CodeTwo Exchange Rules 2016

Zarządzaj podpisami użytkowników centralnie na Exchange 2016

Nasz program umożliwia scentralizowane zarządzanie podpisami i notami prawnymi w wiadomościach email przechodzącymi przez serwer Exchange 2016, które mogą być wysyłane z różnych klientów pocztowych lub urządzeń mobilnych. CodeTwo Exchange Rules pozwoli Ci na tworzenie i kontrolowanie sygnatur email w sposób bardziej zaawansowany i łatwiejszy niż pozwalają na to rodzime narzędzia Exchange.

Exchange Rules Family

Program wykracza poza standardowe możliwości tworzenia reguł transportowych. Dzięki niemu:

  • Wstawiaj podpisy bezpośrednio pod ostatnią odpowiedzią podczas konwersacji mailowych
  • Zobacz swoje stopki w wiadomościach w Elementach Wysłanych
  • Komponuj różne sygnatury dla różnych użytkowników (na podstawie nadawcy, odbiorcy, grup AD)
  • Twórz zunifikowane i centralnie zarządzane podpisy email
  • Dodawaj stopki do wiadomości wysyłanych z każdego urządzenia lub klienta pocztowego
  • Wzbogacaj sygnatury email atrakcyjną grafiką, logotypami i zdjęciami
  • Spersonalizuj swoje stopki przy pomocy pól Active Directory

Wymagania systemowe

CodeTwo Exchange Rules 2016 jest zaprojektowane do pracy na platformie Exchange 2016. Jeśli potrzebujesz nasz program na inna platformę, kliknij w jedną z opcji: Exchange 2013, 2010, 2007 i 2003


Funkcjonalności

Podpisy dodawane automatycznie

Ustalaj zasady, aby określić, które sygnatury i w jakich warunkach zostaną dodane do Twojej korespondencji email. Po odpowiedniej konfiguracji, program samoistnie dodaje określone podpisy do określonej korespondencji.

Różne podpisy dla różnych użytkowników

Możesz tworzyć i zatwierdzać zróżnicowane stopki email dla różnych grup lub indywidualnych użytkowników, np. podpis pracowników marketingu może różnić się od podpisu osób z działu sprzedaży. Przypisz sygnatury odpowiednim użytkownikom, a program zrobi resztę.

Scentralizowane zarządzanie podpisami i notami prawnymi

Zarządzaj wszystkimi podpisami email z jednego miejsca. Dodawaj stopki dostosowane do obowiązujących wymogów prawnych.

Dynamiczne dane Active Directory w podpisach

Twórz zunifikowane podpisy dla wszystkich pracowników w swojej firmie, a zarazem je w pełni spersonalizuj. Dzięki wykorzystaniu dynamicznych pól Active Directory, możesz wypełniać każdą sygnaturę informacjami indywidualnie dla każdego użytkownika.

Dodawaj logotypy, zdjęcia i inne grafiki do swoich podpisów

Uatrakcyjnij swoją sygnaturę umieszczając logotypy firm, zdjęcia pracowników, obrazy oraz banery marketingowe. To wszystko można łatwo wkomponować za pomocą edytora HTML wyposażonego we wszelkie potrzebne narzędzia do edycji.

Wstawianie kodu QR do emaila

Dzięki tej funkcjonalności program może dodawać do każdego podpisu informacje w postaci kodów QR, które można z łatwością kopiować i zapisywać w urządzeniach mobilnych. Kod QR jest generowany na bieżąco w trakcie dodawania sygnatury i może zawierać wypełniane automatycznie pola Active Directory.

Podpisy dla rożnych klientów pocztowych i urządzeń mobilnych

Program dodaje podpisy bezpośrednio na serwerze Exchange, dzięki czemu wspiera wszystkie programy pocztowe i urządzenia mobilne. W ten sposób możesz wysyłać wiadomości z iPhone, Blackberry, Outlook lub OWA i cieszyć się w pełni profesjonalnymi stopkami w swojej korespondencji.

Edytor szablonów podpisów

Nasz program jest wyposażony w łatwy w obsłudze edytor szablonów podpisów, który pozwoli Ci na tworzenie kompozycji podpisów w HTML, RTF i zwykłym tekście. Wystarczy kilka kliknięć, aby dodać obrazy, przyciski mediów społecznościowych, linki i tabele. Dostosuj kompozycję i tekst za pomocą narzędzi do formatowania.

Zobacz stopki w Elementach Wysłanych

Jeśli chcesz zobaczyć, w jaki sposób Twoje podpisy prezentują się w już wysłanych wiadomościach, możesz skonfigurować usługę Sent Items Update i do wszystkich wiadomości w folderze Elementy Wysłane będą dodawane sygnatury.

Zwiększ zasięg swoich kampanii marketingowych

Dzięki CodeTwo Exchange Rules 2016 możesz zarządzać banerami marketingowymi i dodawać je do swojej korespondencji email w celu poprawienia działania kampanii marketingowych. Ty decydujesz, co i kiedy chcesz wypromować, a nasz program w pełni Ci to umożliwi.

Umieść podpis w dowolnym miejscu w wiadomości email

Wskaż programowi gdzie w wiadomości umieszczać sygnatury. Zdecyduj czy mają pojawiać się bezpośrednio pod ostatnią odpowiedzią w konwersacji mailowej, czy na samym dole danego emaila.

Tester Reguł

Po utworzeniu podpisu i skonfigurowaniu zasad, możesz sprawdzić ustawienia wysyłając email testowy w Testerze Reguł. Jeśli, ustawienia spełniają Twoje wymagania, zatwierdź je i zacznij stosować w prawdziwym środowisku.

Szybka instalacja i łatwość obsługi

Potrzebujesz tylko kilku chwil, aby zainstalować program w Exchange 2016 i cieszyć się łatwością jego użycia. Sprawdź jeden z wielu przygotowanych szablonów podpisów dostępnych w bibliotece szablonów i szybko przetestuj program.

W pełni funkcjonalna 30-dniowa wersja testowa

Pobierz darmową wersję testową CodeTwo Exchange Rules 2016 i testuj program w swoim środowisku przez 30 dni. W razie jakichkolwiek pytań, skontaktuj się z nami przez telefon lub email. Pomożemy Ci również przedłużyć okres testowy, jeśli będzie taka potrzeba.

Gwarancja 30-dniowego zwrotu pieniędzy

Niezależnie, jaka jest przyczyna zwrotu, możesz zwrócić program w okresie 30 dni od daty zakupu – żadnych zbędnych pytań z naszej strony.