zawsze jeden baner albo kilka zależnie od potrzeb, a każdy z banerów może prowadzić do innego miejsca na Twojej stronie firmowej. Banery mogą zawierać informacje o produktach firmy, informować o aktualnych promocjach, zachęcać do zapisania się na newsletter, i inne.

Email Marketing

Jak zacząć?

Poniżej znajdziesz przydatne odnośniki, które prowadzą do stron z odpowiedziami na większość Twoich pytań. Na pozostałe chętnie odpowiemy osobiście - skontaktuj się z nami.

Jak zacząć?

Nasi Klienci: