CodeTwo Exchange Migration

Pobierz

30-dniowa wersja testowa;
nie wymaga karty kredytowej

Kup

darmowe wsparcie techniczne
na czas migracji

Dlaczego migracja z CodeTwo Exchange Migration jest bezpieczna

Niezależnie od tego, czy odpowiadasz za bezpieczeństwo informacji w Twojej firmie, czy po prostu nie jest Ci obojętna ochrona jej danych, może zainteresować Cię sposób, w jaki CodeTwo Exchange Migration zapewnia bezpieczeństwo poufnych danych podczas całego procesu migracji.

ISO/IEC 27001 i 27018

CodeTwo Exchange Migration jest projektowany i wdrażany z włączeniem wymagań określonych w naszym Systemie Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji (SZBI), certyfikowanym na zgodność z normami ISO/IEC 27001 oraz ISO/IEC 27018. W celu zapewnienia kompleksowego bezpieczeństwa informacji i maksymalnej ochrony Twoich danych osobowych, nasz SZBI jest regularnie audytowany i stale ulepszany. Wszelkie niezbędne zabezpieczenia są rozważane i wdrażane na najwcześniejszych etapach procesu tworzenia oprogramowania oraz są zawsze domyślnie włączone w samym programie. Dowiedz się więcej o naszym SZBI…

Bez udziału stron trzecich

Program jest zainstalowany w Twoim środowisku. W proces migracji nie są zaangażowane żadne narzędzia stron trzecich ani usługi chmurowe. Zapewnia to całkowite bezpieczeństwo przechowywanych na Twoich serwerach danych, które są przesyłane bezpośrednio do serwerów docelowych. Proces migracji nie wymaga ujawniania danych osobom trzecim ani logowania się do dodatkowych usług.

Poufne dane zostają w Twojej organizacji

CodeTwo Exchange Migration jest zainstalowany lokalnie w Twoim środowisku źródłowym. Oznacza to, że nikt spoza Twojej organizacji nie ma dostępu do Twoich danych. Pliki dziennika zawierające tytuł oraz ID danego elementu są przechowywane lokalnie na Twojej maszynie. Nie posiadamy dostępu do tych plików, chyba że udostępnisz je nam do celów diagnostycznych (jeśli będziesz potrzebować analizy diagnostycznej).

Zabezpieczenie przed przypadkową utratą danych

Program nie zmienia ani nie usuwa danych na serwerze źródłowym. Wszystkie migrowane elementy są jedynie kopiowane do lokalizacji docelowej, co oznacza, że dane w oryginalnych skrzynkach nie ulegają zmianie. Oprócz zapewnienia integralności danych, rozwiązanie to niesie ze sobą dodatkową wartość - migracja nie ma wpływu na użytkowników, gdyż dostępność skrzynek i ich zawartość pozostają bez zmian.

Szyfrowanie danych

CodeTwo Exchange Migration korzysta z bezpiecznych, szyfrowanych połączeń zapewniających ochronę przed nieupoważnionym dostępem oraz bezpieczeństwo danych podczas transferu. Co więcej, dostęp do przechowywanych przez program informacji ma tylko administrator.

Bezpieczne uwierzytelnianie w Office 365 (Microsoft 365) przy pomocy OAuth 2.0

Aby nawiązać połączenie z Office 365 (Microsoft 365) i uzyskać dostęp do źródłowych skrzynek pocztowych, nasza aplikacja stosuje uwierzytelnianie wykorzystujące bezpieczny protokół OAuth 2.0. Nie korzystamy z funkcji uwierzytelniania podstawowego podczas uzyskiwania dostępu do Exchange Online, co oznacza, że w żadnym momencie nie zapisujemy ani nie używamy Twoich danych logowania do Office 365.

Wsparcie usługi MFA Office 365

CodeTwo Office 365 Migration może nawiązać połączenie z kontem Office 365, które posiada aktywną usługę uwierzytelniania wieloskładnikowego MFA (multi-factor authentication). Możesz migrować skrzynki Office 365, jednocześnie stosując się do ścisłych zasad uwierzytelniania w Office 365.

Brak zdalnego dostępu do Twojej sieci

CodeTwo nie ma dostępu do Twojej aplikacji. Jednak jeśli będziesz potrzebować wsparcia, nasi technicy połączą się zdalnie z Twoim środowiskiem za pomocą Skype for Business, pod warunkiem, że dasz im do niego dostęp.

Szczegółowe raporty

Szczegółowe raporty dają Ci możliwość nadzorowania procesu migracji. Dzięki nim będziesz w stanie śledzić postępy całego procesu oraz mieć wgląd w szczegóły pojedynczych skrzynek. Jeśli napotkasz trudności, od razu będziesz w stanie zidentyfikować źródło problemu.

Wsparcie 24/5

W przypadku wystąpienia problemów podczas migracji, nasi technicy są do Twojej dyspozycji 24 godziny na dobę, pięć dni w tygodniu. Wsparcie Techniczne dla CodeTwo Office 365 Migration jest zawarte w cenie programu.

Wersja próbna

Przed wykonaniem właściwej migracji, masz możliwość przetestowania wersji próbnej programu CodeTwo Office 365 Migration. Trwa ona 30 dni. Jedyne ograniczenie polega na tym, że możesz dokonać migracji maksymalnie 10 elementów na folder, aby móc zobaczyć, jak funkcjonuje program.

Bezpieczeństwo danych naszych klientów traktujemy poważnie. Dowiedz się więcej o tym, dlaczego warto wybrać nasze oprogramowanie.