CodeTwo jako pierwsza firma na świecie udostępnia klientom nowoczesny Web Add-in do automatycznych podpisów email w Outlook & OWA

[Aktualizacja]: Ten wpis został zaktualizowany 17.06.2021. Dodano informacje dot. dostępności dodatku Web Add-in w kanale Monthly Enterprise.

Podczas tegorocznej konferencji Microsoft Build 2021, jako pierwsi na świecie udostępniliśmy nowoczesny dodatek Web Add-in do podpisów email dla wersji desktopowej i webowej (Outlook on the web / OWA) programu Outlook (wkrótce także dla Outlook dla komputerów Mac). Nasz Web Add-in opracowywaliśmy we współpracy z firmą Microsoft. Rozwiązanie to nasz CEO zaprezentował po raz pierwszy podczas sesji zorganizowanej wspólnie z zespołem Microsoft Outlook Add-in Team w trakcie zeszłorocznej konferencji Microsoft Ignite. Potem jako pierwsi na świecie udostępniliśmy dodatek w kanale dla betatesterów (w ramach programu Office Insider). W 2021 roku nie zwalniamy tempa i jako pierwsi spośród producentów oprogramowania do podpisów email ogłaszamy publiczną dostępność dodatku Signatures Web Add-in dla naszych klientów!

Pierwszy na świecie nowoczesny Web  Add-in do automatycznych podpisów email w Outlooku i OWA

W ramach przypomnienia – nowoczesny dodatek Signatures Web Add-in zapewnia pełną integrację z kontami użytkowników w usłudze Outlook i pozwala dodawać podpisy w czasie rzeczywistym podczas pisania wiadomości email. Można go wdrożyć u wszystkich (lub wybranych) użytkowników bezpośrednio z poziomu portalu Microsoft 365 admin center – użytkownicy nie muszą niczego instalować lokalnie ani logować się. Aby dowiedzieć się, jak wdrożyć nowy dodatek Web Add-in w Twojej organizacji Microsoft 365, zapoznaj się z tym artykułem w instrukcji użytkownika.

Na chwilę obecną dodatek współpracuje z programem Outlook dla systemu Windows w wersji 2106, numer kompilacji 14131.20360 (kanał Current i Monthly Enterprise Channel), i nowszej. Dodatek zostanie wkrótce udostępniony także w kanale Semi-Annual Enterprise Channel. Dowiedz się więcej o obsługiwanych wersjach programu Outlook

Jak korzystać z nowoczesnego dodatku Signatures Web Add-in for Outlook & OWA

Aby nowy Web Add-in dodawał podpisy email do programu Outlook, należy skonfigurować CodeTwo Email Signatures for Office 365 do pracy w trybie klienckim (client-side) albo łączonym (combo). Oprócz tego, użytkownikom programu Outlook w Twojej organizacji trzeba zdefiniować reguły podpisów typu client-side w naszej aplikacji do zarządzania podpisami.

Gdy tylko użytkownik zacznie redagować wiadomość w programie Outlook, podpis zostanie automatycznie wstawiony do jej treści – zgodnie ze skonfigurowanymi regułami. Jeżeli zechce z kolei wstawić inny podpis, jedyne co musi zrobić, to otworzyć panel boczny CodeTwo Signatures, a następnie kliknąć przycisk Use this signature widoczny pod wybranym przez niego podpisem.

Dowiedz się więcej na temat korzystania z Web Add-ina w instrukcji użytkownika

Nowoczesny Web Add-in a klasyczny COM add-in od CodeTwo

Jeżeli korzystasz z klastycznego dodatku CodeTwo Signatures Add-in for Outlook (dodatek typu COM add-in) i chcesz przejść na nowoczesny dodatek Web Add-in, najpierw odinstaluj dodatek COM. Korzystanie z obu dodatków jednocześnie może skutkować ich nieprawidłowym działaniem.

Dowiedz się więcej o różnicach między nowoczesnym dodatkiem Web Add-in a klasycznym dodatkiem COM

Oprogramowanie do podpisów email nr 1 na świecie

Jeśli szukasz sposobu na centralne zarządzanie podpisami email w Twojej organizacji Microsoft 365 z poziomu dowolnego urządzenia czy platformy (Windows, Mac, urządzenia mobilne i nie tylko), skorzystaj z bezpłatnej 14-dniowej wersji testowej CodeTwo Email Signatures for Office 365 i buduj profesjonalny wizerunek firmy z CodeTwo.

CodeTwo Email Signatures for Office 365 to światowy lider i najwyżej oceniane rozwiązanie do dodawania podpisów email dla platform Microsoft 365 i Office 365. Jest to usługa chmurowa wdrażana w wybranym przez klienta regionie Microsoft Azure, którą chronią jedyny na świecie 4-warstwowy system zabezpieczeń zgodny z ISO/IEC 27001 i 27018 oraz bezpłatna przez 1 rok usługa do tworzenia kopii zapasowych danych Microsoft 365. Takie połączenie sprawia, że klient dostaje w swoje ręce najbezpieczniejsze oprogramowanie do dodawania podpisów email na rynku. Przy tworzeniu naszego produktu współpracujemy z firmą Microsoft. Jednocześnie możemy się pochwalić wyjątkową jakością obsługi klienta, która znalazła swoje odzwierciedlenie w konkursie Microsoft Partner of the Year – zostaliśmy laureatem w kategorii Customer Experience.

CodeTwo oferuje rozwiązania do centralnego zarządzania podpisami email, tworzenia kopii zapasowych i migracji danych dla organizacji korzystających z Microsoft 365 i Exchange Server. Z naszych programów, rozwijanych od 15 lat, korzysta obecnie ponad 90 tyś. firm na całym świecie, w tym Facebook, Samsung i Volkswagen.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

*