CodeTwo Exchange Rules 2013

Program do zarządzania podpisami użytkowników dla Exchange 2013

Nasz program pomoże Ci w centralnym zarządzaniu podpisami i notami prawnymi w środowisku Exchange 2013. Wysyłaj wiadomości z jakichkolwiek programów pocztowych (np. Outlook, OWA) lub urządzeń mobilnych i bądź pewien/na, że do każdej wiadomości przechodzącej przez Twój serwer pocztowy będzie dodana w pełni profesjonalna sygnatura.

Exchange Rules Family

Możliwośći CodeTwo Exchange Rules 2013:

  • Umieszczaj podpisy i noty prawne w dowolnym miejscu w wiadomościach email
  • Dodawaj różne podpisy dla różnych użytkowników
  • Zarządzaj centralnie stopkami email
  • Zobacz swoją sygnaturę w Elementach Wysłanych
  • Wzbogacaj podpisy obrazami, logotypami lub banerami marketingowymi
  • Stwórz w pełni spersonalizowane sygnatury email z danymi Active Directory

Wymagania systemowe

Program współpracuje z serwerem Exchange 2013. Jeśli potrzebujesz wersji programu na inną platformę, wybierz jedną z opcji: Exchange 2016, 2010, 2007 lub 2003


Funkcjonalności

Automatyczne podpisy email

Skonfiguruj reguły w Panelu Administracyjnym, a program doda wybrane podpisy i noty prawne do wiadomości przechodzących przez serwer Exchange 2013. Kiedy tylko zatwierdzisz ustawienia, dodawanie sygnatur stanie się w pełni zautomatyzowane.

Różne sygnatury dla różnych pracowników

Niezależnie czy są to pojedynczy użytkownicy, czy grupy pracowników (jak np. wydział marketingu w Twojej firmie), to Ty ustalasz, kto otrzyma daną stopkę. Ten sam szablon podpisu nie musi być przypisany dla każdego pracownika – skonfiguruj program tak, aby dodawał różne sygnatury dla różnych grup pracowniczych.

Scentralizowane zarządzanie podpisami email

Stwórz zunifikowaną stopkę dla każdego pracownika w firmie z jednego miejsca za pomocą Panelu Administracyjnego. Wszystkie podpisy są bezpośrednio dodawane na serwerze Exchange, co daje Ci pełną kontrolę nad tym procesem, bez konieczności angażowania innych użytkowników.

Wartości Active Directory w sygnaturach

Używaj pola dynamiczne Active Directory, aby komponować w pełni spersonalizowane stopki mailowe dla każdego w Twojej firmie. Dane użytkowników będą dodawane do sygnatur na bieżąco w trakcie przetwarzania wiadomości na serwerze.

Wzbogać podpisy logotypami i grafiką

Dodaj do swojego podpisu firmowe logo, zdjęcie albo zwiększ zasięg swoich kampanii marketingowych poprzez użycie banerów lub efektownej grafiki. Wszystko to może być skomponowane za pomocą podręcznego edytora szablonów HTML.

Kody QR w wiadomościach

Kod QR staje się coraz bardziej popularnym nośnikiem informacji, dlatego też postanowiliśmy wprowadzić możliwość dodawania kodów QR do podpisów. Wygeneruj swój własny kod i zdecyduj czy powinien zawierać linki, wizytówki, tekst czy inne informacje.

Wspiera każdego klienta poczty email i urządzenia mobilne

Wysyłaj wiadomości z jakiegokolwiek klienta poczty elektronicznej, w tym z urządzeń mobilnych, i bądź pewien, że Twoja wiadomość przechodząca przez Exchange 2013 będzie opatrzona odpowiednim podpisem.

Edytor szablonów podpisów

Projektuj swoje sygnatury w edytorze szablonów w następujących formatach: HTML, zwykły tekst i RTF. Użyj dostępnych narzędzi, aby wkomponować np. przyciski mediów społecznościowych, zdjęcia, obrazy albo dostosuj fonty w swoich podpisach.

Reklamy marketingowe w wiadomościach

Wykorzystaj potencjał CodeTwo Exchange Rules 2013 i zwiększ zasięg swoich marketingowych kampanii. Dodawaj banery, promuj swoje produkty i informuj o zniżkach. Zrealizuj swoje marketingowe cele.

Umieszczanie podpisów w dowolnym miejscu

Program umożliwia wkomponowanie podpisów gdziekolwiek chcesz w treści emaila – sam Exchange nie oferuje takiej możliwości. Skonfiguruj program tak, aby sygnatura była umieszczana np. pod ostatnią odpowiedzią, jako nagłówek lub po bokach wiadomości.

Tester Reguł

Przetestuj swoje reguły i sygnaturę zanim zmiany zostaną wprowadzone. Po tym jak sprawdzisz działanie swoich ustawień zatwierdź je na serwerze.

Łatwa instalacja w parę minut

Potrzebujesz tylko parę minut, aby uruchomić nasz program na swoim serwerze Exchange 2013. Jedyne, co musisz zrobić to pobrać i uruchomić plik instalacyjny, a następnie paroma kliknięciami przejść przez kreator instalacji. Natychmiast przetestuj program po instalacji za pomocą biblioteki szablonów z gotowymi kompozycjami podpisów.

Darmowa wersja próbna

Testuj program przez 30 dni za darmo. Podczas okresu próbnego wszystkie funkcje programu są w pełni dostępne. Jeśli potrzebujesz więcej czasu na testowanie programu, skontaktuj się z nami a my Ci przedłużymy okres testowy.

Gwarancja 30-dniowego zwrotu pieniędzy

Program może być zwrócony w okresie 30 dni od daty zakupu bez podawania jakiejkolwiek przyczyny zwrotu – żadnych pytań z naszej strony.