CodeTwo Exchange Sync

CodeTwo Exchange Sync

Synchronizuj foldery Exchange | Publiczne Foldery na urządzeniach mobilnych

CodeTwo Exchange Sync

Exchange Sync - CS - F&BKlient

F&B Law

Firma

F&B Law z Texasu jest kancelarią prawną typu full-service, zajmującą się ochroną własności intelektualnej, specjalizującą się w procesach sądowych oraz doradztwie.

Problem

F&B Law korzystała z usług zewnętrznej firmy do zapewnienia wszechstronnego wsparcia i obsługi IT. Ich system poczty elektronicznej oparty jest na hostingowanej usłudze Microsoft Exchange Server 2007, która spełnia skomplikowane wymogi przepisów dla korespondencji prawnej, lecz ma pewne ograniczenia w zakresie mobilności oraz zdalnego dostępu do wiadomości. W związku z charakterem pracy prawników F&B, często wykorzystują oni swoje konta Exchange poza biurem, łącząc się głównie ze swoimi skrzynkami pocztowymi poprzez Active Sync i telefony komórkowe. Niestety, urządzenia te nie są w stanie synchronizować publicznych kalendarzy i kontaktów Exchange, co było ich główną wadą.

Rozwiązanie

Joshua Casario, analityk systemowy odpowiedzialny za rozwiązanie problemu F&B Law, dogłębnie przeanalizował w sieci dostępne rozwiązania i szybko trafił na CodeTwo Exchange Sync. Według niego, funkcje synchronizacji oferowane przez CodeTwo Exchange Sync są silnie pożądane przez wielu użytkowników oraz niezbędne dla niemal każdej firmy, wykorzystującej urządzenia mobilne z Exchange Server. „Program wykonuje to, co Microsoft powinien uwzględnić w Exchange 2007 i 2010. Prawdopodobnie upłynie kilka lat, zanim programy te będą miały zintegrowaną podobną funkcjonalność.” – powiedział Joshua Casario.

Po zaimplementowaniu CodeTwo Exchange Sync jako elementu hostingowanej usługi, firma F&B Law wykorzystuje teraz program do:

  • Synchronizowania publicznych kontaktów Exchange z telefonami komórkowymi;
  • Synchronizowania prywatnych kalendarzy z publicznym kalendarzem Exchange za pośrednictwem smartfonów.

Podsumowanie

 

Firma:F&B Law
Liczba pracowników:12
Liczba e-maili przetwarzana dziennie:500
Typ serwera:Microsoft Exchange Server 2007
Liczba serwerów:1
Problemy:Wyświetlanie publicznych kalendarzy i kontaktów w telefonach komórkowych
Rozwiązanie/produkt:CodeTwo Exchange Sync
Typ instalacji:Hostowany Exchange
Czas instalacji:1 dzień (wraz z konfiguracją)

 

« Powrót do Case Study

Nasi Klienci: